Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. AdminSlayer

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Rebecca'ya üzüldüm ama. Bunun üzerine Sabo'dan şov bekliyoruz. Usopp'un da nişancılığını kullanıp Sugar'ı bitirme zamanı yaklaştı.
  2. AdminSlayer

Hisoka FC (Hunter x Hunter)

Hisoka'nın aslında üniversite yıllarında bulaşığına batak oynarken kartlarda ustalaştığını biliyor muydunuz? Beni de ekle :)
  3. AdminSlayer

Croco değişmedi ne demek? Eskiden Luffy'i öldürmeye çalışıyordu, sonra Marineford'da yardım etti. Buna değişmek denir. Dof da Luffy'e kaybettikten sonra ilerde Luffy'e yardım etmek isteyecektir.
  4. Normalde Naruto da ölmezdi ama zaten dokunsan ölecek durumdaydı. Savaş malum. O yüzden mangaka doğru gidiyor şu an. Minato'dan yarım Kyuubi'yi alır. Dikkat edin Kishi şu an Naruto'yu Gaara'ya saldı. Şu an Naruto'da bir tek Shukaku'nun çakrası yok. Gaara'yla Naruto öpüşürken falan ondan da aldı mı çakrayı mini juubi ile çakma Rikudou moduna girer.
  5. O değil de Karin'in Uzumaki zincirleri bombaydı. Belli etmese de kızda orantısız güç var. Ve "Gölge" ibaresine katılıyorum, kötü biri anlamında kullanmış gibi hissetmiştim ben de ilk okuduğumda ama öyle çıplak perişan ayak görünce dedim savaşta hırpalanmış birisi.
  6. Şaka bir yana Turkcraft üyeleri de aynı fikirdeler. Yeni biri olacağı kesin, savaş alanından değil ama bir o kadar da yıpranmış. Yamato olma ihtimali var ama Sasuke'yle alakası ne olur? Belki Obito'dur. not: Şu Sasuke'ye aşık olan Uzumaki kızın adı neydi, o da olabilir. Kolunu ısıttırır.
  7. Ayağının girinti ve çıkıntılarına dikkatli bakarsanız Yamato olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.
  8. AdminSlayer

Neko Kızlar!!! :)

Emel Neko cosplay i yaparsa Nasa'ya gönüllü denek astronot olurum.
  9. AdminSlayer

Neko Kızlar!!! :)

O ilk resmi görünce heyecandan bankai açacaktım neredeyse. Sonra Gintama'daki Neko'yu görünce kılıcı çöpe attım...
  10. AdminSlayer

Bıyık FC

Edit: Resmi şimdi gördüm. :D ahaha. OHA! Uchiha Usagi!
  11. AdminSlayer

Slàinte mhath!

2 seneden sonra Dota2'ye dönünce o kadar rahatladım ki. En başta deny yapamıyorsun ya :D
  12. AdminSlayer

Slàinte mhath!

Ben de memnun oldum, eskiden buralar daha canlıydı, zamanla genel yaş ortalaması falan da düştü. Ama hala aktif bir forum. Dota'yı yıllarca oynadım. Daha sonra wepla, eurobattle falan derken çok sıkıntı olmaya başladı. Bir kaç ay HoN, 2 yıl LoL oynadım. Şimdi DotA 2'deyim. Özümüze döndük :)
  13. AdminSlayer

Slàinte mhath!

Bro hoşgeldin. Ben de eskiden bayağı aktiftim ama şimdi konulara bakıp çıkıyorum, ilgimi çeken olursa da yazıyorum. Adım Samet. Bu arada adını yazmamışsın. Anladığım kadarıyla DotA oyuncususun, anime izliyorsun, adamın dibisin. Faceten ekle, muhabbet ederiz arada :)
  14. Luffy ile Usui'nin karışımı=Ben. Ciddileşmediğim sürece saçma sapan hiperaktif şempanze gibi dolaşırım ortalıkta. Sırf bu ikisinin tavırlarını kendime çok benzettiğim için defalarca izledim bunları.
  15. AdminSlayer

Ben Dof'la ilgili farklı bir izlenime kapıldım ya, sanki imana gelecek bir hava var karakterde. Oda çok sevdirdi okurlara onu. Cesareti, gücü, ukelalığı falan. Croco'nun Marineford'da Luffy'e yardım ettiği gibi ilerde Dof'tan da böyle bir şey göreceğimize neredeyse eminim.
  16. AdminSlayer

Hunter x Hunter FC

Gifler bomba yalnız. Benim profilde Gon'un çıldırdığı sahnenin gifi var mı ya? İmza yapayım. Bir de Gon'un Morel'e karşı jajanken kullandığı sahne vardı, o da dehşet.
  17. AdminSlayer

Bölümün özeti: Sabo boruyla dalacak. Dof'a bizden mesaj: "Fazla atar, göze batar". Franky kendini aşmış.
  18. Haber süper, Kishi'nin yeni bir seriyle karşımıza çıkacağını düşününce...
  19. Merhaba, biz "Hisoka'yı Sevme ve Kollama Derneği"nden geliyoruz. Özgünlük bakımından benzersiz bir karakter bence. Tamam, biraz sübyancı olabilir ama karakter bomba. (ılık)
  20. AdminSlayer

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

HunterxHunter diyorum.
  21. Ercan doğum günün hayırlı olsun, güle güle kullan :D
  22. Animelerin içinde geçen bazı şarkıları çok sevdiğim oluyor. Paylaşalım bakalım, herkesin sevdiği bir kaç parça olmuştur elbet. Buyrun bunlar benden.
  23. AdminSlayer

Üye Albümü

Ercan gel biz kendimize ayrı forum açalım ya. Adı da sizgelmeyin.com olsun.
  24. Olur mu ya, Hisoka anime dünyasında gördüğüm en spesifik karakter. Tamam sübyancı ama adamın sülalesi rahad.
  25. AdminSlayer

One Piece Bittiğinde Ne Hissediceksiniz ?

Torunlarım çok üzülürler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.