Jump to content

Berker51

Üyeler
  • İçerik sayısı

779
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Berker51 kullanıcısının paylaşımları

1. hayır hakisiz'de hakilide kullanabilirsin bunları sonuçta haki irade gücü irade'nin katılaşmış hali diyebiliriz. haki sana savunma ve saldırı gücü verir hız vermez zaten genel karakterlerin kullandığı 2 tür haki var 3. tür ise özel kişilerin sahip olduğu bir güç çok az kullanan mevcut onuda hiç biride hız gücü vermez veya hız yeteneğinin seviyesini yükseltmez.
  2. Berker51

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

gear 4'ün başka güçleri varmı acaba dof resmen ezildi fazla geldi adama :P
  3. bir önceki yorumum'dada belki demiştim ama Gear 4 Çıkıp çıkmıcağı mangada belli oldu Çıktı Gear 2 luffy için riskli olsada her kullanışında mangadaki en hızlı karakter fiziksel olarak banga göre ve ilk olarak Gear 2 Bir filmindeydi sanırım ağırlık kaldırırken gear 2 mod'a girip çıkıyor orda keşfediyor sonra animede cp9'dakileri (SORU) görüp ordan esinleniyor ve hatta cp9 blueno ile kendi tekniği ve onların tekniği hakkında konuşuyor orda söylüyor nasıl bulduğunu birnevi, ve soru tekniği belli bir seviye hızlı soru tekniğini okadar çok gördükü cobby bile kullandığında tecrübesi sayesinde o hızı arkadan yakaladı gear 2 moddaki hızlı birini öyle yakalayamazsın. Diğer bir kesin açıkmala Oda (SBS 42'de) bu Kuro'nun Shakushi'si ile Rokushiki tekniği Soru'nun sahip olduğu hızın aynı olduğunu açıklamıştır. Ancak Shakushi Kuro'nun körü körüne etrafındaki herkesi öldürmesine yol açmakta, Soru ise CP9'ın hareketlerini tamamen kontrol etmesi ile ortaya çıkmaktadır. KURO'yu hatırlarsın ilk bölümde usopp'un köyünden. luffyde ozaman gear 2 bile yokdu.
  4. Sting İlk gördüğümde zaten neden rogue tarafından öldürüldüğü belli dedim adam yemiş durmuş :D natsu'de d.slayerlikdende başka birşey var yani diğer slayerler gibi değil daha özel zaten bunu herzaman gösterdi ve zeref saolsun oda belirtti ondan daha fazla güçlü olcağını düşünüyor ve igneel neden zamanında acnologia'yı yenmemiş igneel kendi gücünün küçük bir parçasını yarı ölü haldeyken alıp natsunun içine girmiş ee bukadar güçle bile kolunu kopardı tam güç nasıldır acaba şu avatar arc'ın bitişinde ana arc'a giriş yapıcaklardır umarım artık herşeyi bağlarlar artık atlama felan olmaz. dragon slayer devil slayer bunları gördük kökünü birnevi God Slayer bunu'da gösterceki hiro gerçekten Tanrı çıkıcakmı :) merak edilen açıklanmayan okadar çok şey varki soru bankası gibi
  5. Berker51

Naruto Shippuuden Nisan 2015 Programı

Filler verdiğinden beri 370'de bıraktım naruto'yu mangayı bitirdim hayla filler nasıl reyting alıyor onu anlamıyorum bleach gibi her filleri aksiyon olsa izlenir sıkıcı resmen izlediğim en sıkıcı filleri olan anime olarak ft ile N.S kishi birşey kaybetmezki adam mangasını bitirmiş keyfini sürüyor :P anime senaristi ve yönetmeni yapıyor herşeyi.
  6. keşke bir süre böyle çift bölüm verse anime fillerle uğraşmaz :) çizmek kolay değil ama isteyince yapıyor. gray olayı ters köşe oldu benim için ve güzelde oldu ama bu frosh olayına anlam veremiyorum neden kediyi öldürsün ? keşke gelecek rogue ayrıntı verseydi bu arada natsu'nun nasıl güç kazandığıyla ilgili bir teori sayılmaz varsayım, natsu'nun atkısını igneel vermişti hatta zeref saldırısındanda korumuştu atkı ve igneel bunca zaman natsunun içindeydi asıl gücünü kullanmasını engelliyordu başından beri igneel gidince gücü açığa çıktı sonuçta artık ejderhaya dönüşebilir veya igneel ölünce ona verilen atkıdan birşeyler çıkmış olabilirmi veya bir ateş ustası bulmuş olabilir :D ve hayla merak ettiğim ft'deki herkesmi natsu gibi power up aldı? yoksa hayla yerinde sayan ve çok azmı güçlendi umarım biran önce gösterip ana konuya döner.
  7. fairy tail'den kimse ölmüyorki maşallah birçok kötü öldü dirildi ama ft yaşıyor natsu biran önce gray durdurmazsa bu rogue için kötü olabilir :) benim anlamadığım loncayı basmaya gidiyorsun yanında lucy ile happy'nin ne işi var daha önce sabertooth basdığında happy esir almışlardı aklı başına gelmedimi gene aynı durumda.bu bölümde gajeeli çok beğendim napcağını çok iyi biliyor direk karşısında duracak gray'in natsu gibi kendine gel demekle dönmez zaten kendinde ama aradığı cevaplar için farklı bir yoldan gidiyor kötü ve dönüşü olmayan bir yol :o
  8. Berker51

2 hafta herkes birbirini ve kendini yicek adamın hayal dünyası çok farklı gear 4 lastik meyvesi olarak ne çıkcak çok ilginç.
  9. Berker51

G2 G3 dengelenmiş hali birnevi hız ile güç birleşmiş hali gibi geliyor ve hayal edince bir fark olmaz gibi sonuçta dofa saldırıları etki etmiyor bu sadece fiziksel güç değil hakiside yeterli değil fiziksel gücü yeterince fazla luffy'nin öyle düşünüyorum ama haki'n nekadar güçlü olursa okdar savunma gerçekleştirirsin sonuçta hakinin diğer bir temeli zırh dof'un zırhını kırmak içinde kas gücünden fazlası gerek diye düşünüyorum, bunun içinde vergo ile law'ın vs örnek diyebilirim
  10. Berker51

( 25 / 25 ) Major 5

Burdan 2.Sezon Mangası EN Bulabilirsin Nostalji Yaşadım Mangayı okuyunca xD http://www.mangahere.co/manga/major_2nd/ 1.sezon 747 bölüm animeye uyarlanmış hepsi zaten okumana gerek yok 1. mangayı
  11. Berker51

Teori doğru olabilir ama kaslarla napabilirki normal olarak luffy fiziksel olarak bile çok güçlü meyvesi kaslarını göstermiyor ama yıkıcı gücü çok Sonuçta Meyve yeteneğinde güç önemli ama haki ile kas gücü karşılaşınca kas gücü sönük kalır luffy'nin ise farklı bir yeteneğe ihtiyacı var güce ama bu fiziksel bir güç olcağını sanmam zaten gear 2 kan pompaladığı için çok riskli gear 3 her kullandığında 1 dakika zamanı vardı bunun üstesinden geldi gear 4 bir anlık yetenek olabilir chopper gibi veya BLEACH ichigo'nun hollow formu gibi.
  12. Berker51

( 25 / 25 ) Major 5

animeden ama tv serisinde çıkmıyor anime olarak ova'da çıkıyor oda son animesi major'un zaten Oğlu Daigo Shigeno :) ilk 3 bölüm okudum atıcı olarak pek iyi değil en azından goronun küçüklüğüne benzemiyor sanırım vurucu olucak goro'nunda son halini düşünürsek ve Sato'nunda oğlu olmuş aynı takımdalar satoya baya benziyor:)
  13. Berker51

( 25 / 25 ) Major 5

çeviri için teşekkürler :) Mangasının 2.Sezonuda başladı sonunda ama ana karakter goro değil :O
  14. Berker51

Sonunda gelişimini görücez acaba şekli değişcekmi sonuçta lastik meyvesiyle yapabiilcegi çoğu teknik hareketi biliyoruz daha napabilir ? yeni bir seviye olduğunu düşünüyordum ama ne yapabilceği aklıma gelmiyor sonuçta yapılcak herşey belli sınırları aşan birşey çıkıcağı kesin zaten gear 2 tehlikeli luffy için acaba G4 içinde böyle bir risk olucakmı.
  15. aynen igneel çıkmasıyla ölmesi bir oldu buda natsuyu alevlendirdi sonuçta natsunun alevleri duyguların alevi buda bir etken ama natsu dragon force kontrol edemiyordu sting ile rogue kullanıyordu ama natsu daha tamamlanmamıştır diyordu sonuçta slayerlerin en güçlü tekniği belkide öğrenmiştir d. force'yi ? önümüzdeki sayı çok önemli olcak natsu bukadar güçlendi burda tüm güç gösterisi yapmaz umarım hiro gray'ede aynı muamele bekliyoruz :P tek atmaz umarım ama bir iki teknik görürüz, neyse o 1 yılda ne geçti çok merak ediyorum natsuyu eğiten biri %100 var diye düşünüyorum gerçekten 'S' sınavı için yaptığı antremanı gördük natsu nasıl kendini eğitceğini bilmez herzaman bodoslama dalar ama şimdi kendinden daha emin karşısındakinin ve kendi gücünü çok iyi biliyormuş gibi bir his veriyor.
  16. Süperdi umarım bu hız kesilmeden gray ve diğerlerinide haklayıp loncayı biran önce toplayıp ana konuya geri dönerler ve umarım natsunun eğitimini flashback'lerde gösterirler nasıl bir eğitimle bukadar güçleni hemde bukadar kısa sürede ? igneelin ölümü gerçekten güçlendirmiş. herkesin beklediği vs bu bakalım nasıl sonuçlancak ve nekadar sürede.
  17. Berker51

O benimde aklımda meyvesinin son gizli tekniği ölümsüzlük acaba kendi üzerinde kullandımı adam kaç bölümdür delik deşik oluyor ölmüyor aynı moria'nın zombileri gibi :) luffy'e ölümsüzlük yakışcağını sanmam ama hızlı iyileşme gibi bir yetenek yakışır yaptığı dövüşleri düşünürsek zaten hayatının yarısı nerdeyse gitti ivan'ın tekniği ve gear 2'yi her kullanışında hayatı kısalıyor sonu roger'a benzetilcek sanırım, ilerde luffy roger'ın reankarna'sı çıkarsa bile şaşırmam :D her neyse ilerki dövüşlerinde böyle olmaz kesin ilk zoro uyardı şimdi'de dof'da böyle tamam luffy'nin doğası bu ama bundan sonrası yonkou süpernovalar denizciler shichibukai'ler ve yeni çıkcak düşmanlarla kaynıyor öncesine benzemez. Law'ın bir D. olduğunu biliyoruz acaba D.'nin tarhini öğrenmişmidir?
  18. Boruto: Naruto The Movie’deki Karakter Tasarımları Filmin Posteri ile Birlikte Paylaşıldı Shueisha’ya ait Weekly Shonen Jump dergisinde Kishimoto tarafından film için hazırlanan Boruto: Naruto The Movie’nin posteri ile karakter tasarımları paylaşıldı. Bunların yanı sıra filmin yapım kadrosunda yer alacak isimlerle filmin 7 Ağustos’ta vizyona gireceği belirtildi. Kishimoto tarafından film için tasarlanan poster: Posterde yer alan slogan: “Beni izle rezil yaşlı adam!“ Boruto (Bolt) ve Sarada’nın (Salad) karakter tasarımlarının dergide paylaşılan taslakları:Boruto için yapılan açıklama şu şekilde: “Onun yüz ifadesinden yaramaz ve arsız bir kişiliğe sahip olduğu söylenebilir. O, her iki yanağında yer alan bıyık çizgilerine sahip.” Sarada için yapılan açıklama şu şekilde: “Onun özelliği soğuk gözlere sahip olması. O, Uchiha ailesinin armasının yer aldığı bir kıyafet giyiyor.” Orijinal eser, senaryo ve karakter tasarımları Masashi Kishimoto’ya ait olacak ve Kishimoto aynı zamanda filmin prodüksiyonunda şef danışman olarak yer alacak. Daha önce Naruto Shippuuden’de bölüm yönetmenlği ve Road to Ninja: Naruto the Movie filminde animasyon yönetmenliği yapmış Hiroyuki Yamashita bu filmi de yönetecek. Ukyou Kodachi ise Masashi Kishimoto ile birlikte senaryo üzerinde çalışacak isim. Filmde Boruto ve Sarada’yı seslendirecek seiyuuların bir sonraki Weekly Shonen Jump sayısında açıklanması planlanıyor. Son olarak bu filmle aynı zaman diliminde geçecek olan ve Boruto ile 7. Hokage’ye yoğunlaşacak mini manga serisi Naruto Gaiden: Nanadaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki’nin (Naruto Spinoff: The Seventh Hokage and the Scarlet Spring Month) 27 Nisan’da Weekly Shonen Jump’ta başlayacağını hatırlatalım. Kaynak: Animefantastica
  19. Berker51

Yonkou Karşısında'da böyle olur kesin luffy'nin başka teknik veya gücü daha çıkar diye düşünmüştüm bu arcda belki ilerki sayılarda çıkcak veya elde etcek bu kesin :) şuana kadar kullandığı en iyi teknikleri bile işe yaramadı haki desen dof'dada kral haki var meyve'den çok irade savaşına döncek dof luffy'den daha tecrübeli haki konusunda sonuçta normal haki kullanıcısıda değil.luffy enel ile croco'yu zayıf noktalarını bildiği için yenebildi yani tam güç kimse karışmadan büyük biriyle bir kapışmadı gitt. lucci'yle dövüşü çok iyiydi ama onda'da ilkinde yenildi sonra aniden power up aldı xD Doflada böyle olcaktır kesin.
  20. Shotaro Ishinomori'nin resmi sitesinde yapılan duyuruya göre, Cyborg 009 kapsamında yeni bir proje geliyor. Yeni proje, Ishinomori'nin Cyborg 009 mangasının 1964'te ilk defa animeye uyarlanmasının 50. yılını kutlama amacı taşıyor. Yeni projeyi, 2004 yapımı Shin Getter Robo'dan hatırlayacağımız Jun Kawagoe yönetecek. Jun Kawagoe, 2001~2002 yılları arasında yayınlanan ve 52 bölüm süren Cyborg 009: The Cyborg Soldier animesini de yönetmişti. Projenin resmi web sitesinde şöyle bir metin de yer almakta; "2015. 00 cyborgların savaşı devam ediyor." *Yeni projenin türü, kaç bölüm süreceği, hangi tarihte başlayacağı veya künyenin geri kalanına dair net bir bilgi yok. Bilgiler geldikçe konu güncellenecektir. Kaynak : ANMTR
  21. dog days 2 ve 3.sezon Log horizon 2.sezon ve birkaç seri daha :hehe-onion-head-emoticon:
  22. ciddi dövüşlerde olmaz artık baya güçlü yani artık kim kötülük yapıcak :D zaten mini seri en azından biraz hokage olarak görcez narutoyu.
  23. Öfkesini düşünürsek :D öyle ama dof'da bu işe yaramaz özellikle son sayfalarda olanları düşünürsek napıcak merak ediyorum dof şeytanın teki :) hakisi luffyden bile güçlü olabilir bu bir irade ve yetenek yarışı olcak birnevi.gerçi pica'nın sesiyle insan dövüşe kontrol olamıyor xD
  24. chinjou'da kral hakisi varya ikisi ölümüne dövüşmedi yani o dövüş ciddi değildi yani ikisinin çarpışmasıyla bile etrafda bayılanlar oldu birde dof ile kapışırsa nolur şimdi manga okumamışsın son sayı hakkında spoiler vermekde istemiyorum gerçi spoiler bölümü ama :D
  25. D.'lerin ata konusu benim teorim'de Karasakal Bir D. ama Beklenen Bir D. değil beyazsakalın son sözleri Rogerin beklediği kişi en azından sen değil'sin Teach Rogerin iradesini alıcak kişiler olduğu sürece birgün ace'inde iradesini alıcak biri çıkıcak ve orda kaçırılan luffy gösteriyor teach sen değilsin dediği en azından bu Sen bir d. değilsin dediğini hatırlamıyorum sonuçta roger'a kendi söyledi benim tayfam'dada bir D. var Bu D. ne anlama geliyor diye soruyordu orda öğreniyorki teach'e bunu söylüyor.sonrasın'dada one piece gerçek diyor işte :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.