Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Tamam o dediğine katılıyorum ama yine de bol keseden puan dağıttığınızı düşünüyorum.
  2. E o zaman onlar da objektif değil demektir... Her objektif olan SAO'yu sevmemelidir demiyorum sadece bol keseden oy dağıtmayın diyorum dediğim her anime için geçerli.
  3. Aksa-kun zevk meselesiyle alakası yok, sen şu an sadece kendi zevkini savunuyorsun dediğinin tam aksine... Yani sen de tarafsız değilsin.
  4. Ne 8'i ya siz çok bol puan veriyorsunuz anlaşılan... Cidden. Taş çatlasa 7 alır bu anime.
  5. Hem aşkı çok abarttılar hem konudan saptılar. Kısaca beğenilmemesinin sebebi bu. Yoksa ilk bölümler gerçekten çok iyiydi! Çizimleri beğenmedim ama bu çizim stilini beğenmediğimden, sadece SAO'yu değil. Ne bileyim, ben Kirito'nun velet olmadığını anlayana kadar çocuk Asuna'yla yüzük taktı bea!
  6. Ben tarihi ilk gördüğümde düşündüğüm şey buydu:"Eğer Japonlar 2023'e kadar bunu yapmazlarsa ağızlarına *öhöm sansür*" Yaparlar diye umuyorum :D
  7. Daha 18. bölümdeyim ben böyle bir şey görmedim arkadaş yemin ederim anime sektöründen toptan soğumak üzereyim. Biz anime diye geldik meğersem klişe Türk dizisi izliyormuşuz! (Spoiler şeysi koymuyorum zaten başlık toptan spoiler) Aslında kardeş diye bilinen ama aslında kardeş olmayan kardeş - Check! Kardeş denen kuzene aşık olmak - Check! Ruh ikizini bulmuş bir çift - Check! Bu çifti ayıran kötü adam - Check! Bonus olarak: Komadaki kızla evlenmek - Check! Evet bundan 17 sezonluk mükemmel bir Türk dizisi çıkar. İlk birkaç bölüm çok iyiydi ama. Yui'ye kadar çok iyiydi. Sonradan... sadece başladığım diziyi bitirme takıntım olduğu için izliyorum.
  8. Witch.

Japon Karakterler Sergisi (Yorumum)

Sen böyle diyince önce haklı olduğunu düşündüm ve aklıma en basit örnek olarak One Direction grubu geldi... İlk şarkıları What Makes You Beautiful çıktığında -sadece lyric video vardı- alttaki yorumlar "iyi şarkı, çok eğlenceli" gibisindendi. Bir ay kadar sonra klip çıktı ve yorumlar "Harry please marry me!!!"ye düştü. Sanırım animelere de bu olacaktır. (Ki diğer animelerin fandom'larına detaylı bir dalış yapmadım ama Naruto hala hakkı verilerek izlenmiyor bence.) Sonra benim de animeye altı ay önce başlamış olduğum aklıma geldi. :(
  9. Witch.

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Kishi'ye göre Konan dış görünüş olarak da gayet taştırBakınız:
  10. Witch.

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Mirai Nikki. Dengemi sarstı yemin ediyorum.
  11. Witch.

Bir Hayaliniz

Günlük fallar o kadar geniş ölçekli oluyorlar ki tutmaması imkansız. O yüzden biliyormuş gibi geliyor işte!
  12. Toprakezgi, gölgesinden bile hızlı konu değiştiren admin!! Saygılar!! Not: En başından beri konuşmanızı okuyup duruyorum evet. Çok hoş atışıyorsunuz :)
  13. Witch.

Bir Hayaliniz

Şaka olduğunu anlamıştım :DBana soracağına Google'a sorsana dostum Al: http://www.burclar.n...ra-Gore-Burclar Ogeday Oğlak burcu oluyor yanılmıyorsam Spoiler'a baktıktan sonra gelen edit: Tamam ya önemli değil. İnternet ortamında da ne kastedildiği anlaşılmıyor ki canım!
  14. Witch.

Bir Hayaliniz

Leorn-san merak etme sadece bir espri. En son tripçil Türk kızı taklidi yapıyordum, Ogeday'la aramızda bir espri olarak kaldı işte :)
  15. Witch.

Bir Hayaliniz

Hyr, dğum gnm prfilmde yazıyr slk, bksana .s .s :P
  16. Witch.

Bir Hayaliniz

Bence burçlar o kadar geniş hatlara sahip ki insan biraz içinde bulunca hemen "aa burcumdan dolayı şöyleyim" diyebiliyor.Balık burcu duygusal olurmuş, her insan biraz duygusaldır mesela. Ya da kova burcu olanlar mantıklıymış, her insan mantıklı davranır. Akrep burcu olanlar... eheheh o konuya hiç girmiyorum :D
  17. Witch.

Bir Hayaliniz

17 yaşındayım şuana kadar bir kızla çıkmışlığım yok nedenmi? hoşlanmadım kimseden hiçbir kız beni etkiliyemedi tamam güzel hoş kızlarda bu benim için yeterli birşey değildi...çok güzel kız neden çıkmadın hem senden hoşlanıyordu vs diyenlerde oldu bana çok ama onlara bu durumu anlatamadım galiba bizim erkek milletimiz için güzellik yetiyor diğer dediğin şeyleri anlamıyor duymuyorlar... demin ki yere gelirsek çok güzel bir kız vardı ki görse güzel der...benden hoşlanmıştı gidip konuştum tanıdım ve kendime uygun görmedim benim için güzellik bir çıkma veya ilişki kurma sebebi olamaz bir kızda güzellikten çok zekası aklı ve karakter yapısı etkiler beni ve üzgünüm ki bu konuda beni etkilyecek birini bulamadım :) o yüzden bu yaşıma kadar kimseyle çıkmadım ama bundan utanmıyorum utanılacak birşeyde değildir...zaten Terazi burcu mükemmeli arar derler sanırım tam bir terazi burcuyum :) Leorn'dan uzun bir makale:))) "Seviyorsan git konuş bence" klasiktir ya... kalıplaştı o artık... :DAz önce bu konuyu konuşuyorduk işte, ben de dedim sadece dış görünüş yetmez o zaman onun adı aşk olmaz diye ama... dinletemedim. Bir insanın sadece dış görünüşüne bakarak aşık olmanın "Ayyyh Deymin Salvatore aşığım ben ona yhaaa" demekten bir farkı yok bence. Ki biz sevdiğimiz anime karakterlerinde bile kişiliğe bakıyorsak, hayatımızın bir parçası yapacağımız insanda sadece dış görünüşe bakmak çok adice bir şey olur. Leorn sen zeki bir adamsın neden burç muhabbetine girdin şimdi nedeeen??!! Cidden nasıl bir iki yıldızla iki üç gezegenin konumunun insanın kişiliğini etkilediğini inanıyorsunuz ben anlamıyorum. o zaman dünyada 12 tip insan olması gerekmez miydi?
  18. O daha saçma bak, en azından burası internet ortamı olduğu için gerçek isim olmama ihtimaline sığınarak ogedey diye okudum ben. :D ama ingilizcecinin dey diye okuması alışkanlıktan olabilir, bizimki derste muhabbet ederken Fazıl Say diyeceğine Fazıl Sey demişti :D
  19. E daha önce hiç Ogeday diye isim duymadım ki. Nick olarak düşündüm ve hep "oge" ve "day" olarak ayırdım bütün bir isim olarak düşünmemiştim. (Böyle diyince saçmalamış gibi oldum ama hakkaten çok mantıklı bak. :D )
  20. Witch.

Bir Hayaliniz

Bir şey değil. :) Git konuş dediğimde tamam konuşacağım diyen ilk erkek sensin, can-ı gönülden tebrik ediyorum seni. Süpersin :D
  21. Ben profilimdeki "hakkında" kısmına yazdım ki :) İsmimi soracağına gdip bksaydn slk!! :D
  22. Witch.

Bir Hayaliniz

Hey hey hey beni yanlış anlama! Ben öyle bir şey düşünmüyorum, ama genellikle kızlar öyle düşünüyor. Burada söylemek istemediğim şeyler var beyler. Onun hakkında böyle düşünmen cidden çok hoş, gidip konuş diyorum bak. :)
  23. Ben sana Amy-san demeyi sevmiştim ama, senin adın Emel miydi?Şu an bir aydınlanma yaşıyorum...
  24. Naruto repliği gibi olmuş. :)Aşka inanmıyor değilim ama insanlara güvenemediğim için aşık olamayacağımı düşünüyorum. Yine de bunu kime dersem diyeyim herkes doğru kişiyi bulduğumda bunun bir önemi olmayacağını söylüyor.
  25. Witch.

Bir Hayaliniz

Burnundan kan gelmiyorsa problem yok panpa :DŞakası bir yana öyle bakmayın ya, valla direkt sapık damgası vuruyoruz. Sen iyisi git konuş bu kızla. Ya da arkadaşça davran.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.