Jump to content

Caprihorn

Üyeler
  • İçerik sayısı

152
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Caprihorn kullanıcısının paylaşımları

1. Akrabalardan kaçış yok. :D Ben pek sevmemiştim Radiant'ı neden önerdim ki sana acaba. :3 O an aklıma başka bir şey gelmemiş herhalde. Başka neler önermiştim? Olmadı şimdi birkaç tane daha yazarım. Selam, nasılsınız?
  2. Ne yapayım anime izliyorum arada da müzik dinliyorum.
  3. Selam. :3 Naber? Kolay gelsin diyeceğim de çoktan yemeği bile yemişsindir. :D Selam, naber? İyi o zaman. :)
  4. Sana da hayırlı iftarlar. Moralin bozuk gibi hissettim de o yüzden sordum. Bende temizlik yaptım ara verdiğimiz sıralarda da anime izledim, yani yine o kadar da sıkıcı geçmedi. Selam, ne yapayım sofrayı kuracağım. Sen ne yapıyorsun? Selam abi.
  5. Hm bir şey mi oldu? Sıkıldın mı yada.
  6. İyidir abi, anime izliyordum. Senden naber? Çok kötü bir durum, en kısa sürede atlatırsın umarım. İyiyim bende, anime izliyordum.
  7. Günaydın abi.
  8. Ohoooo. :D Teşekkür ederim. Nasılsın?
  9. İyi akşamlar.
  10. Teşekkür ederim. Yok ya öylesine, biz sık sık temizlik yapıyoruz.
  11. İyidir temizlik yapıyordum, sizden naber?
  12. Günaydın.
  13. Rica ederim. Yapma ya. :( Neyse sen yapabilmişsindir bence. Ooo iyi sohbet dönüyor ama ben gidiyorum. Hadi görüşürüz.
  14. Nisekoi. :) İyidir, senden naber? İyi akşamlar herkese.
  15. İyiyim bende. :) Kolay gelsin diyeceğim de çoktan girip çıkmışsındır. :D İnşallah kolay sormuşlardır. :3 İyiyim bende iftarı bekliyorum.
  16. Naber? Naber? :D İyidir abi, senden naber? Taaa sabah cevaplayacaktım mesajları da telefondan girmiştim onda da emojileri atamadım. Sırf emoji atamadığım için cevaplamadım yani. :P Pc'ye sabah oturdum da mesaj atmayı unuttum.
  17. Günaydın herkese.
  18. Az önce bende gözükmüyordu, şimdi düzeldi. Gif ve pp değiştirme zamanı gelmiş, üşenmezsem değiştiririm bir ara. :D
  19. Aaa gifim bozulmuş.
  20. İyiyim bende.
  21. Günaydın, nasılsınız?
  22. Sana da hayırlı sahurlar abi.
  23. İyi akşamlar abla. En çok ilkbaharı seviyordum o da son 2 yıldır falan çok sıcak geçiyor. Bel ağrısı kötü oluyor inşallah kısa sürede iyi olursun. Bir ara sık sık ağrıyordu belim neden olduğunu falan bilmiyordum ama kendiliğinden geçti. Bugün sıradan geçti ya iyi sayılabilir herhalde. :D
  24. Hangi anime? Monogatari bitince bakabilirim.
  25. Derslere girdim onun dışında kardeşimle oynadım, iyi geçti sayılır herhalde. :D Senin nasıl geçti abi?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.