Jump to content

Caprihorn

Üyeler
  • İçerik sayısı

152
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Caprihorn kullanıcısının paylaşımları

1. İnşallah iyi geçer hepsi. İyiyim abla, yani... şimdilik iyiyim.
  2. Nasılsın abla?
  3. Günaydın herkese.
  4. İyiyim ablaaa, sen nasılsın? Kolay gelsin. :)
  5. Ben acıkmadım da susadım ya. Bazen hiçbir şey yapasın gelmiyor ya, çok kötü bir durum. Müzik falan dinleyebilirsin en azından. İyidir abi, senden naber?
  6. İyidir, pc de takılıyorum. Senden naber? Sıkıldın herhalde :D
  7. İyi akşamlar.
  8. Kolay gelsin. Evet artık random daha çok kullanıyorum ama :D bunları da hala seviyorum. :D İstiyorsan arada atarım ama.
  9. Çok zordur o ödevler. Sağ ol. Sahura kadar yatmadım ondan. Gerçi ilk günlerde böyle yapmıştım sadece bugün böyle oldu.
  10. Son gün gelene kadar yapası gelmiyor insanın. :D Çizimli ödevlerin var demek. Bazıları çok uğraştırıcı oluyor, kolay gelsin. :) Taçe dc'sine geçtikten sonra bir bakmışım random atıyorum. :D Günaydın abi. 12'de kalktım çok tuhaf hissediyorum. Hiç güzel değil geç kalkmak günün çoğu geçmiş zaten. :( Senden naber?
  11. Ben de eskisi kadar girmiyorum yoksa daha çok trip atardım. :D İyiyim bende performans ve proje ödevlerini bitirdim günleri boş geçiriyorum. Görüşmeyeli random atmaya alıştım bir de. :D (dc de kullanıyorum)
  12. Pp'yi de değiştirince profilim mutluluk saçmaya başladı. :D
  13. Düzgün mü şu an? Öyle yaptığıma bakma ya ben de eskisi kadar girmiyorum, bir şey diyemem o yüzden. :D
  14. Değiştiririz abi. :D Hoş geldin. Naber?
  15. İyi akşamlar.
  16. Selam.
  17. Tiplerine alışırsın ya. :D Tüh ya yanlış mı yazmışım. Çok hawli olacaktım. :( Tamamdır robotlarla yunusları sana bırakıyorum. Denemiştim de çok sıkıcı ya. :D
  18. Robotlar zombilerden daha tehlikeli bence; bir yerlerinden falan silah çıkartırlar sürekli. :D Demek korkuyorsun... Mo daijo, nazete? Watashi Ga Kita Uçan dinazorlara binmeyi ben de çok isterim. Oo sevindim senin adına... benim yıllar boş geçiyor. Günlüğe yazacağım herhangi bir şeyim yok, günlük aynı yazılarla dolar.
  19. İyi geceler. :)
  20. Metal kesmek eğlenceli olmayacağı için zombi dinozorları seçiyorum. :D Bir de eğitebilsek tadından yenmez. 5 veya 6. yaşımı seçerdim. Yazın Fethiye'ye anneannemgilin yanlarına giderdim, çok eğlenirdim. Hayatımın en iyi yıllarıydı. :( Şimdi hiç eğlenceli değil. Peki sen neleri seçerdin? İlk soruya vereceğin cevabı ediyorum. :D
  21. İyiyim Ariel, derslerle ve kardeşimle uğraşıyorum. Sen nasılsın?
  22. İyi geceler. :)
  23. Alarm olmasa da erken kalkıyorum da önlem olsun diye kuruyorum. :) Benim uyku da hafif de arada duymamazlıktan gelip uyuduğum oluyor. :D
  24. Ben de iyiyim. Ben 3 tane alarm kuruyorum. :D
  25. Ben de iyiyim. İyiyim ben de yemek yedim dersteyim şimdi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.