Jump to content

fuyu

Üyeler
  • İçerik sayısı

971
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne fuyu kullanıcısının eklediği dosyalar

1. E tabi, adam maskesini istediği gibi değiştirebiliyor. Bu arada, zor olmuyor mu iki konuda birden konuşmayı devam ettirmek? :D

şarkısı çok güzel onun ya  :wub: yok ama ben taktım setoya shounen brave de güzel  :D

bu bölüm biraz kısa değil miydi ama yoksa bana mı öyle geldi  :huh: bi düşüneyim pek zorluk çekmedim :D ama adminler yakında iki konudan da beni atacaklar  :ph34r:

2. Geç gelmeside bir bakıma iyi, Jin seçim konusunda başlarını ağrıtıyor demektir :D Çünkü şarkıdan çevrilmiş bir anime için sesler ve şarkılar kötü olursa yazık olur...

haklısın sesleri uymayan karakterlere insan ister istemez alışamıyor zaten  -_- ağrıtsınlar işte  :D

opening le ending i merak ediyorum ya umarım güzel olur  :rolleyes:

3. Otaku olarak yeni bir seviyeye atlamamızın göstergesidir belki :D Ayrıca Ene'nin videosunun başında tüm karakterlerin silüetlerinin olduğu bir sahne vardı. Hepsi gri, Ene ise maviydi. Belki bunun gibi her karakter için yapacaklarının işaretidir?

doğru aslında her videoda farklı bir karakter yapabilirler nisana kadar vakit var nasıl olsa :D

ama seto kesin sonlarda gelir  :unsure:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.