Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. gereksiz

Ecchi FC [+18]

sonuncu resim hangi anime la :D
  2. gereksiz

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

bu yavaşlık sonunda banada flood yaptırdı :D
  3. gereksiz

rpg kuralları her geçen gün değişmektedir ve rpg nin oyun formatına göre değişir benim psp den oynadığım rpg hatta ipod touch uma yüklediğim rpg ve bilgisayardaki rpg kuralları bir olmaz bir navigear olayını atladınız galiba aletin ismini kullanıcam navigear rpg side tabikide yeni kurallar gerektirir senin aklının alamıyacağı kadar çünkü bir kask takıp içine girebileceğin bir oyunda sadece bir şehri yapmak bile şu an kaç yıllar alır senin bilgisayar ekranından bahsetmiyorum görüntünün beyinden kafanı sağa çevirme iletisi çıktığı gibi bunu aletin algılayıp görüntüyü kaydırması flan bunlar basit kaçar bu kadar detay ve teknolojik bir ortamda tabikide rpg yeni kurallar getirile bilir bir zindana bir den çok gurupla girmek gibi yada tek takılabilmek gibi neyse bunlar bir kenara belki kimse size öğretmemiş ama başkalarını sevdiği şeyleri one ya hiç haketmiyor birinci olmayı o , saçma , onu izleyenler pembe dizi sever gibi kelimeler kullanırsanız o animeyi yada onu sevenlerin düşmanlığını toplarsınız insanları incitmek ve sevdikleri şeyleri aşalamak çok düşüncesizce ve çocukça bir davranıştır çok bilmişlik taslayan ben çok şey biliyorum diyen en cahil insandır bunu unutmayın saygı ortamını düşürmeyin . ben sizden bunu rica ediyorum
  4. gereksiz

SAO ya laf yok :D o hakketiği yer de gayet güzel çizimleri olan özelliklerde action sahnelerinin beni kendimden aldığı bir animedir yani hikayede güzel olunca on numara anime çoğu kişide benle aynı düşüncede ama şimdi sen beğenmediğin için kalkıpta bu nası anime ya nasıl sevilir dersen bende sana derim FT nası bi anime ya o nası sevilir ben sevmedim açıkçası yani bir animeyi sevmediysen bırak içinde kalsın ve seviyomusun diye sorulursa sevmiyorum de ve bilki herkes seninle aynı düşüncede değil ve olamaz ben SAO yu seviyorum sonuna kadar zevkle izledim bir sezon daha çıkarsın yine izlerim ve bu dedikleri desteklicek daha kaç kişi bulurum neyse bazılarıda RPG nin esas kurallarını hiçe saymışlar :D laaaan olum adamlar kask takıp giriyor oyuna o artık senin benim oynadığımız RPG değil senin oynadığın silkroad flan değil anladınmı canım ne insanlar var ya gülerken düşündürüyolar bu ülke nereye gidiyo diye kafaya bak adamın :D sen kask takıp oyuna girsen donla dolaşırmısın ? utanmazmısın birde oyundaki karakter senin tipinde :D hey gidi hey :D
  5. okulumda bitti bu saatten sonra boşum her hafta içi böle çok sıkıcı demi :D

1. BlackFire

BlackFire

okul sınav ile sonlandı :|

6. gereksiz

İtiraf Köşesi

cevap verme abine :D
  7. gereksiz

İtiraf Köşesi

e-derginin sonunu hayır görmüyorum fazla bir açıklama yok yani böyle işler yapıyorsan bu işte çalışanların aklında en ufak bir soru bırakmamalısın mesela röportaj yapıcazda kiminle yapıcağımızı neye göre belirlicez zevkimize göremi yani kendi sorularımızda olur ama röportajın ana soruları ne olucak bunun gibi şeyler net değil ben gidip balık la röportaj yapsam ne sorucam ona sonra önce e-dergiyi açıp şimdide çoğu angarya ve insanlarla uğraşma işini halil abi üstlenmiş yada ona bırakılmış yani bir takım halil abinin konuştuğu kişiler e dergi editörleri olmalı bence bizde onlarala konuşmalıyız team work beybi :D neyse itraf ediyorum bu dergi bence en fazla 2 sayı çıkartır :D
  8. gereksiz

MANGA

oo be çizer bulurum diye buraya gelmiştim ama iş yine bana kaldı ozaman benim tanıdığım bir çizer arkadaşım var ben onunla özel olarak halledicem ve gerekli hazırlıkları tamamlıyınca japonyaya taşımıyorum size kolay gelsin :D
  9. gereksiz

MANGA

bu arada bu projede başkan kim olursa olsun hikayelerin incelenip eleştirilmesi benimdir onuda ekliyim :D
  10. gereksiz

MANGA

nerden olduğu önemli değil canm :D başkan olmak istiyosan olursun burdada toplıyalım elan ları gikaye yazarım diyen çok varda çizerim diyen pek yok zaten işin zor kısmıda o ve kartal çizimlerin iyi hoşta bir manga olucak kadar iyi değil seni ciddiye aldığım için k.b
  11. gereksiz

MANGA

yorumun için teşekkürler üslubunu biraz sivri bulsamda önemli değil :) bu çalışmayı aslında kendimi denemek için yapmış bulumaktayım hiç bir ön çalışması yok ama bu hikaye bu hali ile forumda bu kadar beğeni topladıysa bende mangaka olma hayali güden biri olarak bu çalışmayı bir ön çalışmayla araştırmalarla ve üzerine günlerce kafa yorarak elimden geldiğince mükelleştirmeye çalışmakla sorumluyum demektir bunu yatığıpmda cin ali halini sana atarım hoşuna giderse beraber çalışırız bu arada tekrar yorumun için teşekkür ederim :)
  12. gereksiz

MANGA

dur heycan yap evladım sakin :) burda sadece şimdi insanlara duyuruyorum ve ilgilerini çekmeye çalışıyorum sakin tmm anladık bir çok şey biliyorsun ama böyl ebilmişlik taslarsan insanlar senden hoşlanmaz dikkatli ol hikaye için benim FF ime bakabilirsin imzamda Mental Wars yazan yere tıkla ilk bölümlerdebiraz yazım yanlışı olsada diğer bölümler gayet temizdir ve bu arada Mental Wars bu manga projesine dahil etmeyi düşünmüyorum :)
  13. gereksiz

MANGA

bir arkadaşın bu konuyu açınca bende neden olmasın dedim malesef o vaz geç ti evet konuya gelelim forum olarak amatör mangalar yapmak fikrim bu hikaye yazarı ve manga çizeri olarak bölümler oluşturmayı hikaye sayısı arttıkça her manganın bir gurubunun oluştuğu yazar ve çizerlerin tartışıp güzel işler ortaya koyduğu bir şey öneriyorum eğer forum adminlerimizde bu konuya sıcak bakarsa bence çok eğlenceli ve gerçekten güzel işlerin ortaya çıkabileceği bir etkinlik olur öncelikle çizer ve hikaye yazar ı olarak başvuruları bekliyorum katılım iyi olursa forum admin lerimize söyleyip forumun kendi manga bölümü olup olamıyacağını sorucam şimdilik katılımınızı bekliyorum okuduğunuz için sağolun
  14. gereksiz

İtiraf Köşesi

içim dışım bir benim ne itraf edicem :D
  15. The World God Only Knows 3. sezon nezaman gelir e dair bir bilgisi olan varmı ?

16. gereksiz

OreImo 2. Sezon Tanıtımı

eren şimdi bu haberi verdinde aklıma geldi bu animenin son iki bölümü çevrilmemişti demi bir de 2. sezon diyorlar benim sana yolladığım 2 bölümü çevirttircektin yapmıcaksan yapmıcam de birde msj kabuletmiyor artis sonra bana hiç slm vermşyon deme :D
  17. bu ne animenin ilgili animeler bölümüne bakıyorum yok sonra öğreniyorumki animenin 2. sezonuda varmış bu sitede vay arkadaş yani yapamıyacaksanız ilgili animeler resimler müzikler gibi yerler koymayın

18. osu oynamak en büyük eğlencem ama 100 de 100 yapsamda şarkılarda 1. sıraya yükselemiyorum bir de bu zor modlarda oynıyanlar insanımı ?_?

1. Ogeday

Ogeday

Değiller abi.İzliyorum videolarını robot gibiler o hızı normal mouse tıklama ile yapamam ben :) Birde hangi zorlukta oynuyorsun?

19. şu an cuma günü okuldan çıkmış ve hafta sonu hiiiiç bir işim yok rahatlığı yaşıyan herkese sesleniyorum :D haftasonu okadar değerliki nasıl geçirsem acaba derken baya zaman gidiyor demi :D

20. gereksiz

Ecchi FC [+18]

şu son amv de hangi animeler var bazılarını taıymadım meraklandım :D neyse bizim asıl avm mizi unutmuş gibisin eren asıl sloganımızın çıkış yerini ve bu FC yi açmamızın sebebi olan avm yi :D http://www.youtube.com/watch?v=d2Gnx3fFtus
  21. gereksiz

En gereksiz anime karakterleri ?

ne trolü ya hacı B) ama yani animenin ana karakteri ne yaptığını bilen ve birazda karizmatik olsaydı school days daha iyi olurdu :D yalanmı ...
  22. gereksiz

En gereksiz anime karakterleri ?

burayı bir okudum üzüldüm valla ya :D çocuklar siz yok sakura şöle yok orihime şöle :D yahu onlar genelde bağlayıcı karakterler ve ana karaktere bağlanıp onun bir şeyler yapmasını sağlıyan karakterler ne kadar sinir bozucu gelsede hep yük olarak görünselerde :D orihime olmasaydı ichigo hechomundo ya gitmezdi sakura olmasaydı naruto sasukeyle arkadaş olmıya bilirdi bile çoğu olayda sakura ve orihimenin mal davranışlar ana karakterleri karizmatik gösterir bu karakterler bunun için vardır ben orihimenin hechomundo da ichigoya ne olur artık yaralanma diyişini asla unutamam ondan sonra ichigodaki karizma kimsede yok :D ben daha çok aciz ana karakterlerden nefret ederim :D mesela school days in erkek ana karakteri nefret ettim ya :D
  23. Mental Wars 2. sezona başlasammı diye düşünüyorum sizin fikriniz nedir gençler ?

24. gereksiz

Ecchi FC [+18]

beni takmayın siz :) ama eğlenmeniz güzel :D
  25. aşağı bakıyorum herkes forumda nerdeyse ama bonboş :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.