Jump to content

Aksamov

Üyeler
  • İçerik sayısı

244
  • Son ziyareti

Aksamov kullanıcısının paylaşımları

1. Aksamov

Zoro vs Luffy

En sevdiğim karakter Zoro olsada, kesinlikle Luffy alırdı.
  2. Aksamov

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Sao ..17 One Piece .. 389-395
  3. Uzun süre giremeyeceğim, Bayramınınız mübarek olsun ^^

1. yanki_99

yanki_99

seninde cengiz ağabi

4. Aksamov

Beynimizin oyunları

Kırmızı çekiç <_<
  5. Aksamov

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

SAO 16, Op 368-380
  6. Aksamov

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Bi komşumuz vardı küçükken, mimar.. Adam hiç konuşmazdı, sokağın ortasında dahi binalar, şehirler tasarlar dururdu :ph34r: . Adamla hiç selamlaşmışlığımız yoktur ama neden bilmiyorum, yaptıkları çok hoşuma giderdi. Mimarlık istiyorum inş. ^_^ Olmadı, grafikerlik-tasarımcılık..
  7. Aksamov

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime nedir bilmiyordum, pokemon izledim. Sonrasında Beyblade, Yugioh, Avatar..
  8. Aksamov

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Game Of Thrones
  9. Aksamov

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Kira ya yakın görüşteyim ancak bu konuda onun kadar cesur olamazdım. Çok gerekli görmediğim sürece kullanmazdım yani. Kullandıgımda amacım ne olurdu, niye kullanırdım? Kanunların yetersiz olduğunu düşünüyorum. Adam gidiyor onu bunu öldürüyor, tecavüz ediyor, insanların hayatlarının içine ediyor.. 5 Yıl yattıktan sonra geri salınıyor. Bu adam idamı haketmiyormu şimdi :ph34r:
  10. Aksamov

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, sırf makinadan çıkan sıcak hava için evi süpürdüğüm oluyor..
  11. Aksamov

İtiraf Köşesi

Oylama olması gerçekten saçma.. Yahu adam çağırı eşini dostunu yarışmada kendisine oynatır.. Hiç yorum almamış, okunması yerlerde olan konu, 8 oy almış, 11 oy almış. Sizce de bi terslik yokmu burada? Kusura bakmayın isim vereceğim, Sandcastles adlı FF, bitmemiş bir animenin kurgusunu yapmış. Yarışmaya dahi alınmaması gerekirdi. Oysa simdi 1. liğe oynuyor.. A Stranger In The Mırror, başlığı kendi düzenlemeleri hariç, tek bir yorum almış, yorumu atan kişinin de son girişi 5 ekimde gerçekleşmiş.. Görüntülenmesi yine az. Ama 11 oyu var. Allah aşkına, 11 oy kim verdi merak ediyorum? İtiraf ediyorum, hiç adil bir yarışma değil.
  12. ehm, gencler hepinizi çok seviyorum ^_^
  13. Aksamov

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, OP rpg kurmaya heveslendim. Bedava host arıyorum :ph34r: (Doğrumu kullandım? Hostmu deniyordu ^^)
  14. Aksamov

İtiraf Köşesi

Bilemeyrum <_< Zamanında az uğraşmadım, acısını çıkartmak istiyor olabilirsin
  15. Aksamov

İtiraf Köşesi

Bence gelmek istemiyorsun da bahane arıyorsun ^^
  16. Aksamov

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, ezgi beni yine ekti..
  17. Aksamov

Çizimlerm ^.^* 03.02.2012*

Oups.. Yetenek fışkırıyor..
  18. Aksamov

Ichimaru Gin Resimleri Anketi

Iııy <_< Baskıyla tişörtün renkleri aynı olmalıydı. Paranıza yazık olmuş... -_- Bi şu 2. de azzcık iş var, o da çok sade kaçmış.
  19. Mr akşam akşam güldürdün, allah da seni güldürsün ^^ Ezgiii, toprak diye isim mi olur ya <_< Mov da, kime söylesem movie mi diyor, bende anlamadum nerden geleyo akıllarına :blink:
  20. Öncelikle ezgi toprak demüs, deyinmeden edemeycem ^^ Ben internet kullanmaya baslayalu 8-9 yıl oldu sanurum. e kolay vardu o zamanlar babamın ondan girerdim ^^ Babam girdigi yerlerde hep "Turaba" ismini kullanırdı, hatırladıgım kadarıyla osmanlıca kökenlü bisi ^^ O zamanlar anlamını bilmezdim de, çok hoş gelirdi okunuşu, söylenişi ^_^ Bende ona özenip kullandım, sanırım lise 1 e kadar, yazdıgım şiirlerde mahlas olarak turaba kullanırdım, sıralara panolara Turaba doldururdum :P Ancak o yıl tarih hocası aralarda bi yerde toprak yerine turaba koyunca "ne demek lan bu" dedüm kendime araşturdum ve gerçekten de toprak demek oldugunu ögrenince tövbe ettüm, uzaklasturdum :blink: Aksa - movie, Benim çocukluk hayalimdir, filmler çekmek, videolar hazırlamak :D Aksa soyismimdir, bazı şiirlere, şarkılara, cs sv lerine, m2 pvplerine felan feşmekan, video hazırlamışlığım vardır, ilk videoyu yaptıktan sonra sonunda kendimi nasu tanıtmalıyım diye düsündüm, Aksa Movie dedüm, sonra garip geldi, Aksa-MoV ettim oni, ööyle yontuldu yuvarlandı Aksamov oldu ^^ Şimdik öyle ilgilenmiyorum pek ama hoş geliyor isim, alıştım uzun süredir ^^
  21. Aksamov

Ichimaru Gin Resimleri Anketi

4 veya 9 olmalu ezgii ^^
  22. Aksamov

Yeni Üyeniz Ben ve Çizimlerim

op un ki leri çok sevdüm, çok başarılı. Yanlız, açık konusuyorum ^^ Kirito pek benzememiş
  23. Aksamov

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Melteem bana dedüysen, henüz izlemedim narutoyu ^^
  24. Aksamov

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Valla bende sasırdım :blink: - Death Note - Sword Art Online - One Piece - YuGiOh Sonrasında Bleach, Fairy Tail.. Uzar ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.