Jump to content

Caprihorn

Üyeler
  • İçerik sayısı

152
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Caprihorn kullanıcısının paylaşımları

1. Günaydın, naber?
  2. İyi akşamlar.Ne yapayım müzik dinliyordum.Sizden naber?
  3. İyidir, ben de boş geçirdim her zamanki gibi. :D Koluna ne oldu?
  4. Günaydın. :)
  5. Teşekkür ederim.
  6. Çok kötü bir durum ya. Ben her sabah öyleyim. :D Kolay gelsin, ben de bu hafta bitirdim hepsini. İyidir abi ben de çevirmenlik için çalışıyordum. :D Yakın zamanda tekrar deneyeceğim.
  7. Erken kalkmayı seviyorum ben. :D İyiyim bende temizlik yapıyorum. Bu emojiyi ilk defa görüyorum. :D Tünaydın, nasılsınız?
  8. Günaydın, naber?
  9. İyidir abi, müzik dinliyordum birazdan da anime izlerim belki. Sen nasılsın?
  10. Ne yapayım müzik dinliyordum, sen ne yapıyorsun? Hoş geldin.İyidir, müzik dinliyorum. Senden naber?
  11. Selam, iyidir sen nasılsın? İyi akşamlar herkese.
  12. İlk iki bölüm belki biraz korkunç olabilir de sonradan pek bir şeyi yok. :D
  13. Dışarı çıkarken yine iyi gibiydi, çıktım 5 dakika sonra kar yağmaya başladı. Dedim ben kötü geçecek diye.
  14. Bu aralar yağmurlu hava da hoşuma gitmeye başladı ama yine de enerjik olamıyorum. :D
  15. Eh işte fena değilim, sen nasılsın? Art arda hava güneşli olmuştu da bugün hava kapalı olunca öyle hissettim sanırım. :D
  16. Günaydın. Bugün nedense diğer günlerden bile daha sıkıcı geçecek gibi hissediyorum. :D
  17. İyi geceler. :)
  18. Yeni halini mi izliyorsun? Bende izlemeyi düşünüyorum bir ara. İyidir bende takılıyorum.
  19. İyiyim bende takılıyorum her zamanki gibi. Naber? Ooo iyi iyi bende öyle takılıyorum. Belki birazdan novel okumaya giderim.
  20. İyi akşamlar, nasılsınız?
  21. Rica ederim. Günaydın herkese.
  22. İyi geceler abla.
  23. Zero kara Hajimeru Mahou no Sho (Re zero değil bu anime. :D Adı benziyor.) Kekkai Sensen. (2. sezonu da var.) Radiant. (2. sezonu da var.) Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (Yüksek ihtimalle izlemişsindir ama yine de yazayım ben. :D) Dororo. Tate no Yuusha no Nariagari. Şimdilik bu animeler geldi aklıma. Bilindik animeler o yüzden izlemiş olma ihtimalin yüksek. :D Olmazsa sonra tekrardan birkaç anime daha yazarım İyi akşamlar abla. Kolay gelsin işlerinde. İyiyim bende sabah derslere girdim öğlen de basketbol oynamaya gittim yoruldum biraz. İyi akşamlar herkese.
  24. Ne tür anime seviyorsun? Ona göre bulayım. Normalde dc den yazacaktım da işim çıktı biraz. :D Şimdi de dışarı çıkıyorum. Akşam kesin yazarım ama.
  25. Benim ilk 5 ders yapılmayacakmış iyiyim o yüzden. :D Çok şükür iyiyim bende. :) İyiyim bende. Bir yarım saate dc den yazışırız. İzleyebileceğin bir anime bulabilirim belki. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.