Jump to content

ReyDragon

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ReyDragon got a reaction from DinginKurbaga in Light novel okumak için platform ve light novellar mangaya dönüştürülüyor mu?   
    Cevabın için teşekkürler bir site buldum ama sadece 6 chapter var ve muhtemelen bundan çok fazla chapter var çünkü 2014'ten beri yazılıyordu sanırım okumak isteyen olabilir diye siteyi buraya bırakıyorum https://unlimitednovelfailures.mangamatters.com/teaser/trinity-seven/#Prologue
  2. Teşekkür
    ReyDragon reacted to gapi in Light novel okumak için platform ve light novellar mangaya dönüştürülüyor mu?   
    benimde pek bir bilgim yok şu ana kadar 2 tane okudum mangalar gibi türlü türlü siteler yok bildiğim light novel okumak için o yüzden hep tarayıcıya light novelin ismini yazıp bilinmeyen sitelerden okuyorum 
  3. Teşekkür
    ReyDragon reacted to DinginKurbaga in Light novel okumak için platform ve light novellar mangaya dönüştürülüyor mu?   
    Light novel mi mangaya dönüştürülüyor yoksa tam tersimi emin değilim. Okuduğum 1,2 tane serinin animesine de denk gelmiştim. Ben epiknovel ve novelgünlerinden okuyorum, bu sitelerde trinty sevenın çevirisi yok hatta serinin türkçe çevirisi yok galiba.  İngilizce sitelerden google translate le okuyabilirsin, şahsen translate kullanarak okumayı tercih etmiyorum hikayenin tüm akıcılığını öldürüyor. Gerçi sen bilirsin, tercih eden insanlarda var.  Fantastik kitap seviyorsan çok güzel seriler var bakınmanı tavsiye ederim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.