Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. AdminSlayer

Herkese Merhaba :)

Are you cola? :D
  2. AdminSlayer

Ben Ekin'i çok sevdim ya. Direniş'in önemli bir parçası olabilir bence B) Bu arada üst üste mesaj atmak yasak, admin hanımlar kızıyorlar <_< Bir mesaj attıktan sonra bir şey ekleyeceksen önceki mesajını düzenleyebilirsin. Cevap yazarken de topluca tek mesajda cevap yazabilirsin. Saygılar. Ps: I love me
  3. AdminSlayer

Sevdiğin animelerin hepsi de sevdiğim animeler :) Hoşgeldin ben de Samet. Adminlere karşı direnişin öncüsüyüm B) Hunter X Hunter izledin mi?
  4. AdminSlayer

Merhaba ^^

Ona ayrı isyanım var zaten. Sevimli kız muamelesi görüyorum o resimle... Halil bey lütfen :(
  5. AdminSlayer

Merhaba ^^

Emel adminlerin gizli silahı zaten. Çok ani ve sebepsiz darbeler yapabiliyor :D Direniş savaşa hazır. Savaş mı istiyorsun Seher? Kahkaha attım spoilera :D
  6. AdminSlayer

Merhaba ^^

saygılar
  7. AdminSlayer

Merhaba ^^

Ezgi görünüşte dünya tatlısı, sevimli bir insandır. Ama özünde çok tehlikelidir. Aynı konuda kazayla karşılaşırsanız bana gelin :D :DADSd Düzeltemene gerek yok. Modlar yaparlar o işi. Bundan sonra dikkatli olman lazım. Bu forumda çok üye can verdi böyle böyle. Direniş olarak zor hayatta kalıyoruz Ps: Zaman zaman nickini değiştirip direniş üyelerini pusuya düşürdüğü olmuştur. Şu anki nicki Sangeetha
  8. AdminSlayer

Ohayo Gozaimasu

Forum kurallarında yazıyor abi, Hunter x Hunter izlemeden konu açamazsınız diye. Kan çıkar :D
  9. AdminSlayer

Merhaba ^^

Berra, adminler uyarmadan ben uyarayım seni. Arka arkaya yorum atmak yasak. Önceki mesajlarını düzenleyip kullanabilirsin. Tek mesajda yazman lazım her şeyi. DİRENİŞ'in lideri olarak uyarayım seni. Zeynep diye bir admin var. Adamın aklını alır. Bir de Ezgi var, arka arkaya mesaj attığın zamanlarda çıkar ortaya. Çok tehlikelidir :D Ps: Direniş adminlere karşı sizi hep koruyacak B)
  10. AdminSlayer

Merhaba ^^

Kaynatmayalım burayı, oraya kayıyorum hemen :)
  11. AdminSlayer

Ohayo Gozaimasu

Bro hoşgeldin de adını söylememişsin ya. Bu arada izlediğin animelere bakarak One Outs'ı çok seveceğini düşünüyorum. Bu arada Hunter X Hunter izlemeden konu açmak yasak B)
  12. AdminSlayer

Merhaba ^^

<_<
  13. AdminSlayer

Merhaba ^^

Enee, benim iltifat arada kaynadı gitti :'( Mesela Ezgi var, hiç de tatlı değil :D Keyifler leş ya, finalinde uyuyakaldığım sınavın bütünde uyuyakaldım. Hacu normalde sağdan sola yapmıştım ama manga okumayanlar onun tersten okunduğunu bilmediği için globale uydurdum :) BU ARADA BENİM İLTİFATIM KAYNADI GİTTİ HAA. Yok bir daha iltifat falan <_<
  14. AdminSlayer

Merhaba ^^

Benim minik kuzenimin adı da Berra, dünya tatlısı bir şey. Sen de öyle misin? :D
  15. Bugün Hasret'in doğum günü gençler. Ayağınızı denk alın B)
  16. AdminSlayer

Üye Albümü

Konu amacına ulaşsın. Adminler mutlu olsun... [DİRENİŞ]
  17. AdminSlayer

Üye Albümü

Yardır Eren, arkanda ben varım.
  18. AdminSlayer

Üye Albümü

Neden? En son fotoğrafını 3 yıl önce mi çekindin? :D
  19. AdminSlayer

Üye Albümü

Forum sapıtmış B)
  20. AdminSlayer

Üye Albümü

Şu albüm dünyanın en saçma albümü ya, 49 sayfa olmuş, içinde birilerinin resimlerini bulmak tam eziyet :D Ps: Zeyzey benim kuzenim Elif'e benziyor. O da tatlı :)
  21. AdminSlayer

selam animeci gençlik

hoş bulduk <_<
  22. AdminSlayer

selam animeci gençlik

http://tr.wikipedia.org/wiki/Lorem_Ipsum Bilişim sektöründe yazı yazılacak bir yer varsa ve oraya geçici olarak bir şey yazılmak istenirse bu yazılır. Çok uzun bir zamandır kullanılmaktadır. Bak mesela bir bilgisayarcının aşk itirafı. -Seni seviyorum -Ben de seni lorem ipsum dolor...
  23. AdminSlayer

selam animeci gençlik

Zeynep abla ne garip bir yöntem o öyle ya, ben elimle yazıyorum onu. [spoiler...] lorem ipsum dolor sit amet... [/spoiler...] noktalar olmadan yazılacak.
  24. AdminSlayer

selam animeci gençlik

https://www.facebook.com/torucon?ref=ts&fref=ts şurada afişleri falan var. Bizim de yan dairedeki Azeri çocuklar interneti vakumluyorlar, ping yüzünden oynayamıyorum. 3. Dünya savaşını başlatacağım yakında.
  25. AdminSlayer

selam animeci gençlik

Öncelikle Ezgi, arka arkaya iki yorum attığın zaman ortaya çıkan bir admindir :D O yüzden iki yorum üst üste atmak yerine önceki yorumunu güncellemelisin. HunterxHunter'ın mangası (son bölümler hariç) cidden özensiz bir çalışmadır. Okumak eziyettir ama muazzam bir konusu ve efsanevi bir animesi vardır. 2011'de yeniden yapılanını izlemeni öneriyorum. Bu arada ben de bir pro gamer'ım. Çocukluğumdan beri (7 yaş) oynarım. Mesleğim "Game Developer". Oyun yaparak para kazanırım ve zaman içinde sektörde daha da güçleniyorum ekibimle. Dota deyince, canım kardeşim, çok pis sevdim seni şu an :D steam'den ekle kanka, barbarosoruc. Oynarız. Facebook kullanıyorsan oradan da ekle, kaynatırız arada. https://www.facebook.com/oruc.barbaros Ps: Bu arada 28-29 Haziran'da İstanbul'da Torucon animeciler buluşması olacak. Forumdan birkaç arkadaş da gelecek. Luffy Cosplay'i ile yarışmaya katılacağım. Gelirsen iyi olur :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.