Jump to content

quincy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1515
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

quincy kullanıcısının paylaşımları

1. quincy

Bleach FC

Ekledim :P FC'a da ekliyorum 2. espada da boş orayada ekliyorum hoş geldin FC'a da ^_^
  2. quincy

Bleach FC

Tamamdır ;) FC'ın ilk iletisinde boş teğmen ve espalara bakıp oradan hangisi olmak istersen onu yapalım senide :P Bu arada resim çok güzel olmuş eline sağlık :)
  3. quincy

Bleach FC

Ekledim hoş geldin ^_^ Kaptanları yeni üyelerden yapamıyoruz maalesef ^_^ Teğmen veya espada olabilirsin.FC'ın ilk sayfasında ilk iletide boş teğmen ve espadalara bakıp hangisi olmak istersen söyleyebilirsin ^_^
  4. 13. Charizard, Pokemon 12. Mars Savaşçısı, Sailormoon 11. Spitfire-Air Gear 10. Rin Okumura- Ao No Exorcist 9. Ayano Kannagi, Kaze No Stigma 8. Itachi, Naruto Shippuden 7. Roy Mustang, FullMetal Alchemist 6. Tsuna, Hitman Reborn 5. Sanada Yukimura, Sengoku Basara 4. Portgas D Ace, One Piece 3. Yamaoto Genryuusai, Bleach 2. Ateş Lordu Ozai, Avatar The Last Airbender 1. Natsu Dragneel, Fairy Tail Kaynak; http://www.haberself.com/h/38793/
  5. quincy

Bleach Manga Tartışma

Manga sinüs eğrisi gibi ilerliyo.2-3 hafta ekşınlı,2-3 hafta ekşınsız.. Animede Aizen'in şöyle bi sözü vardı "İchigo bu zman kadar yaptığın tüm savaşlar benim eserim" diye.Şimdi de Yhwach aynı şeyi söylüyor.Artık kim kukla,kim kuklacı..Tabi baş kuklacı Kubo orası ayrı... Birde Chad ve Ganju oraya olayları izlemeye gitmişler hiç olayla alakaları yok..Ywach'ın da yanında elemanlar vardı hatta birisi Kaptan Amerikaya benziyodu onlardan da ses yok.Bi İshida çıktı şimdilik ama bakalım..
  6. Thor:The Dark World Thor'un kardeşi Loki'yi Aizen'e benzetiyorum.Yetenekler aynı,kötülükler aynı.
  7. quincy

Bleach Manga Tartışma

Ya bende öyle sanıyodum.Yani sağ kol diyince mecaz anlamda krala yakın olan kişi,kralın has adamı sanmıştım.Ama bi yandan da kralın kolları ve bacakları olmayınca bunada ihtmal vermiştim ve bu sayıda öyle olduğunu gördüm
  8. quincy

Bleach Manga Tartışma

Aizen Yhwach'ın algısını bozduktan sonra Yhwach Vandenreich'e dönünce düzelmiştir.İlk saldırılar başladıktan sonra Yhwach SS'de kısıtlı bir süre kalıyordu.Aizen algısını bozduktan sonra bu süre daha da kısaldı.Ama şimdi algısının bozuk olma durumu söz konusu değildir ^^ Ve zanpaktou meselesi var.Bankai durumunda parçalanan zanpaktoular hariç diğer türlü parçalanan zanpaktoular kullanıcısının iyileşmesi ile iyileşiyor.Yani şu an Aizen mühürden kurtulursa zanpaktousuda elinde olur. Şimdi bu sağ kol ortaya çıktığına göre geriye bi sol kol ve 2 bacak kaldı.Bakalım Kubo sensei onları nasıl ortaya çıkaracak Bu Shihouin klanı çok acayip bi klan ya.Her türden silah,kalkan vb şey var.Ölen kralın yerine sağ kolu krallığa geçirdi.Shihouin klanı kralla bağlantılı sanırım.Animesi başladıktan sonra bi filler'da klanları işlemesini istiyorum Kubonun.4 büyük klan hala sır küpü.Kuchiki,Shiba,Shihouin ve bi klan daha vardı o hiç geçmedi sanırım mangada veya animede.Bunları animede filler bölüm olarak veya uygun bi yerde işlese çok güzel olur.,Merak perdesi kalkar. İchigo Ywach ile kan bağı olduğuna göre o zaman krallada kan bağı oluyor.İleride İchigo kral olacak sanırım.Kubo yavaş yavaş işliyo mangada.
  9. quincy

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

Shingeki no kyojin'in animesi değilde animeden sonra devam eden manga bölümleri daha çok bu kategoriye girebilir. Asıl düşündürücü olaylar orada çünkü. Hatta mangası ayda bir çıktığı içinde bi yerden sonra kayış kopuyor.
  10. Şu resmi aradım aradım bulamayıp forumda birinin imzasında buldum sonunda
  11. quincy

Selam millet Bleach sever geldi :D

Hmm Bleach sever üyeleri toplayıp öyle devrim yapacaksın sanırım.Bu arada diğer tanışma konusundaki dediğine bende katılıyorum.Haberin olsun :D
  12. quincy

Selam millet Bleach sever geldi :D

Selam hoş geldin ^_^ Bleach manga tartışma konusu mevcut her hafta manga çıktıktan sonra görüşlerini buraya yazabilirsin http://forum.turkanime.tv/topic/8206-bleach-tart%C4%B1%C5%9Fma-spoiler-i%C3%A7erir/page-48#entry248317 ^_^
  13. quincy

Bleach Manga Tartışma

Geçen bi yorum okudum şöyle diyordu yorumcu "Aizen'in bi planı olduğu için Ywach'ın onu kurtarmasını reddetti" diye.Ve yorumu gayet mantıklı geldi. Bu arada Aizen olayı ile ilgili hiç yorum yapmadım.Şu yorumumu da şöyle bırakayım :P Animede Hougyoku Aizen'i reddettiği için kaybetmişti Urahara ve İchigo'ya karşı.Galiba Aizen Hougyoku'yu tamamen kontrol etti.Ve artık o bir yenilmez :ph34r:
  14. quincy

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

En son bitirdiğim yanlış hatırlamıyosam GTA V
  15. quincy

Favori Anime Müzigin ?

Hararetli sahnelerin hararetli müziği :P
  16. quincy

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Olivier Armstrong'un ilk 10'da olmasını isterdim.Mikasa ilk 10'da olması kesin ama 1.liği haketmişmi bilemem.Ve Pysco Pass'tan Akane'yi koyup Shihoin Yoruichi'yi nasıl koymamışlar şaşılacak şey! Şimdi bi bakınca 3 büyükler pek iplenmemiş gibi :D
  17. quincy

Bleach FC

İki karakter olmadan Bleach olmaz.Bunlar Kurosaki İchigo ve Aizen Sousuke...Ve merak etme tek nefret eden sen değilsin başkalarıda var maalesef :( @Bluegrass daha adil bi yarışma olabilir.Pek adil değil imza yarışması.Zira herkesi photoshop kullanıp kullanamadığı belli değil ^_^
  18. quincy

Bleach FC

Tabi ki her zaman açık :P Hoş geldin ^_^
  19. quincy

Bleach FC

Resimlerin çok güzel eline sağlık ^_^ Dün ekledim ama şimd yazıyorum.Hoş geldin ^_^ Evet.Bu birincilik tüm üyelerin ^_^ Bak birde bu var :P
  20. quincy

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Shingeki no Kyojin 65-66
  21. En iyi Fan Club olmuşuz :P Diğer en iyilere de tebrikler ^_^
  22. Tite Kubo Trollemesine Maruz Kalan Arkadaşı Güldürdü Bleach’in mangakası Tite Kubo’nun trollükleri meşhurdur bildiğiniz üzere ancak bunun sadece manga için geçerli olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kubo-sensei aynı zamanda bir oyun sever özellikle Dragon Quest serisine de ayrı bir ilgi duymakta. Bir süredir Dragon Quest Heroes oynamak istediğini dile getiren Kubo-sensei bugün Twitter hesabında, Japonya’da yeni çıkan oyunu indirmekte olan arkadaşı Misawa ile beraber oynamayı planladığını yazdı. Peki neden Misawa ile oynamak istiyor derseniz şimdi simdi sizi biraz geriye götüreceğiz. Şu haberimizde Tite Kubo’nun, Dragon Quest’in TV programının onur konuğu olduğundan “Lütfen beni tanıyanlar bunu izlemesin” diye “uyarıda” bulunduğundan bahsetmiştik. Dragon Quest’in TV programındaki katılımcılardan biri de arkadaşı Misawa. Doğal olarak Kubo-sensei oldukça yoğun. Hastaneden çıktığı gibi evinin yerine ofisinin yolunu tutan birinin özellikle belirli oyunlarda belirli seviyelere gelmesi ve oyun parası toplaması için uğraşmaya vakti olmuyor ve diğer hobilerine oldukça sınırlı zaman ayırabiliyor. Ancak Troll King oyunda başarılı olmanın öyle bir yolunu bulmuş ki bunu anlattığında programdaki herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. Tite Kubo trollemesine maruz kalan arkadaşı Misawa ve diğerleri hayrete düşüyor. Aslında Misawa, Tite Kubo sürekli kendisinden oyunda para istediğinde durumu anlamış ama bu kadar da olduğunu fark etmemiş. Şimdi sizlerle Troll King’in iş başında olduğu bu eğlenceli ve komik videoyu paylaşıyoruz. Videonun hazırlanması, diğer dillere (İngilizce ve Türkçe) çevrilmesi ve diğer işlemlerinin tamamı AnimeFantastica tarafından hazırlandı ve dünyada tek olduğunu söyleyebiliriz. Editör arkadaşlarımızın dışında çeviri konusunda hastayken bile kendi isteğiyle ara vermeden uzunca bir süre boyunca bize yardımcı olan arkadaşımıza da özel olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. (Türkiye’de bu tip çalışmalara pek değer verilmez biz de işte kendi ekibimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz ancak trollük konusunda Tite Kubo’dan öğrenmemiz gereken çok şey var. :) Herhalde Bleach hayranları için Kubo-sensei ile birlikte oyun oynamak ve sohbet etmek kulağa harika bir şey gibi geliyordur. Hatta oyundaki bütün parasını seve seve verecekler bile vardır. Ancak Misawa’nın da artık gözü açılmıştır diye düşünüyoruz. Bakalım Dragon Quest Heroes’ta zavallı Misawa’nın başına neler gelecek? :) Kaynak; AnimeFantastica (Reyiz yine iş başında :) )
  23. quincy

Bleach FC

Bende böyle atayım bari ^^ (el yazı kötü yapacak bişey yok :P maksak çizdiğimi belli etmek B) )
  24. quincy

Bleach FC

En sevdiğim Ending: Bleach 17. Ending Karakter : Renji Abarai :wub: Abla Fullbring filler değil yalnız :) Hitahira no Hanabira şarkı sözünün çoğunu ezberlediğim şarkı.Benimde favorimdir.Özellikle de şarkı ile uyumlu video görseli :) En sevdiğim filler:Zanpaktou Arc,Gotei 13 Invasion arc Favori op: Aqua Timez-Alones (op6) Favori End: Blue by ViViD (end 14) ve Sterepony-Hitahira no Hanabira (end 17) Favori karakter: Tabi ki Aizen Sousuke Reis
  25. quincy

Bleach FC

Hükümdarım Yoruichi-samaaaa :wub: Ekledim hoş geldin ^^ Evet güzel anket fikirleri.Ancak anket için ya yeni konu açmak lazım ya da Bleach Fc konusunu ankete çevirmemiz lazım.Ya da böyle alıntılayıp cevap vermemiz lazım :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.