Jump to content

Berker51

Üyeler
  • İçerik sayısı

779
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Berker51 kullanıcısının paylaşımları

1. erza yendi ama o 2vs1 diye düşünüyorum sniper olan büyücü araya girmeseydi erza normalde giderdi ama ft sonuçta :D kazancak ama bu sefer başka bir kalkanla dövüşü kaldıramaz bakalım biri gitti kaldı 11 xD
  2. fazla kafa yormaya gerek yok bkz: zeref ile natsu ilişkisine daha önce kardeş veya daha önce tek kişiydiler iyi ve kötü tarz'da ikiye ayrıldılar vb.. birçok teori atıyorduk ve basit bir sır çıktı layla'nın benim düşüncem ilişkisi olabilir ejderhaların kaybolma yılıyla ölmesi bir nedenden veya fedakarlık yapmış olabilir veya tesadüf :D en basitinden zaten x777'de öldü x781'de zeref ishigara saldırıyor mavisin bedenini almak için burdan yedirmeye çalıştım yemiyor ama fazla zorlarsak birşey çıkabilir diğer en basitide yukino ve lucy kapıyı kapatmak için tüm ruhlarını kullandılar belki anneside ona benzer birşey yaptı ve öldü.
  3. ah keşke 150 bölümlük seri olsada bizi bölüm sayılarına offs dedirtcek seriler olsa özellikle spor aksiyon serileri :D
  4. Hiro orda bizimkilere torpil geçti gerçi tartarus arcda fairy tail komple yenildi aslında bunun için time skip oldu eğitim vb.. tarzında ama mard gear yenilmemesi gerekirdi orası biraz saçmalık natsunun yarattığı laneti kullanıyorlardır büyü'dende üstün ve acnologia zeref şeytanlarından korkuyordu igneel söylediğine göre gerçi acnologia bunu kabul etmedi gururdanmı bilemem ama şeytanlar yeterli olsaydı zeref ülke yerine şeytanlarını salardı veya sadece natsudan korkuyordur şuan için natsunun mührünün kırılması zeref için bile kötü sanırım o kitabı direk aldığına göre belki ölen şeytanları savaşta zeref tekrar diriltebilir sonuçta onları o yarattı ama o şeytanların dna'sında zerefi öldür emri var o yüzden savaşa katılmayıp zerefe saldırabilirler gerçi onlarında gücü yetmiyor daha önce denemişler natsu'nun babasıda belli değil annesi belli olsun :D igneel onu bulup sanmıyorum zeref ile anlaşmıştır etherious halini mühürleyip igneel teslim etmiş olabilir öylece büyütmüştür tek gerçek ailesi zeref olduğunu biliyoruz ve bu hikayede en çok açıklanmasını istediğim sır zerefe bu laneti yapan veya bu laneti yaratan kişinin hikayeye yansıması acnologia zeref yenilip öyle final verirse ve açıkları kapatırsa yuh derim adam 400 yıldan beri bu lanetten kurtulmaya çalışıyor bunu yapan bir varlık çıkıcaktır doğa denmez umarım :D 18 yakumo savaş tanrısından biri bile olabilir ama natsu içlerinden birine tek atmıştı okadar okadar güçlü değil diycem ama yeri ikiye bölmüştü kılıçıyla natsu epey güçlenmiş :D neyse fazla konuştum.
  5. o büyünün sevgi olduğunu zannetmiyorum sonuçta tek büyü bütün büyülerin ondan doğduğu söylendi ve zeref bunu kullanıyor o adamda şuan insanlığı yok edicek sevginin gücü öyle birşey yaparmı sanmam örnek: natsunun alevleri duygunun alevleri duygusuna göre gücü artıyor
  6. Berker51

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

babası yapcağı yarışlara özel gaz vb.. ayarlarını değiştiriyordu takumi arada fark ediyordu bi ara gaz pedalını ağırlaştırmıştı yarışın ortasında fark etti zaten fazlada değişiklik olmadı seriyi komple 6 kere izleyince favori oldu sonrada tek motor patladığında yarış motoru ile değiştirdi ondan sonra iste D. projesindeyken ekib ilgileniyordu o motorda finalde patladı zaten o araba ozaman hurdalık oldu ve seri bitti :D arabanın tek özelliği motordu eski ve fazla bulunmayan nadir motorlardan ama sonuçta o arabayla kimse onun gibi yarışamaz altında tam bir modifiyeli araba olcaktı turbo vs.. mavi bir tane aldı babası ona alıştırıyordu ama serinin mangası animeyle birlikte bitti ne yazıkki neyse konu İnitial D. bölümüne döndü xD
  7. Berker51

takumi-sama bir ayrdır adamın driftleri benide benden alıyor :D adam 10 yaşındaki arabayla modellere fark atıyor.
  8. Berker51

Arslan Senki 2. Sezon Duyuruldu!

1.sezon açıksası arslanın pek birşey yaptığını görmedik mangasının adına yaraşır birşey yapmadı yani 2.sezon daha güzel birşey çıkar umarım.
  9. Bu bölüm kadar saçma birşey görmedim mira ve lucy batırdın hiro...
  10. Berker51

Diamond No Ace Second Season

yanlış hatırlamıyorsam takımda ya 39 ya 49 kişi var yedekler vb.. dahil yeni gelen ochiai gelecek sene 20 kişiye düşürcem diyordu yeteneksizleri atıcam vb.. ve şimdiden miyukinin yerinde gözü olan biri var Koushuu diğeride onu takip eden Takuma diye gözlüklü gelecek yıl seido'ya gidicez demişlerdi. ben bir an önce sawamuranın 3.sınıf olmasını bekliyorum belki ozaman 1 numarayı alabilir kişilik olarak tam bir ace ama yetenek gelişmesi lazım son maçı furuya'yı salladı gerçi :D seidou'nun bir önceki kaptanı takumanın kardeşi masashi var o şimdi seidou'da 1.sınıf o katılabilir orta okuldayken 4.vurucuymuş :) bu arada manga 418.bölümde final verdiği için animenin şuanki bölüm manganın 319.bölümüne denk geliyor çok az kaldı mangayı tamamlamasına.
  11. Berker51

tam heycanlı giderken haftaya ara verdi, bb dragonun üssüne saldırmak için hareket geçti silahları almak için bakalım nolcak ve yukarıdan düşen kişi bizimkilerden biri olabilirmi ? ve buggy'nin adamları devmiş buggy bırakmaları luffy'le ittifak olan devle alakası varmıdır ? :D
  12. Berker51

Şuan yeni manganın devamında sawamura furuya 2.sınıf miyuki 3. sınıf narumiyada 3. sınıf olarak tanıtıldı ve turnuvalar hayla devam ediyor ozaman 1 turnuva hakları daha var 3.sınıfların dediğin gibi ama bizimkiler 2.ve 3.sınıfa yükseldikleri halde neden 1.sınıf üyeler gelmedi sanırım bu turnuvadan sonraki turnuva yaz turnuvası olcak dediğin gibi o turnuva 3.sınıf yani miyukilerin son turnuvası olcak ama o turnuvaya başlamadan önce yeni yüzler gelcek, yeni mangada şuan ulusallarda olmalılar tabi manga finalinde yenilip zaman atlaması olmadıysa ama katoaka duruyordu olmamış :D ulusallar bitince son sezona giricekler 3.sınıflar. wikiye baktımda hiç 1.sınıf yok maçlarda herkes 2. ve 3.sınıf rakiplerde dahil.
  13. Berker51

malasef tr yok ing var 7 bölüm çıktı yeni mangada spo olmasın ama manganın finalinden devam ediyor baya şeyler oluyor ama :D kalan maçlarda yeni mangada sawamura kesin son sınıf olcak bu senesinde'de 1 numarayı alamaz diye düşünüyorum ochi koç eğer başa geçerse adamın favorisi furuya ama yakında anime manganın finaline gelir ve animede final verir yeni mangayıda biri çevirse güzel olur. en çok merak ettiğim yeni yüzler gelicek dendi bizimkiler son sınıf olcağı için miyuki gidiyor ozaman furuya ve sawamura 3.sınıf olunca o olmucak ve birkaçıda.
  14. Berker51

saol siteye gelmiş :) bilmek isteyenlere, Anime'nin Mangası Bu Yıl final verdi 418.Bölümde anime şuan manganın 300 küsür bölümlerine geliyor bir kaç aya final verir animeside mangası yarıda bitiyor bu yüzden yeni mangası çıktı serinin devamı olarak Diamond no Ace Act II adında daha 7 bölüm çıkmış. sanırım bu yeni mangada bizimkilerin son sınıfı olcak sawamura furuya vs.. öyle olursa senpailer gidiyor olcak yeni yüzler geliyor :)
  15. Berker51

eline sağlık video olarak nezaman siteye eklenir.
  16. Natsunun tek attığı 18 yakumo savaş tanrısından biri ikutsunagi diye bir tanrı vardı sonraki arc veya bu arc veya hiç olmucak onlarda girebilir geriye 17 veya daha azı kaldı ölmemişlerse god slayerlerin gücü onlardan geliyor olabilir, daha önceki konularda söylediğimiz gibi zeref daha büyük bir misyon için natsuyu geliştiriyor olabilir demiştik yeni arc için böyle birşey olabilir, natsunun normalde gücü müthiş loncadaki herkesden güçlü hayır kıtadaki diyim :) savaş tanrısına gizli tekniğini kullanmadan tek attı böyle bir yıkıcı gücü birçok kez kullanabiliyor birde tek seferlik tekniği var mühür tarzı birşey olmalı kolu sarılı olduğuna göre ve tek sefer olması %90 bütün büyü gücünü bitiriyor olması end formu veya dragon slayer formu tamamlanmadan böyle bir güce erişiyorsa ishigardakiler ezik kalıyor natsunun yanında güç dengesi bozuluyor acnologia gibi ejderhaya dönüşüyorsa bu dragon slayer büyüsünün tamamlanmış hali oluyor birde end gücüne kavuşursa artık nolur bilinmez, ek olarak gildartsın bile zar zor yendiği adama tek atıyorsa 1 yılda herkes böyle güçlenemez.hiro boşuna onu kitadaki en güçlü yapmıyor zeref ve acnologia hiç güçlerinin yarısını bile görmedik onlarda ayrı bir canavar ama onlardanda korkutucu bir güç varsa bu power up anlaşılır örnek zerefe bu laneti yapan kişi olabilir bu lanet bir hiçlikten doğmadıya :D
  17. bunca zaman zerefe tanrıların tanrısı gibi davrandı sonra acnologia çıktı zereften bile güçlü bu ikisi giderse komple ve seri devam ederse nasıl toplucak merak ediyorum
  18. 777'de ölümü annesi ejderhalarla bağlantılı bu arcda hepsini toplayabilir imparatorluğun arcı olabilir ama asıl ejderha festivali şimdi başlıyor mard gear 400 yaşları civarında şeytan ruh kralı ile daha önce karşılaşması okadarda büyük birşey değildir kendisi yer altı kralı diğeri ruhlar kralı aquarius ise öldü artık anahtarı kırıldı geri gelmesi için bir fedakarlık olur muhtemelen öyle gelir zaten zeref acnologia bu arc giderse ft diye birşey kalmaz mangayı götüren bu iki figür zaten şuan herkes bunların karşılaşmasını bekliyor bu arc hiro ne varsa dökücek diye düşünüyorum 2 kıta birbiriyle çarpışıyor dünya'nın 4/2'si bu küçük birşey değil herşey ortaya çıkcaktır böyle büyük bir savaşta ejderhaların hedefi zeref ile acnologia oldu hep bu gizemler bu ikisi yüzünden oluştu bu ikisi yok olcağı zaman tüm gizemler çözülmüş olur. benim düşüncem bu.
  19. Berker51

adam yanında annesini getiriyor :D yenilirse ona şikayet eder. şaka bir yana bizimkiler o filin üstüne nasıl tırmancak bu biraz ft'deki nirvana arc'a benziyor umarım law'ın tayfasıyla karşılaşıp bir sonraki arca hemen geçerler diycem ama burda baya kalıcakmışlar gibi hissediyorum.
  20. Berker51

marcoya ulaşmak için luffy'e saldırcak neden marcolara ulaşmak istiyor onlarıdamı öldürcek ama gerçekten güçlüymüş kizaru bile öyle övdüğüne göre ödülü bile luffy'e yakın.
  21. ing. altyazı hızlıca izledim kızmış spo olmasın bir nedenden öyle giyiniyor bir kaç bölüme açıklanır zatende finaline üzüldüm seriden nefret ettim :D
  22. bitince başlıcam arşive aldım eline sağlık bu arada sarı saçlı kişi michel oluyor araştırdımda kızmı o ? erkekmi pek belli olmuyorda :D kızsa iyi olur.
  23. Berker51

o fil neydi öyle luffy'nin yumruğu gibi ama o kaç kat büyük sanırım zou'ya vardılar trao'nun tayfasıyla karşılaşırız en komiğide kendini Jr.Beyazsakal Olarak Tanıtan yeni shichibuakimiz çıktı ödülüde baya yüksek güçlü olmalı WB'ye benzemeye çalıştığına göre :D
  24. Berker51

Naruto vs One Piece

filler manyağı naruto rekabet bile edemez :D OP ile. özellikle son sayılarında.
  25. herşeyi bu arcda verirler daha fazla zorlaması narutoya benzer :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.