Jump to content

burakwoz

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

burakwoz kullanıcısının paylaşımları

1. Öğleaydınlar hepinize
  2. İyilikler güzellikler nolsun aynı yani
  3. Ana dersim ya. Yoruyor beni. 4 tane her biri bir dönemin. Bu 4. ben dah 1.yi zor geçtim
  4. Selamlarrr nasılsın sayın forumdaş
  5. Aha bak şimdi 2.den çıktım nasıl iyiyim Afiyetler olsun . Ben daha kahvaltı edemedim. Öğle yemeği ile birleştireyim hiç kahvaltıyla uğraşmayayım
  6. sınav için kalktım muhtemelende kaldım. Senden naber
  7. Günaydınlar
  8. burakwoz

Çizdüklerum

Eline sağlık. Darısı başıma bende böyle çizmek istiyorum . Kolay gelsin.
  9. burakwoz

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece. Hadi bakalım 110. dayım.
  10. İyi gecekşamlar herkese. @Zorojuro sana özel iyi gecekşamlar özür maiyetinde
  11. Ovv baya geç oldu ama kusuruma bakma iyi sayılırım
  12. Merhabamlar herkese
  13. Selamlar Zoro. Nasılsın ?
  14. Hepinizi ısırasım var
  15. Seni kucaklamak ve ısırmak geldi içimden
  16. Left4 oynuyon mu ? Oynamıyosanda oyna benle oyna Du bi bakalım bi girelim discorda nasılmış
  17. Eh yahu olabildiği kadar nolsun sen nasılsın nabaysun
  18. Dc kullanmayı bilmiyorum çok İyi akşamlar
  19. hadi ya. Üzüldüm. Olurda oynamak istersen haber et ama bana. L4 ün online kısmı salaklarla dolu kimisi hiç vurmuyor kimisi şarkı açıyor. Kafayı yicem yakında
  20. Birlikte oyun oynayalım diye. Var mı online oynadığın oyun ?
  21. @Freesia pc var mı senin ?
  22. İyi makara yapıyoz ha senle
  23. yok yok mapusa ziyaretime gel demen çok komikti kahkaha atıım o anlamda dedim. Yoksa ayıpsın gelirim bende içerde olmazsam sırtıma harita çizip gelcem yanına
  24. Bende küçük şehirde yaşıyorum. Şu körüklü otobüsler var ya iki otobüsmüş gibi olan üniye kadar görmedim bile metroya,deniz otobüsüne ve körüklü otobüse binerken her seferinde acayip eğleniyorum var ya sana anlatamam ziyaretine gelmek ha hiç güleceğim yoktu ya
  25. Ya iş bi inada binsin emekleyerek de giderim. Aşı zorunlu değilken bu yapılanlar hoş değil ama bu konuda konuşmayalım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.