Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

0nLin3 kullanıcısının paylaşımları

1. 0nLin3

RWBY (Ruby-Weiss-Blake-Yang)

Konuyu açmak işe yaradı :D
  2. 0nLin3

Origami Sevdam Canlandı...

Bende hastasıydım, kağıt dediler mi sınıfta herkes dönüp bana bakardı. Kuşlar, kediler, köpekler, uçaklar, gemiler, helikopterler( ciddiyim :D ), kutular, küpler, piramitler(bunu kendim geliştirdim), kalpler (Birisine açılmak için benden kalp şeklinde mektup isteyen olmuştu :D )........ İsmimden daha iyi biliniyordu origami. "Şu origamici çocukmu?" falan diye :D
  3. 0nLin3

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

:D Şaka bir yana parapsikoloji konularında araştırma yapan çok insan var. Birisi bu güçleri uyandırmayı başarsa bile bunun liseli bir kahraman olacağını sanmam :P
  4. 0nLin3

Hiç unutamayanlar var, Hipertimestik diyorlar (az önce wikiden baktım :D) Animelerde de oldukça popüler bir konu bu Hipertimestik sendromu
  5. 0nLin3

Bu arada sence Yang hangi masaldan?
  6. 0nLin3

Yapabileceğimizin en iyisi flamethrower :D
  7. 0nLin3

Youtube'de daha çıkmadı ama Rooster Teeth kendi sitesinde var. Altyazısı yok ama :(http://roosterteeth.com/archive/?id=7897
  8. 0nLin3

Bir yerde Blake'nin esinlenildiği masalın güzel ve çirkin (ingilizce beauty and beast) olduğunu söylediklerini duymuştum. Yani maskeli adam lanetli prens olabilir :D Bu arada beyaz içinde aklıma gelen ilk masal pamuk prenses (ingilizcesiyle snow white) Hem "7" rengi kullanıyor hemde birleşimleri beyazı. Bu arada asıl merak ettiğim Ruby ile Yang kardeş mi?
  9. 0nLin3

Bana ortak gibi gözüktüler. Fakat daha sonra Blake onu yöntemleri acımasızca olduğu için terk ediyor gibi. Belki yeni gelecek bölümde onu tanıtırlar.
  10. 0nLin3

Ne diyorlardı o kılıç çekme tekniğine, iai miydi? Neyse, zaten hem katana hem de maske ile "cool" olmamak biraz zor :D
  11. 0nLin3

Erkek karakter bir tane var. Hani şu uçakta kusan :D
  12. 0nLin3

Altyazı youtube'nin kendisinin olduğundan korkunç durumda :D
  13. 0nLin3

Tavsiyem youtube'den izleyin. Orada kötü de olsa youtube'nin ingilizce altyazısı var.
  14. 0nLin3

Eğer çizimden filansa asıl animasyonda daha iyi.
  15. 0nLin3

Bizim çevirmenlere alıştırma olsun, hep İngilizce çeviri alıp Türkçeye çeviriyorlar. Bir kezde sıfırdan çeviri yapsınlar :D
  16. Red like roses fills my dreams and brings me to the place you rest White is cold and always yearning burdened by a royal test Black the beast descends from shadows Yellow beauty burns gold RWBY. Ruby-Weiss-Blake-Yang. Yani kırmızı, beyaz, siyah ve sarı. İsimden de anlayacağınız üzere hikaye 4 kişiyi anlatıyor. Başlamadan önce uyarayım, bu tam olarak bir anime değil. Size anlatacağım şey "Rooster Teeth" adında bir grubun hazırladığı 3 boyutlu bir animasyon. Hikaye her zamanki gibi paralel bir evrende geçiyor. Karanlığın yaratıkları insanoğluna karşı teması. Bu savaş sırasında insanoğlunun en büyük kozu ise "Dust" yani toz. Bu maddenin çeşitli renklerde türleri var. Bu maddeyi tuhaf silahlarıyla birleştirerek dünyayı koruyan kişiler ise "Avcılar". Sadece yakın dövüş silahları yok, bu enerjiyi büyü kullanımına benzer bir şekilde de kullananlar var. Asalar, kılıçlar, tüfekler ve bazen birden fazlası bir arada. Avcıların eğitildiği özel bir akademi bulunuyor. Bu akademinin adı "Beacon Academy". Hikaye ana karakterlerimizden olan Ruby'nin bir olay sonrası akademiden birkaç kişi tarafından fark edilmesi, ve yetenekleri nedeniyle 2 sınıf atlayarak akademiye kabul edilmesiyle başlıyor. Bu animasyonun animelerden farklı pek çok kısmı var. İlk olarak japonca değil, yani ingilizce konuşuyorlar. İkincisi ise bölümler anime bölümlerinden daha kısa. Fakat traileri izler izlemez beni kendine hayran etti. Dört karakter için dört farklı trailer var. Favorim kırmızı <3 Ek olarak, her karakterin bir masaldan esinlendiğini okumuştum. Ruby kırmızı başlıklı kızmış. Weiss pamuk prenses. Blake güvel ve çirkin. Yang ise tam bilmiyorum. Trailer: Diğer 3 trailer:
  17. 0nLin3

Bleach The Dagger Da Ne?

Shougeki no Soma da listede :D Sağ üstteki resim.
  18. Diğer forumdan bir istek daha geldi. Kagura yı istediler :D/> Edit: Bu ikisiyle birlikte 30 imzayı geçmiş bulunmaktayım :D/> Edit: Deviant açmaya karar verdim. http://0nlin3devian.deviantart.com/
  19. Seninde yaptığın imzalar çok güzel, benim bunların böyle olduğuna bakma, her istekte 2-3 tane yapıp güzel olanı koyuyorum :D Benim hepsi arka plan+karakter+yazı tarzında olduğu için karakterin resmine bağlı imzanın güzelliği :D Güzel bir resim denk gelesiye kadar deniyorum.
  20. Photoshop dışında 3 farklı programı kullanıyorum imzalarımı yaparken.
  21. 0nLin3

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Bu en iyisi bence :D http://www.youtube.com/watch?v=wyV3SksAKRY
  22. Önceki konuda resim sayısı sınırını bayağı aştım. Diğer forumlarda aldığım istekleri de buraya ekliyorum. Yetkililerden biri diğer konumu silebilir. Artık buraya ekleyeceğim. Buradakilerden uzun zamandır istek gelmediğinden resimlerin çoğu bu forumun sınırları üstünde. Buradan istek gelirse 400x200 olanlardan yine yaparım. Geçici bir süre istek almıyorum. Yeniler: Galeri: http://0nlin3devian.deviantart.com/gallery/ Eskiler:
  23. 0nLin3

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

Oooo, Assassination Classroom geliyor! Nisekoi de zaten haberini okumuştum. Bu Assassination çok güzel mangadır, ama herkes kapağına göre yargılıyor.
  24. 0nLin3

Hashirama Senju mu ? Uchiha Madara mı ?

Bende şu an 7-7 berabere oylama :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.