Jump to content

Palyco

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Palyco kullanıcısının eklediği dosyalar

1. syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Benimkinin 9.30da açmış ve şimdiye dersin ilk kısmını bitirmiş olması gerekiyordu. Ne oldu acaba.. Umarım iyidir. 12 bölümlük bir anime sezonunu bile bir ayda bile bitiremeyen benim için gerçekten bayağı hızlısın. :D Ne bitirdin de bu kadar hüzünlendirdi seni? Ben en son Natsume Yuujinchou'yu bitirdiğimde bayağı boşluğa düşmüştüm. Gerçi hala o boşluktayım.. Bir de üstüne Mushishi hüznüme hüzün katıyor genelde her bölümüyle. Bakalım çıkacağız o boşluktan Saiki'ye sarıldım onun içinde. :D 

ben 10 sanıyordum meğerse 11deymiş dersim :/ claymore bitirdim güzeldi baya ama ben o yazdıgın isimlerden hiç bir şey anlamadım yeniyim biraz da :/

2. syncdes, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

İthaki bilim kurgu demişsin, Ben de "Çocukluğun Sonu"nu okuyorum. Bayağıdır bilim kurgu okumamıştım o yüzden şimdilik bayağı iyi ilerliyor. Ama bundan sonra bilim kurgu okumayacağım bir süre. Çok sevdiğim bir tür değil. :D Okumadıysan bunu oku ama, değişikmiş.

Günaydııın. 

Herkese musmutlu bir çarşamba diliyorum. Hocanın ders açmasını bekliyordum ama açmadı ben de birazcık anime izleyeyim. Öncesinde buraya uğrayayım dedim. Umarım bugün hep güzel şeyler duyarsınız. Ben bugün çocuklarımdan birinin sesiyle uyandım kulaklarımda, nedendir bilinmez -rüyalarımı da hayatta hatırlamadığımdan.- Size o şarkıyı atayım.

İçeriği Görüntüle

ne tesadüf bende hocanın dersi açmasını bekliyorum. Elimde dondurma var sabah dün başladığım animeyi bitirdim biraz hüzün var üstümde :/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.