Jump to content

uwu123

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

uwu123 kullanıcısının paylaşımları

1. Merhaba! iyiyim. Sen nasılsın? Forumu aslında biliyordum. Eski bir hesabım vardı ama kaybettim. İnsanlarla konuşmaktan çekindiğim için yazmıyordum. İtiraf etmek gerekirse insanların konuşmalarını okumaktan daha fazla hoşlanıyorum. Ramazanın son günü nasıl gidiyor? Profilinden ve gönderdiklerinden gördüğüm kadarıyla clannad seviyorsun sanırım. Sevimli bir anime biraz izlemiştim
  2. Dediğin doğru fakat mangada savaş sahnelerini okurken fazla keyif alamıyorsun Mecha beni sarmıyor ya code geass ın konusu güzel ama çizimleri falan kötü Tanıştığıma memnun oldum ben Cemre:) The rising of the shield hero vasat ve çocuksuydu doğru bazen böyle animeler izlemek insanı eğlendiriyor. Aklıma kimetsu no yaiba geldi sanırım bu tarz animeleri diyorsun
  3. Hoşbuldum:)
  4. Anime sayfalarında aşk acısı çekmekte ne bileyim yani:D isekai bende seviyorum the rising of the shield hero en iyisi
  5. Spy x family 4 ü çıkmış sanırım şöyle bi göz atıp geleyim
  6. Tabiki adım Cemre 2016 dan beri manga okuyup anime izliyorum sende tanıtırsan mutlu olurum:)
  7. Deadman wonderland yanlış hatırlamıyorsam zamanında 1 veya 2 bölüm izlemiştim güzel animeydi vaktim olmadığı için devam edememiştim evet mecha animeler genel olarak itici mecha olarak code geass a başlamıştım bi ara pek hoşuma gitmemişti
  8. Pardon ya yanlış yazdım:D bazen böyle oluyor mecha sevmem gizem dram fantastik severim
  9. Teşekkürler daha çok manga falan okuduğum için çok fazla anime izlemiyorum black clover uzun diye başlamamıştım nasıl bir anime biraz bahsedebilir misin?
  10. Hoşbuldum:)
  11. Burada animeler hakkında konuşuyorsunuz öyle değil mi? en sevdiğiniz animeler nelerdir?
  12. Hoşbuldum :)
  13. Selam buralarda yeniyim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.