Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Witch.

İtiraf Köşesi

Sadist :)
  2. Kendi kendime takıntı ürettiğime inanamıyorum. Avatar-İmza değiştirmek istiyorum ama level atlamadan değiştiremem.

3. Witch.

Bir kaç çizim de benden olsun (:

Ay maşallah nazar değmesin. Son cümlen beni bitirdi yalnız. Çok ezildim. Şimdi gidip çikolata alıp depresyona giriyorum. Tamam tamam girmiyorum. :D Ama ben aşık olabilecek biri değilim, ömrümün sonuna kadar anime heriflerine aşık olmayı planlıyorum. Yine de dediğin çok tuhaf geldi :D Her insan doğru kişiyi bulursa mükemmel aşkı yaşamaz mı? Hem her insana göre kendi hissettiği aşk en mükemmeli değil midir?
  4. Witch.

Hayır bilmiyordum. E hiç söylemedin ki? :) Klasik kız laflarına girmekten nefret ederim ama dediğin çok tatlı. Ayy birbirinizi bu kadar seviyor olmanız ne hoş. Etrafımda gördüğüm çiftler genelde "ay aşkoşum bebişim" diyip beş dakika sonra trip atan tipten insanlar, senin bu kadar yalın bir şekilde söylemen o kadar hoşuma gitti ki..!
  5. Witch.

yazıyor, sevgilime ithaf olarak :D çok güzel yorum alınca sevindirik oldum, belki devamını eklerim :lol: Ağlamak istiyorum sayın seyirciler... (şu an cinsiyetini bilmediğimi fark ediyorum) Romantizme bak ya... Bunlar da insan bizim okuldaki öküzler de insan işte...
  6. Witch.

Ek 1'de ne yazıyor, çok merak ettim :)
  7. Witch.

Resim, dil... Yapamadığın bir şey var mı? :) Hakkaten çok güzeller bence.
  8. "Tamam hocam, söz, 15 tatilde çok çalışıp dersleri düzelteceğim, anime.. hmm az izlerim" (İZLEYECEK ANİME ARIYOR, MATEMATİK ÖDEVİ NEREDE HABERİ YOK)

9. Witch.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kaichou Wa Maid-Sama. Bitecek bugün. İnanıyorum.
  10. L ve Kira'yı ablama tanıştırdım gerisini zamana bırakıyorum.

11. Witch.

Karne Notlarınız ?

Bir 3, üç 4'le teşekkür. :(
  12. Yine ağlattın Gaara-sama.

13. I'm in hell.

14. Witch.

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Hemen son kitabı da al derim çünkü son kitap çok çok çok daha heyecanlı. O yazarın anlatımı çok rahat ve güzel ama kitapların sonu berbat bitiyor bea.
  15. Witch.

Karne Notlarınız ?

Aynı durumdayız, ben de teşekkür alayım diye kasıyorum işte. Ben niye sayısal okuyorum yaa
  16. Witch.

Karne Notlarınız ?

Teşekkür alacağım :( Galiba... İnşallah...
  17. Müzik dinleyerek uyuybileceğim tek gece var ve o gün kulaklığım bozuluyor. Seni lanetliyorum kulaklık bir daha telefon yüzü göremeyesin.

18. Witch.

Beynimizin oyunları

Benim aklıma direkt bizim evdeki sapı kırmızı çekiç geldi...
  19. Bugün Kazekage'miz Gaara-sama'nın doğum günü ve ben kendi doğum günümde bu kadar mutlu değildim... Şu an buraya ergen ergen bir sürü kalp falan koyasın geldi evet.

20. 15 tatilde ablama bunu yapacağım, söz vermişti zaten.Umarım benim ablam da senin abin gibi tepki verir. :D
  21. Witch.

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Yüzüklerin Efendisi ve Suç Ve Ceza yarım yarım duruyorlar. Ondan önce Hobbit'i okumuştum... galiba. Çok fazla okuyorum :D
  22. Annemin beni suçlayıp kötü hissettirme çabası > Naruto'nun Hokage olma çabası

23. Witch.

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, kendime psikolojik olarak bazen de fiziksel acı çektirmeyi seviyorum. Düşündükçe acı çektiğim şeyleri severim, Naruto izleme sebebim budur. Ayrıca ellerimi sıcak suda yakıyorum, genellikle. Hafifledim.
  24. Lahana mı dedin sen?AAAAAAHHH LAHANALARIIIIM!! :D Lahana satan amca, candır. :lol:
  25. Şu Yuno denen hatunun Yukkii diyişinde bir şeyler var gidip yatıcam sırf biraz daha dinleyeyim diye yatamıyorum.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.