Jump to content

Mesud Aliyev (MeaR)

Üyeler
  • İçerik sayısı

195
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Mesud Aliyev (MeaR) kullanıcısının paylaşımları

1. Nam-ı diğer The Wind Rises Hayao Miyazaki ve Studio Ghibli’nin yeni filmi Kaze Tachinu (The Wind Rises) tanıtımı için yeni afişler yayınlandı. Sol tarafta Jirou Horikoshi Miyazaki’nin 2009 yılında çıkardığı “Kaze Tachinu” adlı manga, 2. Dünya Savaşı’nın en çok üne sahip uçaklarından biri olan Mitsubishi A6M (Zero fighter) uçağının tasarımını yapan Jirou Horikoshi’nin hayatını anlatmaktadır. Tatsuo Hori’nin 1930 yıllarında yazdığı ve aynı isme sahip olan kısa romanda ise romanın yazarı ile verem hastası bir kadının ilişkisi anlatılmaktadır. Miyazaki, bu romandaki verem hastası karakteri Jirou Horikoshi’nin hayatına katarak orjinal bir hikaye yaratmıştır. Ayrıca belirtelim ki ilk iki afişte yer alan Jirou Horikoshi’yi Evangelion serilerinin yönetmeni 52 yaşındaki Hideaki Anno seslendirecek. Yine sizler için hatırlatalım, filmin tema şarkısı ise Yumi Matsutoya (Arai) ‘nın Hikouki Gumo (Airplane Cloud) isimli şarkısı olarak belirlendi. Şarkıyı dinlemek isteyenler için; Not:Film 20 Temmuz’da Japon sinemalarında gösterime girecek. ALINTI:http://www.animefantastica.com/
  2. Mesud Aliyev (MeaR)

Koleksiyonunuz var mı?

Unutmusum benimde kitap kolleksiyonum var :D
  3. Bi kolleksiyonunuz varmi? Benim bi kollleksiyonum var :D Kart Kollleksiyonu.Izlediyim filmlerin,dizilerin,animelerin,cizgifilmlerin kartlarini topluyorum. 5000 den fazla kartim var :D
  4. Mesud Aliyev (MeaR)

One Piece Neden Sevilmez?

Cizimleri cok kotu..Ana karakter Luffy ama sanki Luffy biraz sapsal..Gecmisi falan iste..Ben Op sevmiyorum :D
  5. Mesud Aliyev (MeaR)

Zekice Kurgulanmış Animeler

Aklima ilk Death Note geldi :D
  6. Mesud Aliyev (MeaR)

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kuroko No Basket izledim :D
  7. Attack On Titan bi anime oldugu icin buraya acdim :D Yani Bi Animenin filme uyarlanmasi :D
  8. Shingeki no Kyojin’in bu posteri çok konuşulur. Captain Harlock, Dragon Age, Les Miserables gibi yapımların konsept tasarımcısı Kouji Tajima,Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) live action filmi için bir poster hazırlayıp Twitter sayfasında paylaştı. Poster, kısa sürede müthiş bir şekilde yayılmaya başladı ve hayranlık kazandı. Bu, filmin resmi posteri değil ancak serinin hayranları bunun resmi posteri olması yönünde oldukça ısrarlı. Posterdeki tarih ise sanatçının doğum günü. Kouji Tajima, gerçek posteri de hazırlamak istediğini bildirdi. Umarız sanatçıya gerçek poster için izin verilir. Kaynak : Anime Fantastica
  9. Güzel bilgi.Teşekkürler :D
  10. Mesud Aliyev (MeaR)

Japonca Öğrenmek

Gelicem siteye .Teşekkürler :D
  11. Derhal biri bANA naİME ÖNERSİN !!!
  12. Mesud Aliyev (MeaR)

Anime Karakter türünüz

Dandere çıktım :D
  13. Mesud Aliyev (MeaR)

anime lakabınız

Maskeli canavar :D Süper oldu :D
  14. Mesud Aliyev (MeaR)

Death Note Kuralları

Bilmeyenler için iyi bir şey :D
  15. Bilmiyordum.Teşekkürler :D
  16. Mesud Aliyev (MeaR)

The S - Anime Çizimleri Pro :)

Bence güzel çiziyorsun :D
  17. Mesud Aliyev (MeaR)

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

SAO yu bitirdim :D
  18. Mesud Aliyev (MeaR)

Death Note Avatarları

Süpermişş.Teşekkürler :D
  19. Mesud Aliyev (MeaR)

Rütbe Güncellemesi

Daha da iyi ola bilirdi :S
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.