Jump to content

torotoro

Forum Admin
  • İçerik sayısı

783
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

20

torotoro kullanıcısının paylaşımları

1. torotoro

Bolaykim o.O Fan Sub

Teşekkürler bende iyiyim, "Machine-Doll wa Kizutsukanai" gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum :P İstek şarkı çevirisi alıyor musunuz ? Alıyorsanız ve sizin tarzınıza uyuyorsa "supercell" den bir kaçtane şarkı çevirmenizi çok isterim :rolleyes: Ekleme: Bolay Bey diyorumda gerçek adınızı söyleyebilr misiniz ? Ben Arda :o
  2. Hemende siteye suçu atmış :angry: Söylemeyeydimde öyle kalaydı :P
  3. torotoro

Bolaykim o.O Fan Sub

Saolun Bolay Bey .. Nasılsınız iyi misiniz ?
  4. torotoro

Bolaykim o.O Fan Sub

Teşekkürler Bolay Bey ;) Machine-Doll wa Kizutsukanai serisi severek takip ettiğim bir seri sizin çevirdiğinize çok sevindim :rolleyes: Genelde yazılarınızı beğeniyorum ama bu sefer yorumda yazayım dedim belki gaza felan getirmiş olurum :P
  5. torotoro

2014 İlkbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Uzun süredir serileri Anichart'tan takip etmekteyim fake değildir, çıkacak dediği seriler her zaman çıkacaktır. İsteğinize bağlı olarak MyAnimeList.net ve Hummingbird.me linklerinede ulaşabilirsiniz ("Current Links" kısmından değiştirerek). NOT: Resimdekilerin hepsi ilkbahar sezonuna ait değildir
  6. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Ixion Saga DT serisini öneririm size :)
  7. torotoro

( 08 / 08 ) Accel World Specials

Elinize sağlık çevirilerinizde başarılar.. :)
  8. torotoro

Derste Sıkılınca

Bunları bile yapamayanlar var B) (bkz: ben :rolleyes: )
  9. torotoro

Anime Hearts En Gelişen Forum sitesi

Hayırlı olsun :) İleride yararlı bir forum olursunuz ins. ;)
  10. Sitemize eklenen Adblock için kapatma uyarısının gitmesi için (türkanime.tv' de devre dışı kalması için) tarayıcılarınızda ne yapmanız gerektiğini aşağıdan öğrenebilirsiniz: Mozilla Firefox için; Google Chrome için; ...yazı buradaki(alttaki resim) gibi "Bu sitede engelli" olarak değişecek. (AdBlock turkanime.tv adresinde kapatılacaktır.) Umarım yardımcı olabilmişimdir. ^^ Tarayıcımızın sağ üst tarafında bulunan Adblock logosuna tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra açılan küçük penceredeki "Bu site için etkin" yazısının yanındaki kutucuğa tıkayıp tik işaretini kaldırıyoruz. Adblock artık Türk Anime' de devre dışı kalmıştır. NOT: Günde 1 kez reklamlara tıklamayı ihmal etmeyelim lütfen :P Hazırlayan ve Düzenleyen: SiyahBeyaz DİKKAT!! Adblock yüklenmiş olmayan arkadaşlar bu uyarı sizde çıkmayacaktır yüklemenizede gerek yoktur! Adblock Nedir Ne İşe Yarar? Nerden İndirebilirim ? Mozilla Firefox için; TIKLA GİT Google Chrome için; TIKLA GİT Opera için; TIKLA GİT İnternet Explorer için; TIKLA GİT
  11. OVA ve Special bölümün çevirisi bulunmakta movie nin çevirisi yok :)
  12. Eline sağlık Gökhan bu seriyide bitirdin :)
  13. MEGA ya upload et sağlam yer indirmek isteyenlerde memnun kalıyor ^_^/> (insan arada konuşturur Gökhan Bey)
  14. Yayınlanma Tarihi : 2013-07-13 Tür : TV Bölüm Sayısı : 12 Arkadaşlar aranızda bilmiyeniz yoktur özelliklede ecchi izleyen arkadaşlarımız bilirler Kimi no Iru Machi OVA serisini.İşte beklediğimiz oldu ve bu OVA Serisinin 12 bölümlük TV versiyonu çıkıyor yarın Japonyada gösterime giricek olan seri OVA nın kaldığı yerden devam edeceği düşünülüyor. Ova serisinde anlatılanlar ; Eba Yuzuki bilinmeyen sebeplerden ötürü liseye köyde devam etmeye karar verdi. Fakat, Kirishima Haruto ne kadar karşı çıkarsa çıksın, onun evinde yaşıyor. şimdi Haruto bedavacı bir şehir kızına dayanmak zorunda ve üstüne üslük hoşlandığı kız olan Kanzaki Nanami'nin yanlış anlamamasını sağlamak zorundadır.Ancak bir süre sonra artık hoşlandığı kız yerine Eba Yuzuki'den hoşlanmaya başlar ve çiftimiz artık bir birlerine olan sevgilerini herşeyden ön planda tutmak isterler bakalaım bu durumda çiftimizi ne gibi durumlar bekliyor görüceğiz. Serinin çok güzel olacağı düşüncesindeyim OVA sını izleyen arkadaşlarımızda benli aynı kanıda olucaklarını var sayıyorum. Kaynak: ANN Çeviri: Mantus Zaichii' den alıntıdır.
  15. Belki bazı arkadaşlarımız çıktığında biliyordur 4 adet ovanın geleceğini ancak net olarak ovaların geleceği kesinleşti. To Love-Ru -Trouble- Darkness ' ın son 2 adet OVA bölümü yayınlanacak 2013-08-19 tarihinde umarız bu OVA'lar gelicek olan yeni sezonun ön gösterimi kalitesinde olurda To Love Ru serisinin 4.sezonu bekleyen arkadaşlar için belki sonunda güzel bir haber verilebilir. Kaynak: ANN Çeviri: Mantus Zaichii' den alıntıdır.
  16. TV Tokyo'nun bugün yaptığı açıklamaya göre Pokemon XY Tv serisi 17 Ekimde Japonya da başlayacak..6.nesil pokemonların boy göstereceği seride yine Baş Kahramanımız Ash ve onun sadık dostu Pikachu... Kaynak:ANN AnimeMangaTR' den alıntıdır
  17. torotoro

( 12 / 12 ) Uta Kata

Çeviriyi sürekli böyle seri verirsen çok güzel olur eline sağlık kolay gelsin :)
  18. torotoro

( 12 / 12 ) Uta Kata

Ekledim bölümü çevirilerinizde kolay gelsin güzel bir seri gibi bitince izleyeceğim :)
  19. torotoro

( 12 / 12 ) Uta Kata

Çevirmen adınız nedir ?
  20. 3 tane 24 bölümlük Special bölümü çıkıcak 2. sezonun onların çevirisinide senden bekliyorum bide 1. sezonun ovalarına el atsan iyi olur :)
  21. Date A Live TV serisinin son bölümü 2. sezonun yayınlanacağına dair bir duyuru ile bitti. Öte yandan yeni sezonun ne zaman yayınlanacağına dair henüz bir bilgi yok. Kaynak : ANN AnimeMangaTR' den alıntıdır. - Sürekli soruluyordu güzel bir haber oldu zamanı belirlenince onuda sizinle paylaşacağım :)
  22. Geçtiğimiz haftalarda Enterbrain'in, yetişkin içerikli VN'i Walkure Romanze: Shōjo Kishi Monogatari'nin Anime uyarlamasına yeşil ışık yakıldığını okumuştum ama ayrıntılı açıklama dün geldi. Takahiro Mizuno, begleiter (şövalye yardımcısı) olmak için bir akademide eğitim görmektedir, ülkesinin şampiyonu olunca şövalye eğitimi almaya başlamış fakat turnuva finallerinde yaralanınca ayrılmak zorunda kalmıştır. Bunun yerine bir begleiter olarak akademinin bayan şövalyelerine eşlik edecek ve kazanmaları için onlara her tür desteği verecektir. Sonbahar 2013 sezonunda yayınlanmaya başlayacak serinin 8-Bit (Aquarion Evol, Busou Shinki, Macross Frontier Movie'leri, Infinite Stratos, Yama no Susume ve gelecek aylarda yayınlanacak Tokyo Ravens) stüdyosu adına yönetmenliğini Yusuke Yamamoto (Aquarion Evol, Sakurai Taisen: La Nouveau Paris, Keroro Gunsou, Yama no Susume, Welcome to the NHK) yaparken senaryo Kazuyuki Fudeyasu (Ben-To, Bleach, Claymore, Gunslinger Girl, Hajime no Ippo: New Challenger, Hells, Hetalia: Beatiful World, Ichigo %100, Kampfer, Mirage of Blaze, Monster, Nana, Psychic Squad, Tantei Opera Milky Holmes) tarafından hazırlanıyor. Kenichirou Katsura (Kono Naka ni Hitori, Imōto ga Iru!, Macross 7, To Heart 2, Comic Party: Revolution, Utawarerumono) karakter dizaynlarını hazırlarken açılış şarkısını Miyuki Hashimoto seslendirecek. Kaynak: ANN AnimeMangaTR' den alıntıdır.
  23. Date a Live , Hataraku Maou-sama gibi serilerinin sezonu çıkıcak bununda çıkar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.