Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. gereksiz

Minato Namikaze FC (53 Üye)

sadece animeden gidiyorum :D
  2. gereksiz

ben mangasını okumuyorum spoiler yok :D
  3. gereksiz

minato o rasengan ı tobi ye koydu ya içim eridi :D
  4. gereksiz

Yoruichi Shihōin FC

ezgi yapma eyleme çok tatlı yaa :D neyse ben bu fc den gideyim konuyu bulandırdım :D
  5. gereksiz

Yoruichi Shihōin FC

hapiniz görüceksiniz . ( der ve ağlıyarak ortamı terk eder ) :D abi soi fong bildiğin duygularını kolay belli etmeyen katı görünmeye çalışan biri benim 1.rukia 2. orihime 3. soi fong :D
  6. gereksiz

Yoruichi Shihōin FC

özele gel len :D FC de tartışmayalım :D abi tatlılık daha önemli benim için Yoruichi böyle abi bildiğin insanlar la uğraşmaktan keyif alıyor örnek bir bölümde çocuk lar şişkoyu kaptan sanmıştı zavallı Soi Fong a temizlik ve masaj yaptırdı :D
  7. gereksiz

Mirai Nikki FC

izlemediğim biri hakkında yorum yapamam ne kadar ecem in açtığı bir FC de olsa :D anlatsana azıcık nasıl bir insan :D
  8. gereksiz

Yoruichi Shihōin FC

kendimi tutamıyorum soi fong daha iyi :D ben tatlı buluyorum :D ama yoruichi hep saman altın su yürüttü abi ne zaman orta ya çıksa ya zaten savaş bitmiş oluyor yada geri çekilme :D
  9. abi şu herife daha da gıcık oldum elimde olsa ağzını burnunu :D neyse adam sistem yöneticisiyse nasıl yenicek onu krito ??
  10. gereksiz

hadi hadi :D çalış kurucu :D
  11. ne ne iğrenç ne pis bi adam çıktın knki :D dur indirdim izleyip geliyorum tartışırız :D
  12. gereksiz

tabi :D kesi :D az minotoyla ilgi resim video koy :D
  13. söyleme olum :D alla alla :D
  14. bugün hayırlı gün o zaman :D izlesemmı SAO yu bilemedim içimde garip bir heyecan spoiler verni alla sevdiklerine bağışlamasın minatooo :D
  15. gereksiz

bak yine lan :D tutamıyonmu kendini :D
  16. gereksiz

Usui Takumi [FC] (20 Üye)

Kim bu ben tanımıyorum kendimi cahil hiddettim :D ee FC si olarak açıklamak sizin göreviniz :D
  17. pazarlarımı çıkıyordu :D ben pazartesi izlediydim en son ondan aklım karışmış :D
  18. gereksiz

bütün forum benim olucak muhahaha :D vurucam kırbacı vurucam kırbacı :D
  19. gereksiz

sonuna birda muhahahaha ekle tm olsun :D
  20. gereksiz

olum kaç üye istiyon daha :D
  21. nasıl kuzani çıkıyo ya ??? çıkmasın :D
  22. kritoya laf yo krito bir tek asunayı seviyor diğer kızlar onu seviyorsa suçu ne ulen :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.