Jump to content

champy55

Üyeler
  • İçerik sayısı

80
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

champy55 kullanıcısının paylaşımları

1. champy55

Kiniro Mozaic Anime Oluyor

dostum kenneti ve beni siteden tanımadığın belli şundan emin olabilirsin ikimizde senden en az 3 veya 4 yaş büyüğüz
  2. champy55

Kiniro Mozaic Anime Oluyor

sakin ol sevgili dostum :D
  3. champy55

Rütbe Derecelendirme

şimdi admin bey burada upload bölümündeki rütbe derecesi mantıklı ancak şahsi düşünceme göre yoruma bağlı rütbeler mantıksız..Şunun için ; 1.Mesela ben görüyorum bazen sitede felan adam sadece yorum sayım artsın diye bulduğu heryere teşekkürler türkanime ekibi , arigatooo , yazmış geçmiş vatandaş.... 2.Bence forumdaki gibi olmalı , forumdaki profilimizde nasıl sağ tarafta aldığımız beğeniye göre bir rütbe var ona göre belirlenebilmeli.Hemde bence bu sayede insanlar yazdıkları bir yorumun akabinde ne oluyor merak ederler.En azından sadece yorum sayım artsın diye arigato yazmaz orya. Ben bölümle ilgili bilgi almak için yorumlara bakıyorum bütün sayfada arigatoooo yazıyor bu insanlarda bunun artık bir işe yaramıyacağını anlarlar ve yazmazlar diye umut ediyorum :D Son olarak bir fikrim daha var onuda belirtmek istiyorum.Bitrilen seri , yoruma gelen oya göre , uploada göre hepsine birer puan belirlenip ona göre birşey yapılabilir.Toplamdaki Puanda bize rütbeyle ilgili bilgi verir. Rütbe bence önemli çünkü millet herşeyle ilgili atıyor tutuyor rütbeli adam biliyordur demek onu dikkate alırsın , 3 iletili amcayıda sallamassın demiyecem ayıp olurda 3 kere düşünürsün. Sonuna kadar okuyan arkadaşlar seviyorum sizi :D
  4. bencede müzk konusunda bleach kadar iyi bir anime kesinlikle yok ve bende 342 bölümün abonesiyim haftada bir kere izliyorum garanti :D
  5. champy55

Amatör Çizimlerim

güzel bir hobi bende çizim yapıyorum. Mark Crilley nin Mastering Manga kitabı pdf halinde elimde mevcut ve youtube profiline aboneliğim var istersen kitabı ve youtube linkini atabilrim kendini geliştirebilirsin. ;)
  6. bende katılmayı palnlıyorum ama daha hangi seri ile katılacağıma karar veremedim açıkçası
  7. zorunlu olarak bir anime dostum kafanın karışmasına gerek yok kurallar bölümünü okuman gerekli sadece :D
  8. dostum manga çizimlerinde vücut uzuvları genelde sabittir farketmişsindir sende sadece çeneler genelde sivri gözler iri burun ve ağız çok zarif yani bunu bir insan yüzüne uygulamak imkansız diyebilirim zaten uygulasan bile sana benzeme ihtimali 21 aralıkta kıyametin kopması kadar zayıf bence şahsi görüşüm böyle :D
  9. champy55

Ao no Exorcist Movie

çok süper bir haber heycanla bekliyoruz :)
  10. champy55

traumerei Amvler

adamım merak etme bunlar rakibin değil . çünkü videolar yarışma standartları dışında neden diye sorarsan gayet basit narutoyla başladık tak bi baktım ichigo var tak ordan atlıyoruz FMA felan kardeşim keşke kuralları düzgünce okusanız materyallerinizi tek bir animeden oluşturacaksınız yazık olmuş uğraşına
  11. champy55

Black Rock Shooter [AMV] AWAKE AND ALIVE 2012

başarılar dostum
  12. champy55

Turkanimecon 2012 AMV - Worldwide

bence kimse anlamasaydı senin içinde hiçbir problem yoktu arkadaşım
  13. champy55

Sword Art Online Revenge Of Kirito.!!

dostum güzel olmuş
  14. champy55

The Beginning I

dostum kuralları tam okumayıp OP,FMA,SAO,Narruto,Belach... ne bulduysan koymuşsun bir pokemon birde kaptan tsubasa eksik ondan sonra amygirl e geriliyorsun yanlış işler bunlar dostum ;)
  15. dostum senin kafana ne düştü yarışma bitmedi kazanan belli felan değil amaç zaten ost dışında farklı bir muzikle harmanlamak bu bir sahneyi olabilir mesela ichigo ulqiora dövüşü demi oraya metal-rock bir şarkı çakarsın bence gayetde hoş olur... veya animeyi tanıtım amaçları karakterleri felan içeren görüntüler üstüne keyfince birde yakışan bişeyler koyarsın hop tmm işte amv sana :D
  16. champy55

Hyuuga Hinata FC

tek aşkım arkadaşlar yazın benide lütfen oraya :D
  17. champy55

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

benim listem biraz farklı 1.High School DxD 2.Beelzebub 3.Sekirei 4.Ao no Exocist 5.SAO
  18. champy55

High School DxD İkinci Sezon Duyuruldu !!!

13 longunieslerden birisi oda HSDxD nin ingilizce wikipedia sayfasında okumuştum.
  19. dostum nexsus girdilerine bakıyorumda gözüme batıp batıp duruyor kardeşim yanlış anlamada çok hata yapıyorsun biraz dikkat etsen çok ayar oluyorum ben böyle işlere (yazım yanlışlarını kastediyorum)
  20. champy55

Rias la aralarında birşey olackmı ben onu merak ediyorum.
  21. champy55

aylardır beklediğim haber çok mutluyum :D :D :P
  22. champy55

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Zaraki Kenpachi tabiki ;)
  23. champy55

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

uchihaların hepsine ayarım artist tipler serinin içine etmekten başka bir halta yaradıkları yok desen hepsi bay mükemmel ayar oluyorum arkadaş cinlerim tepeme çıktı gene birde bleachteki noitaraya çok ayar oluyorum yatacak yeri yok bu hıyarların :angry:
  24. champy55

Anime İstek ve Önerileri

sao ya benzer diyorsan gene bir online mmorpg oyun temalı btoooom a başla güzeldir :) :)
  25. champy55

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Historys Strongest Disciple Kenichi , Bleach , Sekirei , Omamori Himari , High School DxD , High School of Dead , Hajime no İppo , Korewa Zombie Desuka , Black Lagoon , Rosario to Vampire bunlar sadece bazıları haberlerini kovalıyorum ama sadece bazı söylentiler İppo keinchi gibi bazıları efsane oldu ama hala tık yok
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.