Jump to content

burakwoz

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

burakwoz kullanıcısının paylaşımları

1. Bilmiyorum ki. Tek isteğim okulun açılmasıydı marttan beri şuan ne istek kaldı ne derslerin önemi. O değik aşısız otobüse binmek de yasakmış galiba. Napcaksak.
  2. Bütlere geçtiniz ta ha. Bizim finaller başlamadı bi türlü. Yok ya sıkılmak genel olarak huyum benim. Ne kadar neşeli , eğlenceli olsa da ben her şeyden sıkılıyorum. Ah be o dolar var ya. 2 -4 arası olduğu bi zamanda kardeşime 3000 tl lik pc aldılardı. Ne paraydı be 3000 tl. Şuan cep harçlığı gibi.
  3. Hoş buldum canoooo. Napayım yav okula dönmenin hayali içinde 10 yıllık bilgisayımla Letf4 oynuyorum. Sıkılmaya herkes alıştığı için sıkıldım demeden geçiyorum orayı. Sen nabersin ?
  4. Bilmiyordum,düzelttim
  5. Olsun. Sizler bu forumda ilk göz ağırımlarsınız sizi kırarsam üzülürüm
  6. ohoo iyi akşamüstüleri. Bayadır girmiyordum en son yazdığına da cevap vermemişim senin özür dilerim. Senden de özür dilerim @pegasusejder Merhabalar
  7. Yok bea 6 ay gittim zaten kimse kimseyi hatırlamıyor bile
  8. burakwoz

Ne Kadar Zekisin?

121. Gerçekçi gelmedi ama abiniz dahi. Benim için tavan buradır bir daha kitap okumama , ders çalışmama ve başka insanları dinlemeye gerek yok(!). Yarın reis-i cumhurluğa adayım Hepinizi yönetecem
  9. Gerçek hayatta da konuşacak kimsem yok bide küçük şehir. Yaklaşık 2020 marttan beri toplasan 50 kere anca dışarı çıkmışımdır. Hadi 100 de ekmek almayı da say. Sevdiğim birini görürsem gidip ısırıcam
  10. burakwoz

Bir Hayaliniz

Hiç bir insanla görüşmeden( yada sadece bir kişi ile) huzurlu sessiz bir hayat. Düşüncesi bile yalnızlık korkusu ile kaplı. Tam işkencelik. Ama %50 hayalimdir.
  11. Konuşmayı unutmuş bulunmaktayım insanlarla. O yüzden
  12. aaaa aynı ben. bu çok iyiymiş yav üniler açılsada gidip yurtta sıkılsam keşke.
  13. burakwoz

En Üzüldüğünüz An!

Şimdiye kadar ne kadar arkadaşım dostum sevgilim olduysa bile hep yalnızmışım la ben diye bir aydınlanma yaşadım. İstisnalar hariç, o kişilerin hakkını da ödeyemem onları yalnız bıraktığım için
  14. Oooo genel olarak karamsarım sen nasılsın ?. Yeni mi katıldın hoş geldin
  15. burakwoz

En nefret ettiğiniz şeyler ?

1)İnsansı huyların ve davranışların birçoğu (nefret,şiddet,kin,kabalık,dik dik bakma,dedikodu yapma,yere çöp atma vb.) 2)Karşı cins arkadaşın sevgili yaptığında totosu başı ayrı oynaması 3)Adaletsizlik,yönetimlerin sömürülmesi... 4)Kibirli insanlar. Tek dünyayı değil seni bile yarattığına inanacak kibirleri var ya onların... 5)Yaşamak
  16. burakwoz

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Lucıfer ve Brooklyn nine nine. İkisinide bitirdik bakalım.
  17. burakwoz

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Kitap Hırsızı-Markus Zusak
  18. yooo selamlar herkese
  19. Parça parça bi kaç yerini izlemiştim ama ne LOR nede Harry Poter'ı bir türlü izleyemiyorum. İzlemeye çalışcam yine. Görüşürüz
  20. Naruto'nun etkilemişti beni baya. Mikasa'nın ilk sezonda Ah atkılı kekim benim. Koro sensei Fairy Tail Jojo KNY Mugen Traın Bunny Girl Senpai Flimi
  21. burakwoz

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

How'un Yürüyen Şatosu. Her izlediğimde güzel çoğu kişi biliyordur ama izlemeyen varsa öneririm.
  22. burakwoz

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Aot ta olup olmak isterdim.Tokyo Ghoul içinde geçerli. Nerdeyse izlediğim her animede olmak isterdim gerçi ya. Özellikle seinen olanlarda
  23. burakwoz

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Masamune-kun no Revenge ve Death Note. Özellikle
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.