Jump to content

crazycraz1

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    crazycraz1 got a reaction from AhmetKse in Yeni sezonu çıkması beklenen ama iptal edilen animeler   
    no game no life - high school dxd - owari no seraph - overlord gibi animeleri bekliyorum :(
  2. Harika
    crazycraz1 got a reaction from Tizor2856 in Yeni sezonu çıkması beklenen ama iptal edilen animeler   
    no game no life - high school dxd - owari no seraph - overlord gibi animeleri bekliyorum :(
  3. Harika
    crazycraz1 got a reaction from Furkannnn in Yeni sezonu çıkması beklenen ama iptal edilen animeler   
  4. Beğen
    crazycraz1 reacted to mrsaitama in Çocuğunuza İsmini Vermek İstemeyeceğiniz Anime Karakterleri   
    Madara Uchiha. Çocuğumun kesinlikle Madara olmasını istemezdim.

v2: Sebastian Michaelis(Kuroshitsuji) karakterini çok sevmeme rağmen çocuğuma isim olarak kesin seçmezdim. Uşak ismi kesinlikle olmaz.
  5. Teşekkür
    crazycraz1 got a reaction from MomongaGowL in High School DXD   
    bir yerde okumuştum doğrumu yanlışmı pek emin değilim fakat mangasından çok fazla ayrılmaya başlandığı söyleniyordu çok şikayet geldiği için stüdyo değişiyor gibisinden yazılar vardı yani ilk 4 sezonun senaristi bu sezona karışmıcak ayrıca covid virüsü nedenide extra bir sebep oldu
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.