Jump to content

dr_darkangel

Üyeler
  • İçerik sayısı

74
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

dr_darkangel kullanıcısının paylaşımları

1. dr_darkangel

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

monster... dewam edeyim mi etmeyeyim mi bilemedim :unsure: monster la ilgili tawsiye werecek olan war mı?
  2. dr_darkangel

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

claymore diye bir anime wardı.. yarı insan yarı yaratık... oradaki hatunların hepsi de güzeldi... dur bakayım resim ekleyim 1-2 tane ama çok büyükler.. spoiler içine alamadım... dur adres atayım.. olur mu acaba? http://www.google.co...21&tx=187&ty=67 http://www.google.co...=21&tx=49&ty=64 http://www.google.co...20&tx=136&ty=67 http://www.google.com.tr/imgres?hl=tr&sa=X&tbo=d&biw=1280&bih=685&tbm=isch&tbnid=dav_U4It993-CM:&imgrefurl=http://www.animewallpapers.com/wallpapers/claymore/full_15_1280.php%3Fmeta%3Dcolor_match%26color%3D003333&docid=hcmMO3_Euz3MCM&imgurl=http://media.animewallpapers.com/wallpapers/claymore/claymore_15_1280.jpg%253Fm%253D11299565469&w=1280&h=800&ei=75ELUaLAHoTntQbmmIHYBQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:94,s:0,i:373&iact=rc&dur=288&sig=104797536608556172310&page=5&tbnh=177&tbnw=284&start=75&ndsp=21&tx=172&ty=60 bu ne uzun adres çubuğu yaw? :wacko:
  3. dr_darkangel

Rütbe Derecelendirme

Allah aşkına şimdi rütbe derecelendirme nasıl oluyor? :huh: yani herkesin çok orjinal fikirleri var arada da çok eğlenceli ve hoş olanlar war.. :D ama dediğim o değil.. şu an yürürlükte olan derecelendirme işlemi hangisi bilen war mı? :wacko:
  4. dr_darkangel

Rütbe Derecelendirme

mesele şu ki o bölümle ilgili olayları anlatabilir.. bir sıkıntı yok.. ilk bölümlerde 80. bölümü veya 1. sezondayken 2 sezonu anlatan süperler var :D isyanımız bu..yoksa herkes izlediği bölümün heyecanıyla off be ne güzeldi, katil yamomotoymuş falan diyebiliyor ;) (isim uydurmadır :) )
  5. dr_darkangel

Rütbe Derecelendirme

katılıyorum kardeşim.. :) ben o yüzden izlemeden önce yorumlara bakmayı bıraktım zaten... sen fragman tadı yakalamak istiyorsun, adam sana katil uşaktı diyor..daha iyi bir örneğim war aslında.. 6. his filmiyle ilgili..( ki bir dana arkadaşım, filmi koymuşuz, izleyeceğiz, isimler akıyor Bruce Willis falan,yani o kadar başındayız... o an filmin tüm herşeyini ortaya koyan cümleyi patlattı.. keşke kafasında patlayaydı.. :angry: hatta başka organlarında patlayaydı ama bebeler war.. ağzımı bozmayayım.. ) belki izlemeyen wardır diye, o örneği weremiyorum.. işte aynı dangalaklıkta yorum yapan war.. <_< the spoiler king or queen... :D
  6. dr_darkangel

Rütbe Derecelendirme

aynen.. :) orada illa sonunu yazmak istiyorsan spoiler içine alabileceğin kısım war.. gerçi onu bilemeyebilirler..gene arigato dan iyidir diye düşünüyorum...
  7. işte istanbul da olmak wardı :( gidenler mutlaka izlenimlerini paylaşsınlar.. hatta belki 1-2 resim falan.. çok merak ediyorum... :(
  8. dr_darkangel

aynen aslında şöyle bir olay war.. ne kadar büyük gözü war, o kadar güzelmiş gibi bir düşünce war japonlarda.. bi mangaka röportajında şunu diyordu.. güzel olması gerektiğini düşününce, gözünü büyük çizmekten kendimi alamıyorum :) işte olay aynen bu kadar açık.. bana da kısık gözlüler daha çekici ve hatta sexy geliyor... :D koca göz sadece şirin geliyor ve en çok çocuk karakterlere yakışıyor.. mesela; beelzebub... :wub:
  9. dr_darkangel

bunlar çok masum kaldı :) .. ama hepsi de güzel bence.. :P
  10. dr_darkangel

bu da iyiymiş... hangi anime o?
  11. ewde 2-3 aydır war ama hala izlemedim.. bu mu daha güzel bir önce ki mi?
  12. en son cem yılmaz a gittim.. beklentimi düşük tuttuğum için eğlendim.. yine de daha önceki stand uplardan daha fazla zevk aldığımı söylemeliyim.. (özellikle askerlik muhabbetinin geçtiği şovu favorimdir..) nedenine gelince,eskiden oyunun önce başları daha sıkıcı olurdu, gittikçe artan tempoda komedi ağırlığı artardı.. bu sefer başlangıç daha iyiydi, sonradan daha düşük geldi bana.. 2. nedense artık evli olduğu için, klasik kadınlarla dalga geçme olayını daha az tutmuş... hafif bir teğet geçmiş o kadar.. karısı biraz suratsız gibi :P 3. neden şu an aklıma gelmiyor çünkü izledim evet ama klasik bir cem yılmaz olayı; çıktığım anda %90'ı uçmuş gibi.. ancak biri söylerse a ewet diyip hatırlıyorum.. ama bu 2 neden benim için biraz zewk almamı düşürdü.. ama yine de bol bol gülerek izledik... :D
  13. dr_darkangel

aynen.. ben de beyaz saça bayılıyorum.. hele erkeklere ayrı bir yakışıyor.. mesela ZERO... kyaaaa!!! ama bu kız çok hoşmuş.. benim dediğim kız da buna benziyor..bu arada bence de anime karakteri olup çirkin olma şansı çok az (example: angel densetsu.. gerçi erkek ama..ona da kyamam yaaa.. :wub: )
  14. dr_darkangel

Rütbe Derecelendirme

yaa sadece bunu dese.. yemin ediyorum sıfır zekayla yapılmış, 1 bölüme tam 4 yorum war.. 4 tane... görüntü kirliliği, sayfa israfı.. en önemlisi de benim zamanımın israfı... (ahmet kural tarzıyla demek istiyorum ki; BU NEEYYY L.NNNNNN!!!!)
  15. dr_darkangel

Rütbe Derecelendirme

e ama yorum yaparken isminin altında otaku üye yazıyor... o nasıl oluyor? taktım ben taktım bu konuyu :D
  16. dr_darkangel

bence burada devreye karakterin kişiliği ve animenin konusu giriyor.. ne de olsa hemen hemen hepsi aynı.. saç ve göz rengi değişik.. bazı animelerde "Tanrım çok güzel kız" gibi yorumlar oluyor.. aynı animede silik kızın sadece saçı ve giyimi değişik oluyor.. suratlar aynı... (bu yorumumla beni katledecek bir sürü animesever olduğuna da eminim..) :unsure: benim beğendiğim rosario to vampire'in baş kahramanı.. adını unuttum.. her iki hali de çok hoş.. :wub:
  17. dr_darkangel

Rütbe Derecelendirme

benim anlamadığım ileti sayım bölüm sonlarında bölümle ilgili, içeriğe dair özenle yazılmış hatta şimdi bakayım, 110 tane yorumum war. :) hala yeni üye diyor.. :angry: yıllardır izliyorum.. sadece indirip izlediğim için yorum yapmamıştım daha önce.. ama uzun zamandır yorum da yapıyorum ve bunlar yorumu okuyunca izleyecek olan kişiye az çok ışık tutacak tarzda yorumlar... bu yorumlarda bazıları gibi "şimdi izleyeceğim acaba ne olacak", 5 dk. sonra "izliyorum ama hadi bakalım", 10 dakika sonra"ilginç bir animeye benziyor", bölüm sonunda da"hadi bakalım ilk bölümü bitirdim" gibi yorumlar değil.. ama böyle yazan kendini zeki zanneden çok.. :angry: şimdi insan bunu bir yorum olarak yazabilir.. eleştirmen değilsin ok.. ama bir bölüme sen 3-4 tane, hiçbir anlamı olmayan ,içeriğini toplasan 1 cümlelik anlamı olan hatta olmayan 3-4 tane yorum yazamazsın... düzenle o zaman, üstüste yorumlarını oraya yaz.. çok beğendim eğlenceliydi de, yine bir anlamı olur anlatabiliyor muyum? ben de sayfalarca senin saçma yorumlarını okuyup, vakit kaybetmem :angry: sonuç olarak; 1- sayfalarca yoruma bakıp, içeriksiz dünya kadar yorum yazan akıllılara paye verilmiş oluyor.. :unsure: 2- öyle olsa bile kardeşim 110 tane yorum yapmışım.. :P ve en azından yukardaki akıllının yorumları gibi yorumlardan da daha içerikli.. hani nerde rütbem :( işte insan bunları merak ediyor :huh: herkese iyi seyirler :D not: bu iletimde acaba kaç tane "yorum" kelimesi yazdım.. üşenmedim saydım.. nottakiyle beraber 16 olmuş ya la... takmışım demek ki kafaya bu işi hacı.. yoksa ne yazacam yorum yorum diye di mi? (e 18 etti ya la :wacko: )
  18. dr_darkangel

Rütbe Derecelendirme

bu 0-49 olan ne? yaptığın yorum sayısı mı? bir de anime kısmında bir bölüm animeye düzeltme yapmadan 4 kez yorum yapan benden daha yeni bir üye var ama otaku olmuş... önemli bir mesele değil.. sadece anlamak için soruyorum... bu 049 veya 0-50 dediğiniz olay nedir?
  19. sıkıntılı bir durum... şöyle ki ; maalesef çok karışık oluyor.. listeler ve yanında çalışmanın son hali olsa neyse de, sıkıntılı oldu böyle.. karışıyor, bulamıyorum artı hangi çalışmasıyla katılıyor? çünkü 5 çalışma koyan war, 3 çalışma koyan war...
  20. ne olur azıcık daha uzatsanız yarışmanın süresini? kafamda çok değişik fikirler uçuşuyor :wacko: .... tek sorun yakalayıp başlayamadım daha ;) ... bu hafta sonu yükleyeceğim inşallah ama.... bilmiyorum ne kadarı yetişir... umarım daha da katılan olur.. çok orjinal ve hoş çalışmalar war çünkü... :P bu arada ben bu kadar güzel çizemem diyen arkadaşlar war... herkes çok şahane resim yapamayabilir.. onların da mutlaka daha başka yetenekleri wardır... amaç burada yaratıcılık, hayalgücü... belki şahane bir çizim olmaz ama fikir hepsinden daha orjinal, daha çılgın veya daha eğlenceli olabilir... belki de yarışmayı bu gözle de değerlendirmek gerekir :) lütfen, kimse iyi çizemiyorum diye wazgeçmesin... işin eğlence kısmını kaçırmayın bu yüzden... we ben kesinlikle daha fazla çalışma görmek isterim.. başka insanların hayal gücüne bir göz atmak, hele ki de ortak bir zewk içinse çok hoş birşey bence... (her ne kadar rakip sayım artacak olsa da :unsure: inandığım, düşündüğüm bu :wub: ) hadi... gambatte.. ;)
  21. ibodi ; çok ama çok başarılı ve eğlenceli olmuş... tebrik ederim.. çok beğendim bu arada daha ben resim yollamadım.. kızım, eşim, işim ve yaşım beni zorluyor ama deneyeceğim bakalım ;) taishaku; senin resmini de yeni gördüm.. kawaii :)
  22. Jahurazzu: fikrini beğendim... orjinal olmuş.. eline sağlık.. Bassist: o ne güzel düşünce... kabloyu da çok başarılı yapıp, kesmişsin... çizim de çok iyi... bravo.. Gusuyang: çok emek harcamışsın belli... fikir de hoş.. görüntü de kalabalık... üşenmemiş çizmişsin... tebrik ederim.. Kajenlue: katil!!!! :) ama amacına ulaşmış... çizimin çok başarılı... fikir canice ama güzel.. ne diyim kanlı ellerine sağlık ;) kusura bakmayın.. tek tek yanıtlayınca resimlerle falan çok yer kaplıyor o yüzden bir seferde yazayım dedim... herkese şimdiden başarılar...
  23. güzel sanatlar okuyorsun sanırım... bayıldım... fikir, renklendirme, çizim şahane...
  24. Sonuç Bi baktım naruto boya kalemlerimle bişeyler yapıyo not defterimi de almış tabi benden türkçeyi öğrendi hemen çakmış imzasını :D Dur sakın bozma bi fotoğrafını çekiyim dedim flaş patlayınca kayboldu kage bunshinmiş meğer :P Umarım beğenirsiniz ^_^ Bu arada eklemeyi unutmuşum bi yerden bakarak çizmedim ^_^ çok beğendim.. renklendirme de süper... bravo... bu da güzel ama ramen daha süper olur... çubukları bulmaya çalış.. olmazsa tokacılarda japon topuzu gibi yapmak için tokalar war. aynı yemek çubuğuna benziyor... onlar da olur...
  25. merhaba ... benim merak ettiğim konu şu: acaba manga karakterini kendimiz mi yaratacağız; yoksa sewdiğimiz we warolan bir karakteri kullanabilir miyiz? teşekkürler.. Ekleme 1: umarım gereksiz yere 2. kez yazmıyorumdur ama mesajımın ulaşıp ulaşmadığından emin olamadığım için tekrardan yolluyorum... benim merak ettiğim konu şu: acaba manga karakterini sıfırdan kendimiz mi yaratıyoruz; yoksa sewdiğimiz weya beğendiğimiz bi karakteri çizsek olur mu? teşekkürler Ekleme 2:kusura bakmayın yeni gördüm.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.