Jump to content

burakwoz

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

burakwoz kullanıcısının paylaşımları

1. Vaay.İzlediğim halde sahneyi hatırlayamadım. Teşekkürler
  2. Merhabalar. Senin gibi yeni biriyim bende. Beni hoş karşılayan insanları örnek alarak hoş geldin diyorum. İyi forumlar.
  3. burakwoz

Hangi Üniversite?

Dokuz Eylül-Sağlık. Ah be denizli kekim İzmir
  4. Eğer gördüğüm , tanıdığım her insana ciddi anlamda bir pislik gibi davranırsam hayatım mükemmel olacak gibi . Yapamıyorum gerçi. Doğru da değil .Gerekene pislik gibi davranılmalı.
  5. burakwoz

Takıntılarınız

Bir fotoğraf yada dosyayı karışık albümler ve fotoğraf arasında bulamadığım zaman elimde ne iş varsa bırakır onu ararım. Yaklaşık yarım saat bir animenin adını bulmaya çalıştım. ss aldığımı biliyorum ama ss klasörü 2200 lerde. İnstagram kaydedilenlerde de var ama orası zaten başlı başına sorun. Epey uğraştım ama sonunda google görsel aramadan buldum. Takıntım bir şeye takılmak sanırım. Yazarken gerildim
  6. İmzandaki animenin ismini söyler misin ? @Caprihorn
  7. Kesinlikle
  8. https://www.turkanime.net/anime/rikei-ga-koi-ni-ochita-no-de-shoumei-shitemita bu olabilir mi ?
  9. Deme ya. Üzüldüm buna. Ben genelde her şeye geç kalıyorum bu hayatta şaşırmadım gerçi. Ama olsun. Olduğu kadarı bizim oldurduğumuz kadarıdır.
  10. Hoş buldum. Teşekkür ederim en kısa sürede bakacağım. Spoilerlı konuşmak isterim sizinle özellikle
  11. Gibi gibi. Böyle sanki yerli halk gibiler burda bende turistmişim gibi hayranlıkla bakıyorum. Sende öyle gözüküyorsun gözümde imzanı sanki her yerde görüyor gibiyim
  12. Başım ağrıyor ama iyiyim. Sen nasılsın napıyorsun ? Forum adminlerinin hesaplarına bakınca diyorum vay be yeni doğmuş gibiyim sitede bunu tek düşünen ben olamam değil mi ?
  13. Tamamdır öğrenicem bu özellikleri hep
  14. Memnun oldum @pegasusejder
  15. @syncdesHoş buldum. Umarım bitirebilirim. Teşekkürler
  16. @syncdesHoş buldum. Umarım bitirebilirim. Teşekkürler
  17. İyi geceler
  18. Kafamı topladığım an bakacağım hepsine.Yazarım
  19. Seinen kadar sevdiğim çok az şey var hiç sıkıntı değil.
  20. Berserk dışında duymamıştım hiçbirini.Ondan da birkaç panel ve animeden bir kaç sahne görmüştüm muazzam duruyor. İmkanım olursa hepsine bakarım teşekkürler.
  21. Evet lütfen. Mümkünse bitmiş olanlardan olursa çok iyi olur. Beklemek biraz yoruyor insanı.
  22. Favori seçebileceğim kadar çok manga okumadım açıkcası ama eğlendim baya okurken.
  23. Anladım. Bitirirsen bana yazarsın umarım konuşmak isterim üzerine.
  24. Teşekkürler . Chaınsawman okudun mu ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.