Jump to content

Eternal_Aya

Üyeler
  • İçerik sayısı

98
  • Son ziyareti

Eternal_Aya kullanıcısının paylaşımları

1. Animeci kız arkadaş arayan çok benim animeci kız arkadaşlarımda animeci erkek arkadaş bulamamaktan yakınıyo enteresan ehehe =D
  2. Eternal_Aya

Katana

kişinin kas gücüne göre değişir tabi ama ben sporla alakası olmayan pc başında yaşayan narincik bir bayan olarak benim için oldukca ağır benimkisinin 2kg olduğunu sanmıyorum 3 falandır herhalde gidip tartasım geldi :P neyse sonuç olarak işin sanatsal yanıda var bence sırf güzel görünüşü için bile alınabilecek birşey annemleri ikna edebilirsem odamın duvarına güzel bir japon köşesi yapıcam 1kaç yelpaze 1-2 geyşa maskesi ve katana falan :rolleyes:
  3. Eternal_Aya

Geleneksel Japon Giysileri

Evet kesinlikle çok pahalılar turistler için satış amaçlı yapılan dandikleri bile çok pahalı sınıfına giriyorki siz birde orjinal olup çok kaliteli malzemelerde yapılanları düşünün araba hatta ev parası oluyorlar O_o
  4. Eternal_Aya

Katana

Öhöm öhöm kendi katanamı tanıtmaklan gurur duyarım karşınızda haruka yüzümü sansürledim sorry ama internette kendimizi gereğinden fazla ifşa etmememiz gerektiğine inanırım ^^ ve not olarak yep katanalar oldukca pahalı ve iyi ve sağlam birşey istiyorsanız yani oyuncak vari olmayan gerçeğe yakın birşey 500den başlıyor benim abim bu tip işler yaptığı için ve bende kendisine yardımcı olduğum için bu tip şeyere beleş konma şansım oluyor ve filmlerde animelerde gördüğümüzün aksine elimize alıp lölölölö diye sallayamıyoruz oldukca ağır ve yanlız bir hamlede rahatca bir insanın kolunu bacağını koparıcak birşey katananızla salatalık doğrayamayacağınız için sizde anca benim gibi resim çektirip süsüne bakarsınız :P
  5. Eternal_Aya

Anime Torrent Sitesi(Zamundaa)

Gerçekten güzelmiş not ettim indirim hızıda iyiyse tmmdır bu iş:P
  6. arasıra izlediğim criminal dizilerine verirdim iice kendimi :P
  7. Olumsuz yanları varki çoğunuz yazmış ama anime izlemek insanın ufkunu açıyor bence kitap okumak gibi kitaplar hayal dünyamızı geliştirir animeler coşturuyor mubarek :P
  8. Ortaokuldayken trt de sailormoon yayınlanıyordu tabi ozaman internet vs yoktu bende bukadar rahat değildi herşey son sezonun son bölümlerine doğru sabah tamda benim okula gittiğim saate almışlardı ya şaka gibi sezon bitene kadar hergün ilk dersi asardım artık müdür yardımcısı bana geçkaldı kağıdı vermekten bıkmıştı kızım kağıdı vereyim toptan ben sana boşuna gelme kapıma diyordu :lol:
  9. Eternal_Aya

Anime Dövmeleri!!

Dövmem var bunu ilk olarak belirteyim ama anime değil :P dövmesini yaptırmam için bir animeyi çok sevmem yetmez bence insan dövme yaptıracaksa o şeyin onun için bir anlam ifade etmesi gerekir sonuçta kalıcı birşey sizi temsil ediyor
  10. Delisi olduğum doğa üstü güç-dövüş ve fantastik animelere biraz olsun romantizm ve aşk serpiştirilmesini efenim cosplay yapmayı beraber anime izleyeceğim 1-2 arkadaş ha bide erkek arkadaşmın digimon dan başka animelerde izlemesi :lol:
  11. Eternal_Aya

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Kova burcu yok denicek kadar az kullanılmış anime karakterlerinde çok yazık oysaki kovalar çok ilginç kişiliklerdir kendimden biliyorum :P birtek bleachden kuchikide kova kullanılmış :P aa narutocuumla süper bir ilişkim ve evliliim olurmuş ne güzel hehe :lol: ama bence çoğu burç karaktere uyuyor mesela naruto rock lee yay başka bir burç olmazdı zaten ona ehehe :rolleyes:
  12. Eternal_Aya

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

İlk önce kapağı dikkatimi çekmeli efenim sonra türüne bi göz atarım sevdiğim türdeyse konusuna bakarım hemen konusuda sararsa at izlenicekler listesine ama baya baya dikkatimi çekerse hemen açıp izlerim :lol:
  13. Eternal_Aya

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

24 de son 8 gün <_< yaş kompleksine girdiğim zor günler yaşıyorum şu sıralar :P ahh ah aklıma ilk girdiğim anime forumu geldi 14 yaşında kimsenin takmadıı mini mini bir animeci yeni yetmesiydim :unsure:
  14. Hayır kullanmazdım çünki bu birçeşit Tanrıcılık oynamak gibi birşey kimsenin canını alma hakkı bize düşmez
  15. Eternal_Aya

İlk İzlediğiniz Anime?

6 yaşındamıydım neydim wedding peach di sanırım ismi =)
  16. Tamam romantizm ve aşk delisi değilim ama 200 bölüme gelicez hala kimsede bir tık yok kimin kime neler hissettiğini az buçuk tahmin ediyoruz belli oluyor Fairy taili çok seviyorum ama bu duyarsızlık beni kıl ediyor koskoca animede romantizme en yakın gördüğüm tek şey erza ve jellal bilmem kaçıncı bölümde tepeden yuvarlanıp öpüşmeye kalkışmaları oldu ki tabiki "öpüşmediler" dediğim gibi romantizm ve aşk meraklısı değilim ama insan ister istemez bekliyor ve olmayınca cidden bayıyor sorması ayıp bunların dünyasında bu yavaşlıkla gittiğine göre abi bunlar nasıl evlenip çoğalıyor bölünerekmi :lol:
  17. Eternal_Aya

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Herşeyden önce şunu söyliyim natsu erzanın yanında çocuk gibi kalıyor arada yaş farkı var yanılmıyorsam bence lucy ve natsu gray ve juvia erza ve mistogana benzeyen ama o olmayan kötü ama iyi olan eleman adını nasıl inatla unutuyorum ya dliricem :P
  18. Eternal_Aya

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Lucy çok güzel ama erza dişilikte herkezi ezer geçer bence B)
  19. Eternal_Aya

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Natsu tabikiside :P bayanlardanda erza of ya erza ve aa adını unuttum inanamıyorum :S ama kimden bahsettiğimi anlayan anlar ikisi arasındaki umutsuz aşk beni çok üzüyo yaa ühüü :unsure:
  20. Eternal_Aya

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mushishi yi izliyorum 8. bölümdeyim birazdan izlemeye devam edicem :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.