Jump to content

burakwoz

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

burakwoz kullanıcısının paylaşımları

1. Evet onu fark ettim de alıntı yapacağım zaman bir sonraki sayfada kalıyor ikinizden biririn mesajı yoksa önceden de uyarmıştın beni. Yani bir nevi istemsiz oldu.Teşekkürler uyarı için İstanbul' a hiç gitmedim ama oraya bir türlü ısınımadım ben Ama olurda gelirsem beni gezdir
  2. Umarım geliriz Eğer kpss iyi gelirse bekle beni İzmir
  3. Yok bea hiç bilmiyorum Ama öğrenirim nolcak. Kolay gelsin bolca seni Rockstar'da görmeyi iple çekiyorum
  4. İyiyim teşekkür ederim .Sen nasılsın napıyosun Bütün gün evde olmak çalışan biri için nasıl güzeldir ya. Çay var çay vereyim ablama
  5. Yok henüz giremedim de bi bakcaklar baristanın ba sını biliyom mu diye Oooo çok iyi. Mobil mi pc mi ?
  6. İyidir nolsun yahu. Bakalım olursa baristalık öğrenicem. Senden naber
  7. oooiiii neerelerdesin senn Günaydınlar efenim Günaydınlar hanımefenim
  8. Bende memnun oldum . Resim çizen bir insan görünce bana da öğretmesini istemem lazım çizemiyom ben.
  9. İyi geceler tekrardan iyi nöbetler. Manyaksız sakin bir nöbet diliyorum İyi geceler forumun göz bebeği
  10. Bakalım hayırlısı. İstediğim bölüm yoktu gerçi ama bölüm güzelmiş Temizlik bende mutfak ev tüm. Ama yemek konusunda pek bir şey bilmiyorum henüz
  11. Annem hemşire Bende sağlık okuyorum şimdi gerçi. Tgt Hay hay efendim Ne yapsam bilmiyom gerçi. Mutfağa kadar yürüyorum bi sekiz on bin kere falan sayılır mı ?
  12. İyi diyelim normal olalım yeterli Sen napıyon yoğun mu orası ? Çok çok kolay gelsin hemşirelik zor iyi biliyom onu Çok haklısın ama çok geç bildiğin böyle tembel hayvana dönüştüm hareketlerim yavaşladı
  13. Selamlar Olabilir bak uykuya düştüm boş vakit çokluğundan @ElimielSelamla Nöbettesin diye biliyorum iyi nöbetler
  14. Günaydınlar Erken uyanmışsın ya baya yada ben baya uyumuşum
  15. İyi geceler hepinize
  16. Yok tanışmadık. Burak ben . Yaş 21. üni okuyorum gibi gibi Neler yaptığıma gelirsek onu ben de bilmiyorum pek Senden naber ?
  17. İyidir. Sizlerin iyi olduğunu duyunca daha iyi oldum.Bu arada pp'ye ölebilir miyim nasıl güzel İlk kez görmüyorum gerçi ama olsun
  18. Oh ne güzel. Bir çay demleyip balkona oturalım senle. Piskevit alam gelem ben
  19. İyi akşamlar
  20. Olur tabiki ederim Nolsun ya oturmacalar. Orda nasıl havalar ?
  21. Evet maalesef başka şehirdeyim. Size kolaylıklar dilerim benim tuzum kuru evde oturuyom asıl yorulanlar siz sağlık çalışanlarısınız. Aman dikkat et kendine çok
  22. Deme ya. Hastanenin dibinde bide okul. Gerçi açılmazsa nerde olduğunun bir önemi kalmıyor.
  23. Ah benim sahilli kekim 3 hafta tatil diye ayırdılar bizi oldu 110 hafta
  24. Sessiz bir yer bulsam suyla da keyifli. Atarım tabi .İzmir de güzel yer hani
  25. Napayım yahu bunalıyorum. Heves edip güzel kitaplar aldırdım kuzenime onları okumaya çalışıyorum. Şu okulu bi açsalar size sahil fotosu atcam bir sürü Ha bu arada eski mesajları okumadım sınava giren varsa hayırlı olsun puanları
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.