Jump to content

ZwanZwan

Üyeler
  • İçerik sayısı

124
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

ZwanZwan kullanıcısının paylaşımları

1. ZwanZwan

JoJo Animesi için yardım.

Dostum zor degil. Sadece çıkış tarihine göre izleyeceksin.(90 lar versiyonunu izlemene gerek yok)
  2. ZwanZwan

Top 10 Animeler Kanalım

Sao yu 1. sırada gorunce kalbime bir ağrı girdi.
  3. Aklıma direk Re:Zero geldi. Subaru nun ve Emilia nın karakter gelişimi gercekten guzel. Özellikle novelini okuyanlar anlar beni.
  4. Yeni çıkan animelerden Great Pretender
  5. Evet cadı gorcez ama
  6. tabi kardesim ne demek :d
  7. yok sap kalmayacak merak etme :)
  8. bende oyle dusunuyorum ama neden boyle yaptiklarini ben anlamadim. Zaman mi yetmedi yada animasyon kalitesi dusmesin diye mi bolduler hicbir fikrim yok
  9. 2 part halinde 25 bolum olacak 2.sezon. İlk part 8 Temmuzda 2.part Ocak 2021 de... Ancak neden ve neresinden boleceklerini cok merak ettim. Arc 4 un neresinden bölersen böl ilk partın finali sövdürmelik olur. Sürekli bir olay var çünkü.
  10. ZwanZwan

JoJo

Aga o cizimlere alistiginda baska cizimler sarmiyor :d Cok guzel animedir jojo. Turkiyede pek degeri bilinmiyor.
  11. Kaguya sama 1.sezon Mal puani:8.43 2.sezon puani(simdilik): 8.84
  12. Re:Zero yazmamisin ayip etmissin. Mal Puani: 8.32
  13. Hunter x Hunter yorumlarina baksaydin cevaba ulasacaktin. Konu acmana gerek yoktu. Cevap ne mi? Cevap neredeyse yok.
  14. İnsan hic mi ses cikarmaz olum. Hic mi sinirlenmez.
  15. Erkek ana karakter tam bir kanser. Azcık kizı terslese zorbalik gormeyecekte nerdee
  16. ZwanZwan

ATTACK ON TITAN FINAL SEASON TRAILER 2

Mappa sezonun icine etmesinde ve anime yuksek ihtimal bu yil cikmayacak. Cunku artik hic bir resmi yerde Sonbaharda cikacagi yazmiyor.
  17. ZwanZwan

Underworld son sezon

temmuza ertelendi o sezon
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.