Jump to content

Ogeday

Üyeler
  • İçerik sayısı

1072
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İletiler bölümüne Ogeday kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ogeday 10 numara asmv alt yazılar ingilizce yapmışsın yarısını anladım yarsını anlamadım kendi açımdan türkçe yapsaydın keşke

Teşekkür ederim :) İngilizce yapma sebebim yabancı arkadaşlarımda var facebook'da AMV ile ilgilenen onlara da gösteriyorum ondan dolayı öyle istersen çeviremediğin yerleri söyle ben açıklayayım :)

2. Bakalım koskoca Turk Animeden bir grup kurabilcekmiyiz veya kaç grup çıkartıcaz çok merak ettim doğrusu üyelerimizin kişisel yeteneklerini ortaya çıkartalım harcanmasınlar :P kimler müzik ile amatör veya profesyonel ilgileniyor kısa veya uzunca yazarlarsa sevinirim bu arada bende Elektro çalıyorum profesyonel ayrıca bateriyede merak saldım:D

Piyano profesyonel değilim ancak bir şarkı üzerinde çalışıp o şarkıda profesyonel olabiliyorum ama önüme bir şarkı koysanız çalamam direk :D
  3. bunun normali 1 dakika sony vegas yarısını render liyor dier yarısını renderlemiyor neden bilmiyorum

Sebebi buyuk ihtimalle render dediğin zaman alttaki render only selected loop gibi yazan kutucuk işaretlidir :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.