Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Barış D. Baryshx kullanıcısının paylaşımları

1. Barış D. Baryshx

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

eğer erkek değilde Kız olsaydım Jiraiya veya Pain (Yahiko) ile evlenmek isterdim, ama bence Jiraiya evlenmeyi düşünen bir tip değil, hayatı boyunca bekar kalmayı isteyecek bir tip. nerde çalgı,eğlence orada Jiraiya. Pain'de aynı şekilde evlenmeyi düşünecek bir tip değil, onun aklı dünyaya barış getirmenin peşinde, hocası Jiraiya Sensei gibi :D şimdi gelelim gerçek isteklerime = code geass'dan Shirley, Naruto'dan Hinata ve Konan, bleach'den yoruichi...tabi bu isteklerim sadece dış görünüşleri ile ilgili değil, huylarını ve hayat ile ilgili düşüncelerinide seviyorum ;)
  2. Barış D. Baryshx

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

bende kıl oluyorum ona, ingilizler ülkesini yağma etmiş, o daha kıl kıl konuşuyor, hiçbir icraat yok. birde üstüne üstlük ingilizleri ülkesinden atmaya çalışan lulu'ya (Lelouch) engel oluyor <_< <_<
  3. Barış D. Baryshx

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Orochimaru'nun sesi _O_
  4. Barış D. Baryshx

anime Dünyasında (Naruto) Orochimaru'nun Sesini tek geçerim 8) bu arada Naruto'daki Karaktelerin bazılarını Japonca ve İngilizce seslendiren aktörlere bir göz atın isterseniz http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Z7t2NonC7TQ
  5. Barış D. Baryshx

En gizemli Anime karakterleri

benim düşünceme göre, Zaraki Kenpachi, Zanpaktousunun ismini nasıl olsa öğrenecek ve Bankai ile ortalığın dumanını attıracak ;) gerçi Bankai hiç uyanmaya bilirde, belki gerçekten sadece normal bir katanadır. birde şu Tobi ve Rikudou Sennin var ;D
  6. Barış D. Baryshx

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Shonen olarak; 1 - One Piece 2 - Naruto 3 - Dragon Ball 4 - Death Note 5 - Code Geass
  7. Barış D. Baryshx

Orochimaru (Naruto) Zaraki Kenpachi (Bleach) Jiraiya (Naruto) Zoro (One Piece) Monkey D. Luffy (One Piece)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.