Jump to content

BynMubo

Üyeler
  • İçerik sayısı

855
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

BynMubo kullanıcısının paylaşımları

1. BynMubo

Animelerdeki Saçmalıklar

Neden birisi one pieceyi kötüleyince direk narutoyu aşağılamaya başladığını sorabilir miyim,alışkanlığın falan mı? Animelerde saçmalık görmüyorum açıkçası gerçek dünya değil sonuçta..
  2. BynMubo

En gereksiz anime karakterleri ?

Evet hem sevmiyorum hem gereksiz buluyorum onu.Sen sadece rahatsız olduğunu belirtmiştin.Ben de uyardım konu sahibi olarak.
  3. BynMubo

İtiraf Köşesi

Allahım ya :D Ne güldüm ama .. :D
  4. BynMubo

Gereksiz bulmamış ki sadece nefretini anlatmış,benim konumda da nefret ettiğini söylediği için uyardım bu konu gereksiz olanlar içindir diye.Uyarmamı hem dinlemiyorsun hemde bana karşı kullanmaya çalışıyorsun,ne kadar yüzsüzsün.Sanane ayrıca bundan kardeşim ya,bela mısın nesin? Bırak kendisi cevap versin.Ne yazacaksan mesajla yaz dedim ayrıca niye konuma yazıyorsun ya? Bundan sonra ya sus yada mesajla cevap ver. Not bu arada diğer bir gereksiz bulduğum ise kururugi suzakudur.Olmasa da olurmuş.. (Kendi konumda cevap bile yazdırmıyorlar ya :D )
  5. BynMubo

Nefret ettim demesine gerek yok,yazışından belli etmiş zaten.Narutonun herhangi bir gereksizliğini söylememiş sasuke sasuke diyip durmasını sevmediğini düşmanlarıyla kanka olmasından hoşlanmadığını anlatmış.Benimle tartışma çıkarmak mı istiyorsun? Mesajla sorununu dile getirebilirsin bende seve seve cevap veririm ama konunun başında uyardığım bir şeyi defalarca tekrarlamanız sıkıcı oluyor.Senin tekrar bir okumanı isterim orada bir gereksizliğini söylemiş mi.Ayrıca ana karakter gereksiz olamaz zaten..(Habire bana karşı sert davranıp kavga çıkarma çabaların oluyor,sevdiğin bir karaktere gereksiz dedim diye böyle davranmana gerek yok ..Herkes o karakteri gerekli bulacak yada sevecek diye bir şey yok.)
  6. BynMubo

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum kedi kulaklı kedileri seviyorum :D
  7. Mesaj yazmıştım ama gelmemiş,süper bir bölümdü.Oğlak çok cool ya :D
  8. BynMubo

Konunun amacı gereksiz bulduğunuz karakterlerdir,nefret ettikleriniz değildir.Ana karaktere gereksiz demek saçmalıktır bence,konunun amacını saptırmayın.Size ayrıca sevdiğiniz karakteri de sormadım.
  9. Bir an hayate no gotku çeviriye alınmış sandım,göz yanılmasıymış! Neden ..???
  10. BynMubo

Katılıyorum,sakura.buna uyardığım halde karşı gelenlere : Diyorum :P
  11. BynMubo

İtiraf Köşesi

Katılıyorum,sert keskinli bakışlı..
  12. Sasunaru-Okikagu-Gruvia-Nalu-Kyosuno-Shoyoko Forever

13. BynMubo

İtiraf Köşesi

Bendeee..(senden değil kendimden :D )
  14. BynMubo

Anime İstek ve Önerileri

AnotherBeelzebub Mirai nikki elfen lied Code geass Flame of recca Needless Get backers Hunter x hunter 2011 Gintama Binbougami ga Ikkitoussen(ecchi ve dövüş) Dragon crisis Kuroshitsuji yamato nadeshiko shichi henge skip beat öneririm.
  15. BynMubo

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Skip beat,yamato nadeshiko shichi hengede izle.Yamato nadeshiko shichi henge ünlü değil ama çok hoş..
  16. BynMubo

Anime İstek ve Önerileri

Emredersiniz efendim.. Another Beelzebub Mirai nikki elfen lied Code geass Flame of recca Needless Get backers Hunter x hunter 2011 Gintama Binbougami ga Ikkitoussen(ecchi ve dövüş) Dragon crisis Kuroshitsuji Öneririm.
  17. Hayate no gotoku hala alınmamış,full mon wa sagashitede..Ama chibi wampire karin için teşekkür ederim uchiha n..
  18. BynMubo

Death Note Avatarları

Birini alıyorum .. :)
  19. BynMubo

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Jiiyu dragon bal efsanedir ve bleach,one piece,naruto gibi efsaneler ondan türemiştir..Çok zevkli bir animeydi fakat sen beğenmediysende bir şey diyemem sadece berbat denilmemeli bence ..
  20. Hayate no gotoku sayfalarca yalvarınmıştır sırf çevirisi yarım kalmadı animenin videolarda silindi güzelim animenin! lütfen yardım edin o olmadı ful moon wa sagashite birini üstlenin ..
  21. Kesinlikle katılıyorum,left 4 deadın yapılmalı ..
  22. BynMubo

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Bu nedir yahu bana mahallede volverin recep derler ilk gördüğümde çok gülmüştüm :D
  23. BynMubo

natsu-naruto-wallpaper

D.Gray mandan.
  24. BynMubo

İtiraf Köşesi

Kız taş :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.