Jump to content

sousuke

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne sousuke kullanıcısının eklediği dosyalar

1. shaoli monks pc ye çıkmiş bir oyun değil sana onu kurmanı önermem çünkübelli programlarla emülatör kurdurmaya falan çalışacak sana hiç bir zevk alamazsın 

single player da daha güzel oyunlar var mesela bu oyuna benzer rpg 3d combat olarak 

kingdom of amalur reckoning i öneririm sana

Peki kurulumunda problem yasarmıyım ayrıca bundada daemon tools gerekli resmen korkmaya basladım

2.  

Merhaba Oyun Sever :) Oyunun tam ismini ve hata ekranını paylaşman halinde yardımcı olabilirim :)

konu baslığında yazdığım gibi ortada hata falan yok oyun2 part 2sinide indirdim actım içinden '' disk görüntü dosyası'' cıkıyor onu alıp ''daemon tools''ta sanal sürücüden geçiriyorum sonra sanal sürücüye tıklayınca aç ibaresi çıkıyor ona basıyorum klasörün içine atıyor oyunu açmıyor acaba benmi yanlış yapıyorum yoksa linklermi hatalı ...

3. selamlar benim asus marka win 8 sistemli bir laptopum ''mortal kombat shaolin monks'' adında bir oyun indirdim ''daemon tools''umda mevcut ancak oyunu bu win 8 sistemi ile nasıl kuracağımı çözemedim nette anlatılanların hepsini yaptım sanal sürücüler olustu ama tıklayınca ''aç'' ibaresi cıkıyor ve oyun baslamıyor yardımcı olurmusunuz...

4. Bleach i sonuna kadar takip ettiğim için kendimle gurur duyuyorum ne kadar hangi siteyi açsam karsıma Bleach bozuldu lafları çıksa bile fillerlar dahil her bölümünü izlemis biri olarak tüm bölümlerinaslında bana göre güzel olduğu kanaatındayım artık Güncel efsaneler kategorisinden Bleach büyük rahatlıkla aklımdan çıkarabilirim. Umarım Bleach in mangakası en kısa sürede yeni efsane ile geri gelir

İyi aksamlar ben ağlamaya gidiyorum hoscakalın  :D :D :D :D

5. Hem yanlış hemde insanın psikolojisini bozcak bir program olur bu.

Ama farkettimde konudan konuya atlamışsın, dizilerle bunun alakasını pek kavrıyamadım.

benim orada anlatmak istediğim bazı dizi ve animelerin gercektende gerçek hayattan gelebilceğini açıklamak istemem ben orada bir örnek nime gösterdim onun ben öldürseler yapmazlar diye düsünüyrdum ama gerçekten gerçek hayatta da yapılabiliyormus anlatmak istedğim bu bizi programları etkiliyoruz onlarmı orası kafa karıstıcı olan bu umarım bir açıklık getirebilmisimdir

6. hepinize iyi aksamlar az önce çok ürkütücü bir haberle karsılastım haberin konusu Japon veya diğer ülkelerden birinde kamuoyunun dikkatini çekip suçları azaltmak için idam cezası alan suçluların son saatlerını isteklerini ve belkide ölümünü gösteren bir program yapmaya baslamıslar ayrıca programın satıs haklarınıda BBc almıs ben herzaman animelerin gerçeğe dayalı olmadığı için izlenebilir bulmustum diziler filmler bana olabilir duygusu yarattığı için uzak duruyordum ama simdi böyle birseyi hem televizyonda izleyip hemde çocukların izlediği animede olması(Deadman Wonderland) benim için oldukça korkutucu bu sadece asyalı insanlar için değil ben tüm insanlık için söylüyorum acaba bizmi dizileri değistiriyoruz diziler mi bizi değistiriyor benim kafam karıstı

yazımı okuduğunuz için tesekkürler bana göre bu önemli bir konu umarım yeterli ilgiyi görür hepinize iyi aksamlar

7. İyi aksamlar gecenin bu kör saatinde uyumadan önce aklıma bir konu açmak geldi daha doğrusu bir ''anket'' acaba ''TürkAnime'' ailesinin yaş ortalaması sizce kaçtır. Lütfen herkes yaşını anketlesin bu sayede birbirimizi tanıma ihtimalimizde olur

İyi Eğlenceler...

Bu arada 40 + yı koymamın nedeni gene bu sitede 40 yaşında yabancı bir amcanın One Piece izlediğini okumustum bakalım bizdende cıkacak mı?

8. selamlar hiç aranızda animelerdeki mekan ve nesneler arasında rastlantı sonucu benzeyen bir seyler farkettiniz mi ben bugün bir tane farkettim ''Akikan 5. bölümde '' sokağın karsısında bir kedi heykeli gördüm kediler için yapılmıs bir tapınak gibi bir yer aynı kedi figürlü tapınaktan ''Nyan Koi'' animesinde de var

Sizde böyle göze çarpan çesitli şeyler yazarsanız anime izleme kalitemiz artabilir

9. Yok öyle olmuyo. :P

Bu bleach'in son konusu olursa bence çoğu seyi yarım bırakmış olurlar. T_T

Daha Guardlari görmek istiyodum ben bohoho :)

Valla ben mangayı okumadığım için aklıma bu geldi ikisini aynanda yapmaktan hoslanmıyorum bildiğim bir seyi izlemek güzel olmuyor

10. bence artık sonlara geldik bitirmeleri kendi yararlarına olur anime çünkü shinigami olayından uzaklastı

hatta benim bir teorim var spoiler olarak

İchigo bence bu fullbring gücünü shinigami olabilmek içinkullansın sonra Tsukishima ile büyük bir savasa girsin sonra savasta İchigo'da Tsukishima'da ölsün ve İchigo öbür taraf shinigami olarak hayatına devam etsin Chad ile inoue de güçlerini urahara'dan aldıkları emirlerle hollowları yok etmesi için kullansın...

ve MUTLU SON...

11. Geyik bölümüne bende  bir video yükleyeyim dedim gayet eğlenceli ve profesyonelce hazırlanmıs bir video

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=bjSAXvON5ng&feature=related

Bu arada elinizde bu sekilde tekrar düzenlenmis videolarınız var ise linklerini Ö.M olarak bana gönderebilirsiniz isimleriniz videonun üstünde yayınlanacaktır

Şimdiden Tesekkür Ederim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.