Jump to content

mrsaitama

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

mrsaitama kullanıcısının paylaşımları

1. Youtube'da tesadüf eseri japonlara favori animelerinin sorulduğu bir röportaj ile karşılaştım. Verilen cevaplar hiç tahmin ettiğim gibi olmadı. Çoğu japon genç favori animesinin Sword Art Online olduğunu söylerken benim şahsen çok sevdiğim Attack on Titan, One Punch Man, Kimetsu No Yaiba gibi genelde popüler animelerin bahsi bile geçmedi. Benim için gerçekten şaşırtıcı bir röportaj videosu oldu. Videonun Linki:
  2. mrsaitama

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

1 - Attack on Titan 2 - One Punch Man 3 - Code Geass Kesinlikle bu üçünün bende yeri ayrı. Clannad'ı izledikten sonra güncel hali. 1 - Attack on Titan 2 - Clannad 3 - One Punch Man 4 - Code Geass
  3. mrsaitama

İlk İzlediğiniz Anime?

İnanır mısınız hiçbirisini izlemedim daha. Anime dünyasına giriş yapalı iki yıl olduğu için ister istemez insanın bütün animeleri izlemeye yeterince vaktim olmadı ama kesinlikle hepsine göz atacağım ilerde.
  4. mrsaitama

İlk İzlediğiniz Anime?

Attack on Titan'dan daha iyi olarak gördüğüm bir anime beni sadece mutlu eder. Kategori ayrımım yok pek. Her türden anime izliyorum belki karşılaşırım öyle animeler ile.
  5. mrsaitama

İlk İzlediğiniz Anime?

Pokemon, Beyblade ve Yugioh'u saymazsak... İki yıl önce, arkadaş önerisi ile Attack on Titan izleyerek anime dünyasına giriş yaptım. Şunu da açıkça söyleyebilirim ki izlerken çok keyif aldığım animeler oldu ama izlediğim en iyi anime olarak kaldı Attack on Titan.
  6. Bu konuyla ilgili benim teorim şu. Boros, Saitama ile olan konuşmasında bir kahin ile konuştuğunu ve kahinin ona dünya diye bir gezegene giderse kendisine uygun bir rakip bulabileceğini söylemişti. Boros ile Saitama arasındaki dövüşün tek taraflı olduğunu düşünürsek aslında Boros'un konuştuğu kahinin Saitamayı değil Blast'ı kastettiğini düşünüyorum. Saitama güçleneli aşağı yukarı bir buçuk yıl oldu o yüzden kahin kehaneti verirken Saitama daha ortaya çıkmamış olabilir. Bu yüzden düşüncem Boros ile Blast'ın yakın güçte olduğudur.
  7. mrsaitama

Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?

Kalitesiz mizah var bence fmab'da. Cüce esprileri falan hiç komik değil. O yüzden sürükleyiciliğini de etkiliyor shounen tarzı olduğu için.
  8. mrsaitama

Favori Karakteriniz/Karakterleriniz Sebebi

Otuz kadar anime izlemişimdir şuana kadar. Dört tane favori karakterim var. Sebastian (Kuroshitsuji) - Gördüğüm en havalı karakterlerden birisi kesinlikle. Kendi içinde tutarlı, amacına bağlı tam olması gerektiği gibi. Saitama (One Punch Man) - Kel bir kafa, hayattan kopmuş gözler ama bir o kadarda kuvveti ile görenleri kendine hayran bırakan bir cevher. Hisoka (Hunter X Hunter) - Hayattaki tek amacı kendi hazları. Geri kalan hiçbir şey umrunda değil. Aşırı karizmatikte bir karakter. Gasai Yuno (Mirai Nikki) - Mirai Nikki animesini tek başına sırtladığını düşünüyorum. Amacına bağlı ve uğrunda her şeyi yapabilecek harbi bir karakter.
  9. mrsaitama

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

HxH'dan Hisoka ve Kuroshitsuji'den Sebastian bana göre en cool karakterler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.