Jump to content

Caprihorn

Üyeler
  • İçerik sayısı

152
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Caprihorn kullanıcısının paylaşımları

1. Günaydın abi. Kolay gelsin. Günaydın abla. Nasılsın? Günaydın. Naber? Günaydın, naber? Günaydın, naber?
  2. İyi geceler. :)
  3. Yarım kalan mı? 5. bölüme geçtim şimdi.
  4. İyidir bende Gangsta izliyorum, arada buraya ve dc ye bakınıyorum. :D
  5. Youtube'u bilemiyeceğim ama Tiktok'ta artar bence takipçin. Güzel yapıyorsun zaten.
  6. Naber abi? Tiktok ve youtube işi nasıl gidiyor? Naber abi?
  7. İyi akşamlar herkese.
  8. İyi geceler herkese.
  9. Yanık kokusu çekilmiyor ya. :D İyiyim ben oturuyorum. :) @Shuryuken Nasılsın? Uzun zaman oldu konuşmayalı.
  10. Sıhhatler olsun. Yaa sevindirdiysem ne mutlu bana. ^^ O zaman daha sık mesaj atayım. O alışkanlık bende de oldu ya geçmeyecek gibi. :D Ben de iyiyim, biraz oturayım banyo yapmaya giderim. Ben de iyiyim abi, yemek yedim oturuyorum şimdi.
  11. @Toprakezgi Nasılsın? Uzun süre sonra tekrar yakaladım. (tam yakaladım sayılmaz mekana girmediğin için ama olsun) :D
  12. İyi akşamlar, nasılsınız?
  13. Günaydın. :) Örnek olarak bir anime yazarsan ona göre birkaç tane bulabilirim belki.
  14. İyi geceler abla.
  15. Hoş geldin. :) Yesterday wo Utatte.
  16. Ne oluyor acaba? :D Artık o kadarını bilemeyeceğim. :D Yok bozulmadı moralim. Benim gibi ev erkeği kolay bulunmaz, onlar kaybediyor.
  17. Yok abi kıskandırmaya çalışmıyorlar. Denedim ve reddedildim. :D 1 kere reddedildim demiştim ya o işte.
  18. Hımı hımı demek aramızda ajanlar var. :D
  19. Haha yok sağ ol. :D Beni görmüş gibi kör deme ya. :) Halledilir bir şekilde üzülmem böyle bir şeye.
  20. Sınavlar ertelendi, okulda kapatıldı. Eskisi gibi online dersler. Yok olmadı. Genelde arkadaşım hakkında konuşuyor kızlar. :D Yani bende onları dinliyorum. :/
  21. Aaa ne dedikodusu. Nereden çıktı? :D İyidir abi, pc de takılıyorum bende.
  22. İyidir Ariel, yeni geldim eve oturuyorum. Senden naber? Naber abi?
  23. Selam. Fotoğraf veya gifleri spoiler içinde atman daha iyi olur. :)
  24. 1-) Sadece selam veririm sarılmam. 2-) Yani izin isterse sarılma diyemem ama kıskanırım yani. Selamlar herkese.
  25. Caprihorn

Selamlaarr! Ben Gökay.

Hoş geldin Gökay. Mekanın linkini bırakmışlar sohbet etmek istersen bekleriz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.