Jump to content

quincy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1515
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

quincy kullanıcısının paylaşımları

1. quincy

Bleach FC

-Evet FC üyeleri ile kendi aramızda takvim oluşturuyoruz. Fc'ye katılabilirsen sende bu etkinliğe takılabilirsin. - Şablon yok. Sadece seçtiğin ay için oluşturacaksın. O da sana kalmış. - İster arka planı kendin oluştur, ister hazır wallpaper kullan, ister seçtiğin karakteri tekrar çizip yeni bir görsel oluştur. Tamamen sana kalmış bir şey. - Aslında Türk anime Tv yazması iyi olurdu hiç aklımıza gelmedi :D Yazısı olabilir ancak logosunu eklersek belki görsele uyum sağlamayabilir. - İkili karakter de olabilir. Tek karakter olmak zorunda değil. Hele ki ayrılmaz ikiler :P - Teslim tarihi hakkında konuşmadık. Ama yılbaşının ilk haftası gibi olabilir. Soruların iyi oldu. Bazı gözden kaçırdığımız noktalar varmış :)
  2. quincy

Bleach FC

Yapma abi biliyorsun ki o çocuk ana karakter. Ana karakter ne kadar ezik olursa olsun her türlü kazanan olur :P Aizen de bankai açmadan Shinsui + 7 kaptan (ki içlerinden biri de 2 kaptan seviyesine denk Yamamoto vardı) ve vizardları tek başına halletti :P Manga da adam oturduğu yerden shinigamilerin yapamadığını reiatsusu ile hallediyor. Üstelik tam gücünü kullanamayıp mühürlü olduğu halde ;)
  3. quincy

Bleach FC

Aynen takvim yapıcaz. Karakter seçicez ve seçtiğimiz karakterle takvim yapıcaz 2016'ya uygun şekilde :) Aizen'in olduğu yerde akan sular durur B)
  4. quincy

Bleach FC

Olur tabi neden olmasın. Hatta süper olur. O zaman yine liste yapalım kim hangi ayı alıyor diye. Hatta bi katılanlar birde karakter söylesinler o tema üzerinden yapalım. Sonra aynı karakterler farklı aylarda kullanılmasın diye :) Ben Aizen Sousuke temalı Mayıs ayını yapacağım Ocak- Kai Şubat- Mart- Sabah Sisi - Urahara Kisuke Nisan- Mayıs- I'm Quincy - Aizen Sousuke Haziran- Jans09 - Abarai Renji Temmuz- Ağustos- Eylül- Ekim- Papillon - Grimmjow Jaegerjaquez Kasım- Aralık- Dj Morphosis - Kurosaki İchigo Bu listeye yazacağım isimleri. Kim hangi ayı ve karakteri istiyorsa yazsın :)
  5. Doğum günün kutlu olsun Uğur(Skadi). Nice senelere kardeşim :)
  6. Zaraki Kenpachi
  7. quincy

Üye Albümü

Yoksa.. yoksa sen de mi bizdensin? :blink:
  8. quincy

Üye Albümü

Biz iki hollow kardeşiz (arkada ki ben)
  9. quincy

Bleach FC

Çok özür dilerim, görmemişim :( Paylaştığın resimler arasında dalıp gitmişim sanırım :)
  10. quincy

Bleach FC

3. takım kaptanlığında Lenny teğmenliğinde de asçı var. Bir de bu listenin 90.'cı sayfalarda aynısı var. Orada güncellemiyorum. Güncellemeleri ilk sayfada ki listeye yapyorum. Ekledim hayırlı olsun 5. takım kaptanı :)
  11. quincy

Bleach FC

Normal de Zeynep abla vardı da silinmiş ismi. Ekledim tekrar. Doldu yani :) İyilik senden naber 10. takım kaptanı Jans nee-san?
  12. quincy

Bleach FC

Maalesef dolu :S Birinci sayfada ilk iletide Gotei 13 spoiler'ı içinde boş olanlar var oradan bakabilirsin :) Alımlar açık lakin 3. takım dolu. Birinci sayfada ilk iletide Gotei 13 spoiler'ı içinde boş olanlar var oradan bakabilirsin :)
  13. quincy

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Veritas ayarında manga/manhwa önerisi olan var mı? Mümkünse tamamlanmış serilerden olsun.
  14. Hiç Komik Değil Ekibinin Hazırladığı Bleach Parodisi Yayımlandı Pokemon, Kaptan Tsubasa, Naruto ve One Piece parodilerinin ardından uzun süredir beklenen Bleach’in parodisi de Hiç Komik Değil ekibi tarafından yayımlandı. Bu kez olay daha da ileri boyutlara taşınmış gibi görünüyor. Parodiyi her zamanki gibi spoiler vermeden paylaşıyoruz. Çalışmayı beğendiyseniz videodan ulaşabileceğiniz Youtube kanalına abone olabilir, hazırlayanları destekleyebilirsiniz. Yazan ve Yöneten: Tunca Arslan Icgiho, Altyazı Çeviri: Batuhan Taner Aranzord, Piçigo: Emre Arslan (Seslendirme: Tunca Arslan) Tepkici 1: Bora Aksu Tepkici 2: Çetin Aytaç (Seslendirme: Tunca Arslan) Zangetsu: Tunca Arslan Hiç komik değil youtube sayfası -AnimeFantastica Edit: Video biraz küfür, biraz argo barındırır. Ve tabi ki spoiler da.
  15. Damacana, ABD’den ülkemize gelmiş bir sıvı barındırma kabıdır. ABD’de sıvı ölçü birimi olarak litre yerine galon kullanılmaktadır. 1 galon sıvı yaklaşık 3.8 litreye karşılık gelmektedir. ABD’de damacanalar 5 galon olarak kullanılmaktadır. 5 x 3,8 hesabı yapıldığında ise 19 sonucuna ulaşılmaktadır. İşte bu yüzden damacanalar 19 Litredir. Bu zamana kadar hiç aklıma gelmemişti neden 20 lt olarak kullanmadığımız. Öğrenmiş oldum teşekkürler :ph34r:
  16. quincy

Bleach FC

Tabi ki katılabilirsin. Hoş geldin. Bu arada aşağıda ki linke tıklayıp Espada veya Gotei 13 kaptanlarından birisi olarabilirsin ^_^ http://forum.turkanime.tv/topic/9501-bleach-fc/?p=243518
  17. Doğum günün kutlu olsun xpector. Nice senelere :)
  18. quincy

Bleach FC

Tabi ki. Hoş geldin.
  19. quincy

Bleach Manga Tartışma

Kubo'nun nereden ilham aldığı ortaya çıktı. Ben tweety dedim ama avatarmış ilham kaynağı :D
  20. quincy

Bleach Manga Tartışma

Yeni bölümü okumadan önce "Kyouraku ölmez yav, diğer zanpaktousu ile bir şey yapar da toparlar durumu" derken ters köşe oldum. O zanpaktou Kyouraku'nun bile değilmiş asdfghjjhg. Neyse yakında yeni flashback'ler bizleri bekliyor Allah sabır versin.
  21. Erkekler kısmın da haklı olabilirler. Beyaz saç erkek karakterlere yakışıyor ve cool duruyor. Kızlar için katılmıyorum. Kızlar için renkli saç forever :head2:
  22. Frankenstein. Eğer benim gibi aksiyon severseniz filmi tavsiye etmiyorum. Son Cadı Avcısı dururken beni bu filme götüren arkadaşlarımı da saygı ile anmıyorum. Film de hiç güzel değildi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.