Jump to content

SoredemoDodo

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne SoredemoDodo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Noya, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Ona daha yeni bakmıştım izlerken biraz sıkıldım bende bıraktım devam etmeli miyim birde başrol kim anlayamadım

Biliyorsundur  Sherlock serilerinde aslında  tek başrol olmaz ve de gizem serisi olduğu için sonradan açılacak beklemeni öneriyorum  

Spoiler

Bu arada zaten biliyorsunuzdur fakat genede söyleyeyim Sherlock'un Rakugo kısımları gizemin tamamıyla çözüldüğü bolum.Ben ilk kez öyle bir anlatım görmüştüm o yüzden alışmam biraz geç oldu.

2. pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin :)

Benim odada pencerenin hemen çaprazında sokak lambası vardı ve perdeyi çeksem de içerisi aydınlık oluyordu. Sonra siyah perdem aldım ve bu azaptan kurtuldum :D 

Evet ya pandemi bütün düzeni etkiledi, benim de İstanbul'a gelip gezmeyi düşünüyordum ama :/

Doğrudur siyah perdeler Cidden kurtarıcı 

Pandemi cidden bayağı hayalimi yıktı benimde her akşam parka gidip cekirdek yeme ya da citlama düzenimi bozdu 

3. MuzluYulafEzmesi, 24.08.2020 - 05:59 tarihinde yazdı:

Bir anime vardı , 2015 yılında izlemiştim sanırım . Ana karakter ( Öğrenci ) çok ucuza  yaşayacak bir yer buluyor , sonra öğreniyoruz ki odada konaklayan bir hayalet ( Kadın ) varmış  .   Daha sonra büyücü gibi giyinen ( Asa taşıyordu yanında hatırladığım kadarıyla  ) bir kız  da katılıyor animeye  . Birkaç kız daha katılıyor  sonrasında ama  hatırlamıyorum gerçekten , bilen  var mı  bu animeyi ? 

Muhtemelen

Rokujouma No Shinryakusha!?

4. FlagellumDei, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar, şöyle bir anime varsa önerin lütfen, ana karakter fakir bir kralıkta varis olarak doğuyor babası öldükten sonra kral olup o fakir kralığı güçlendirip komşu ülkeleri feth etme ye başlıyor, bu veya buna benzer animeler varsa önerin lütfen teşekkürler.

Baba dan oğula değil ama 

No Game No Life

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.