Jump to content

Akame777

Üyeler
  • İçerik sayısı

73
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Akame777 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Birkaç gün önce bitirdiğim bir anime. Gerçekten güzel bazen şaşırıyordum nasıl olabilir diye düşündüğüm oldu ama konusu güzel bir anime mangasını okumadım ama devamını bekliyorum bence 2. Sezon da gelmeli.Filmi için fragman yayınlandı filmini merakla bekliyorum.

Spoiler

Isabella nın Ray in annesi olduğunu öğrenince büyük bir şok geçirdim ama Norman ın ölmesini hala sindiremiyorum 

2.  

ScreamingSouls, 10.10.2020 - 14:20 tarihinde yazdı:

The God of Highschool gibi anime önerisi yapıcak varsa iyi olur :)

Kengan Ashura, Great teacher Onizuka,Rurouni kenshi ( yanlış yazdıysam pardon),kingdom,god eater, kenpuu Denki berserk , re zero , Boku no hero academia , soul eater, AOT( Attack on titan) bazılarını izlemiş olabirisin ve bazıları TGOH ye biraz benzemiyor ama hepsi güzel animeler.:good-job-onion-head-emoticon:

3. Maenas, 23.09.2020 - 11:50 tarihinde yazdı:

Yeni açtığım anime çizim kanalına hepinizin bir bakmasını istiyorum ...

Biraz acemiyim ama yorumlarınızla kendimi geliştirmeye çalışacağım. Bu arada çizmemi istediğiniz karakterleri de çizebilirim.

Eugeo ve Kiritoyu çizdiğim video linki : https://www.youtube.com/watch?v=Rleid5fN85M&t=50s

Kesinlikle acemice değil mükemmel olmuş :admire-onion-head-emoticon:ayrıca  Owari no seraph ‘ tan Mikaela ‘ yı çizer misin :cute2-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.