Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

893
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

0nLin3 kullanıcısının paylaşımları

1. 0nLin3

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

Bir tane daha buldum :D Ek olarak, Bölümdeki mesajın çevirisi: "Kano here~. I’m sitting beside Kisaragi-chan’s (Momo) older brother, and I’m a hostage as of now! According to Seto, you guys are quite scared right now, so hope you guys will get cheered up by seeing this picture! Yayy~" "Hey, Kido. Isn’t it just awful to call someone an idiot? Even I’m like this, I still do the dangerous mission, you know~ Shouldn’t you be worried for a bit? Anyway, I got a little bit lonely here, so I’ll send you another picture~" Ek olarak, şunu fark ettiniz mi? :D
  2. 0nLin3

Tite Kubo’dan Korkunç Kapak

Aa, aynı yazı tipini 3 dakika önce indirmiştim :D
  3. 0nLin3

İkinizi de ekledim. Bu arada bu şarkı bir dahaki bölümde olacakları özetliyor :P http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4iENmPGG1Hg Bu bölüme karşı No Game No Life'ın bir şansı olduğunu sanmam :P
  4. 0nLin3

Eklendin. Yeni bölüme gelen tepkiler bayağı iyi. Yorumlarda hep "Haaa, demek öyleydi" yada "Bu anime olacak!" gibi şeyler var :D Ayrıca liderliği de korumuş.
  5. 0nLin3

Raw gelmiş, yakında çeviri gelir ingilizceden. Sonunda hikayeye giriş yapıyoruz :P Şimdi izledim bölümü. Artık kafa karışıklığı gitmiştir. Haftaya reytingler tavan yapacak :D Kagerou Days geliyor! Haftaya bol bol ağlayacağız. Ayrıca bölüm sonlarında gösterilen hikayede de "onunla" tanışmasına az kaldı. Birde şu anında popüler oldu :D
  6. Bu gün veli toplantısı vardı. Tek bir zayıfım vardı, onun da öğretmeni gelmemiş :D

1. _phantom_

_phantom_

bizimde veli toplantısı vardı O.o Ne yazık ki senin kadar şanslı değildim T.T

2. ohmy34

ohmy34

gel sınıfları değişelim :D

7. 0nLin3

Yeni bölümden sahneler gelmiş. http://www.mekakucityactors.com/story/03.html
  8. 0nLin3

Gidişat iyi :D 4. sıradan 1. sıraya yükseldi. Üçüncü bölümden itibaren izleyicinin daha da artmasını bekliyorum. Bu arada şunu fark ettiniz mi? Daze ve Days japonca aynı şekilde okunuyor (Hatta bu yüzden bir ara Kagerou Days/Kagerou Daze tartışması vardı.) Açılış şarkısı Daze, kapanış Days :P
  9. Okuduğum bir mangadan hoşuma giden bir sahne vardı. Onu yapmaya çalıştım. Biraz sade oldu ama
  10. Zaman var da, sırada 6 kişi var. Onları yaptıktan sonra seninkini de yaparım.
  11. Seninki de bitti. Yapım kısmı o kadar sürmüyor ama düşünme bayağı vakit alıyor. Bir ara Disney'in Pamuk Prenses'deki cadının elmayı zehirli kazana batırdığı sahnedeki elmayı kesip çıkarttım :P (temaya uygun bir elma bulamamıştım...) Bir türlü arkaplanla karakteri uyduramadım. Böyle çok bilinen animelerde nedense az bilinenlerden daha zor oluyor uygun bir render bulmak. En son böyle bir şey çıktı ortaya: Bu gün aklıma kurukafalardan daha iyisi gelmiyor :P
  12. 0nLin3

Bir dahaki bölümde Momo'nun ekibe katılışı anlatılacak diye duymuştum.
  13. 0nLin3

Orjinali bu onun :D Mangadan bir sözü Shintaro'nun. Ama animede "Computer is my lifeline!" diye kısaltmışlar.
  14. En geç bu akşam gelir. Sıradaki seninki.
  15. Hazır. Kusura bakmayın beklettim, bugün bir iki tane daha yaparım.
  16. 0nLin3

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Legendary Moonlight Sculptor'un 21'inci cildi. Korece bir kitabın ingilizce google çevirisini okumak tam bir baş ağrısı...
  17. 0nLin3

Mangada yeni bölüm geldi!
  18. Daha önce de part-time warrior'un bakış açısından olanı okumuştum, zevkli oluyor :p
  19. 9 tane oldu. Blackjack sen önceden yazmışsın, o yüzden 2. sıradasın.
  20. Şimdi sıra itachi imzasında. Oradan say iste :p
  21. 0nLin3

Usotsuki Lily Animesine Yeşil Işık

Romantik filan ama, pek ciddiyet beklemeyin bundan :D Biz manga karakteriyiz, o yüzden hep birinci sınıf olacağız diyerek 3 yıldır 1. sınıf öğrencisi olan karakterlere sahip bir seri :p
  22. Siz söyleyin ben listeye eklerim. Biraz sıra birikti, son zamanlarda pek yapamadım ama 23 nisanda bir kaç tane birden yapıp toplu atacağım.
  23. 0nLin3

http://mangafox.me/manga/kagerou_days/ Ben buradan okuyorum. Edit: death vermiş zaten linki. Manga ile anime arasında farklılıklar var. Mesela hikaye gelecekte geçmiyor mangada. Shaft headtilt ler yok, ve Shintaro'nun odasında devasa bir ekran yerine bir tavşan kafesi var :P
  24. 0nLin3

Yeni bölümü şimdi izledim. İlk dikkatimi çeken açılışın geliştirilmiş olması. Hala yeni şeyler ekleniyor ve düzeltmeler yapılıyor. Biraz aceleye gelmiş izlenimi var. Bu bölümde mangadaki gibi gitselerdi daha iyi olabilirdi. Şimdi daha da kafaları karıştı izleyenlerin. Bizim gibi şarkıları izleyen, mangayı okuyan kişiler için güzel. Ama ilk defa başlayanlar için... Umarım asıl hikaye birdahaki bölümde başlar. Asıl beklediğim ise Blu-ray versiyonu. O zamana artık tamamlanmış olur. Çizimler çok daha iyi olur. Ama onun da çıkması bayağı sürer. Şu sahne favorimdi :D Bu arada şuna dikkat eden oldumu? Nature Enemy=Shinzen no Teki. Reklamı da yaptı arada :D Son olarak youtube'den göremeyenler için opening: http://cataclysmictilde.tumblr.com/post/83215422966/lets-get-some-hd-in-here
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.