Jump to content

dreams_and_reals

Üyeler
  • İçerik sayısı

80
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

dreams_and_reals kullanıcısının paylaşımları

1. kısa ama ben çok beğendim hani yarıda falan bitmemiş şarkı gayet güzel o kısalığa göre ayarlanmış ve animeye çok uymuş :) tabi bu bnm görüşüm eline sağlık bnce çok hoş olmuş ;)
  2. dreams_and_reals

Psycho Pass AMV

Biraz fragmanımsı bir hava katmak istedim ondan sanırım :) Soap&skin'in bütün parçaları böyle; ama seviyorum ben yaa tavsiye ederim süperdir ;)
  3. dreams_and_reals

Psycho Pass AMV

Ama bütün senkronizasyonu şarkıya göre yaptım, ritim ve drumlara göre ayarladım; yaklaşık 2 gündür saniye saniye bununla uğraşıyorum :rolleyes: Hem şarkıyı, Psycho Pass'in karanlık ve gothic havasına uyduğunu düşündüğüm için seçtim. Soap&skin ile Psycho Pass çok uyuyor bence :rolleyes: Yinede yorumun için çok ama çok teşekkür ederim fikrine saygı duyuyorum :)
  4. Daha önce hiç bir forumda konu açmamıştım; o yüzden yanlış bir şey yaptıysam affola ^_^ AMV yapmayı çok seviyorum... Umarım beğenirsiniz :) Lütfen beğensenizde beğenmesenizde yorumlarınızı benden esirgemeyin; çünkü yorumlarınız benim için çok önemli :wub:
  5. dreams_and_reals

Black Rock Shooter [AMV] AWAKE AND ALIVE 2012

bnce cok güzel olmus bn cok begendim hatta girdm youtube'tada begendim ;) başarılar dilerim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.