Jump to content

torotoro

Forum Admin
  • İçerik sayısı

783
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

20

torotoro kullanıcısının paylaşımları

1. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Arakawa Under The Bridge henüz bende izlemedim ama konusu dikkat çekici :) (biraz geç oldu özür :) ) Baka to Test to Shoukanjuu bunuda izlemedim ama güzel gibi (indirmeye başlıcam en kısa zamanda) 2. sezonlarıda var ikisininde
  2. Fark edilmeyen bir anime olduğu gerçek :) ama izlenmesini tavsiye ederim ben çok beğenmedim ama yinede iyiydi. Çok uzun diye konuyu okumadım yinede eline sağlık :P
  3. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Asura Cryin güzel bir animedir 2 seri Hyouka aksiyon yok ama dikkat çekici bir anime ve çok güzeldir çok basit ama çok güzel 07 Ghoust aksiyon baya var ama sonu berbat sonunu izledikten sonra keşke izlemesem diyebilirsin Busou Renkin eğlenceli merak etttiren bir anime türkçesi silah simyasi ;) Break Blade teknolojik robotlarla olan savaş kesinlikle süperdir ayrıca 50 dk her bölüm OVA serisi diyebilirsin Chrome Shelled Regios çizimi biraz kötü ama senaryo sağlam mümkünse burunlara çok bakma o zaman sorun olmuyor xD Claymore 2. sezonu çıksın diyeceğin bir anime Needless çok yoğun ama eğlenceli bir animedir bunların hepsi süperdir ama azda olsa romantizim içerir ama çok ve orta seviye
  4. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkürler sen olmasan ne yapardım abi yaww :P Bu arada Isekai no Seikishi Monogatari ' yi bitirdim gayet güzeldi :) 2. sezon çıkarsa iyi olur bence Sankarea diye bir anime gördüm merak ettim konusuda ilgimi çektim çok güzel bir anime sonu biraz anlaşılmaz olsada 2. sezon çıkar gibi ama (kore wa zombie desuka nın tam tersi zombi ama acıkmıyor vb. :D ) Farklı animeler bulup indirdim senin dediklerinede başlarım bir ara indirmeye herhalde bide K projet ile ilgili bilgi verirmisin çok ilgimi çekmemişti tanıtımı. Yosuga no Sora tanıtımıyla alakası yok izleyecek arkadaşlar 5-6 kere düşünsün ben çok ısınmadım şahsen ensest (kardeş kardeşe) ilişkide var içinde konusu amagami ye biraz benziyor hani kızlarla tek tek çıkıyor oyun formatı gibi yani izlemek isteyen olursa anlatırım ama çok tavsiye etmem ben hala son bölümde ölmelilerdi diyorum :D (spoi gibi oldu ama neyse) PS : Hakan Abi robot kızla ilgili bir anime ilgini çekermi bilmiyorum ama ana karakter 18-19 yaşlarında (seninkine yakın :) ) ecchi az gibi (çook az) 5 bölüm izledim daha bir bak benim hoşuma gitti Chobits (Geçen forumda birinin imzası vardı ilginç gelmişti acaba hangi anime demiştim şansa buna bakayım dedim bu çıktı imzadan anlamışım yani güzel olduğunu )
  5. torotoro

İchimaru Gin FC

eklermisin ?
  6. torotoro

Urahara Kisuke [FC]

benide eklermisin
  7. torotoro

Kuchiki Byakuya [FC] (20 Üye)

teşekkür :)
  8. torotoro

Ecchi FC [+18]

Listeye Hagure Yuusha No Estetatica eklermisin çok güzel bir animedir söyleyim :P
  9. torotoro

Kuchiki Byakuya [FC] (20 Üye)

Beni bir türlü eklemedin 2 ay oldu neredeyse :angry: ^_^
  10. torotoro

Orihime FC

Benide alırmısın :)
  11. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Chrome Shelled Regios indirdim zaten 8 dk sını felan izledim ilk bölümün sonra rosairo wampire ye başladım süperdi ilk seriyi bitirdim :P Sana Önerdiklerim ; 1-Hagure Yuusha no Estetica (Hayatımda gördüğüm en güzel ecchi anime dikkat et biraz fazla ecchi Örn: :D beden eğt. eşyaları odasında kız kıza ....... bir sahne var çok komik :P sonra kızların iç çamaşırlarını çalıyor ana karakter birde kız kardeşi diye tanıtığı kız var ayrıntı vermicem spoi olmasın ona neler yapıyor izlemelisin :P ^_^ ) 2-Air Gear (Eğlenceli bir anime ecchi ama nadiren ve büyük şeyler değil) Not :Senin dediklerini indireceğim yavaş yavaş
  12. torotoro

Yami no ou FANSUB

Kiss X Sis OVA 8 ' i çevirebilirmisin ?
  13. torotoro

Ecchi FC [+18]

Teşekkürler :P :ph34r:
  14. torotoro

Ecchi FC [+18]

Benide ekle gizli üye :ph34r: olarak yaşım tutmuyor :P
  15. Çok güzel anlatmışsın sürekli özet çıkarıyorsun okumaya üşündiğim için göz atıyorum genelde :) ama mirai nikki yi sevdiğim için % 70 ini falan okudum :P eline sağlık Sence 2. sezon gelirmi ? (Bence gelmez)
  16. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

:D Benim animeler yine azalıyor önerilenleri indirdim rica etsem yenilerini önerin ;) ( En büyük parçayı senden bekliyorum slimjack :P ) Sekirei BİTTİ Sekirei ~ Pure Engagement BİTTİ Toaru Majutsu no Index BİTTİ To Aru Majutsu No Index II BİTTİ Magi - The Labyrinth of Magic BİTTİ Busou Renkin BİTTİ Oda Nobuna no Yabou BİTTİ slimjack sekirei mükemmeldi tam senden beklendiği gibi bir öneriydi ;) busou renkin (silah simyası) izlemediysen izle ben beğendim başları sıkıcı ama son 10 bölüm felan güzel Index hep dinle ilgili şeyler var 1. seri çok kötüydü neyseki 2. seri biraz eğlendirdi :) Oda Nobuna no Yabou eğlenceli güzel bir anime sıkıcı değil devamının çıkmasını çok isterim NOT : Şuan izlemekte olduğum 5-6 tane anime var sıkılıp yarım bırakıyorum ama sonra devam ediyorum tabikide :D Şimdi Erdem Abi nin önerdiği Fate Stay Night izliyorum gayet güzel bir anime Herkesten Güzel Anime Önerilerini Bekliyorum !
  17. torotoro

49 Days

aynı şekilde düşünüyorum :huh:
  18. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Angel Beats izledim ayakashi ye bakicam simdi mobildeyim yazarim daha sonra Sence ben korkmuşmuyumdur slim :P/> another,elfen lied felan izledim onlar korku değilmi :D/> sadece korku beklentilerimi karşılamıyor ask varsa icinde olur ama xD merakla bekliyorum bu arada izleyeğin animelerden bna tavsiye vermeni teskrler... PS:Break Blade yi izledim cok begendim devamı olsa keşke :/
  19. torotoro

Fruits Basket

boş vakitlerimde yavaş yavaş izliyorum ben fazla sakin bir anime bence :)
  20. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

indirilecekler listeme aldım teşekkürler :) Shakugan No Shana III BİTTİ Shakugan No Shana S BİTTİ Sora no Otoshimono BİTTİ Sora No Otoshimono - Forte BİTTİ Clannad BİTTİ shakuhan serirsini çok beğendim her nekadar 3 ü iil başta anlayamadıysamda sonra anladım gayet iyiydi bence :) (Erdem' e yaşattığım zorluklardan dolayı özür dilerim :D ) Sora no Otoshimino insanları bazen kısa çiziyorlar böyle çizgifilm gibi o şekilde basit çizimlerini beğenmedim konusu benim ilgilmi çekti :D (Erdem movie si TürkAnime de çalışmıyor sende varmı ?) Clannad çok beğeniliyor diye izledim ama benim sıkıcı dediğim animelerdendi :S
  21. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Önce Sora No Otoshimono : Forte yoksa Sora No Otoshimono yumu izleymeliyim hangisi ?
  22. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Tanıtımını okuduğumda ilgimi çekmedi sen güzel diyorsan Kaya' nın söylediklerinden bazılarını indirdikten sonra indiririm :P ;) Ano Natsu de Matteru izledim en sevdiğim animelerden oldu :P neden bilmiyorum ama senin bu önerdiklerine bakmamışım gözden kaçırmış olmalıyım kesin izlemelisin dediklerini yarın indirmeye başlıyacağım teşekkürler bunlaru izledikten sonra yine beklerim :P ayrıca arada yaz lak lak yaparız konuda :D
  23. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Shakugan No Shana serilerini izliyorum (çok süper bir anime :P ) NeeDless i bir türlü bitiremedim yanlış anlama ama beni çok sarmadı :/ Break Blade Movieyi indirdim. İndirebileceğim güzel bir anime biliyorsanız bekliyorum :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.