Jump to content

Batuhan644

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Batuhan644 got a reaction from Wichin Smutellası MiYeon in Issei’nin Oppai Şarkısı Eşliğinde Yeni High School DxD BoRN Videosu   
    Bakıyorumda DxD Kokusunu alan bütün sapıklar avlarına yaklaşır gibi konuya yaklaşıp DxD izi sürüyorlar (Çaktırmayın bende dahil konusunu seviyorum ben ya ) 
  2. Beğen
    Batuhan644 got a reaction from PSPGAME in Türkiye'ye Organize Fandub'ı Getiriyoruz - Mabushii Fandub [İlk Projemiz Sankarea Animesi]   
    Anlıyorum fakat, dediğim gibi zevk için yapılıyor olabilir fakat maille uyarı bile aldım. Sony Music tarafından bence bir site açılıp, orada kendi playerınızla vesayre yayınlanırsa eğer youtube çok kapsamlı direk yayılıyor yakalanma riski olamz diye düşünmekteyim... Ayrıca, amacım baltalamak veya küçük düşürmek değil bu konuda sizden önce başladığım için ufak tefek bilgilerim var aktarayım istiyorum.
  3. Beğen
    Batuhan644 got a reaction from Hokage_Minato in Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)   
    Battle Programmer Shirase Elimden geldiğince çevirmeye çalışacağım.. Çeviri işi zor olduğu için herkes beni desteklerse bırakmam zorlaşıyor tek isteğim destek teşekkürler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.