Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. Güzel şeyler çıkmış, uğraşmışsın belli. Kimi ni todoke yi görünce eski muhabbetlerimiz geldi aklıma.
  2. AdminSlayer

FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!

İyi tahmin sanırım :)
  3. AdminSlayer

Yazarken ellerin titredi, kulakların kızardı mı? :D
  4. AdminSlayer

Allah belamı versin ki inanmıyorum :D Aslında sıkı çalışsan olur.
  5. AdminSlayer

Yanlış yere post attım gençler. Sessizce gidiyorum! Edit: Gray'i ayak parmaklarınla mı çizdin? :D
  6. AdminSlayer

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Ne güldürdünüz be gençler :D DİKKAT, ahlaksız içerik. Çocuklar bakmasın! (kesin bakacaklar) Epic çizim hatası! Çocuklar bakmasın, kötü örnek. Taktım parmaklara Goku'nun parmağı bile Vegeta'dan daha önce süper saiyajin oldu :D Vegeta'nın cevabı
  7. AdminSlayer

Isminizi yazin resminiz cizilsin=)

İnsanlar konuyu saptırdığımızı düşünmesinler biz hala adımızı yazıp eğleniyoruz :D
  8. AdminSlayer

Senle uzuuuuun uzun tartışırız bunu işte de sen beni döversin :D
  9. AdminSlayer

Aaa, senin dejsvu ile ilgili görüşlerin öyle mi?
  10. AdminSlayer

Fotoğrafı görünce kulağımın arkasında hafif boğuk bir flüt sesi duydum. Sonra hafif bir ılık rüzgar esti, annen gözlerini kıstı ve kılıcını kavradı. Kaşlarını çattı, sırtını kamburlaştırdı ve davul sesleri ile beraber bağırarak koşmaya başladı. Annen tam bir samurai! Dejavu oldun mu? :D
  11. AdminSlayer

Anneye öyle yapılır mı adminim? Günah günah!
  12. AdminSlayer

One Piece 601

1000 az kalır, rahat 10 yıl daha ömrü var diyor mangakanın editörü.
  13. AdminSlayer

One Piece 601

Bence bir Pacifista gelir, ortalığı yıkar, sonra Luffy'e lazer atar, Luffy Haki kullanıp ondan sıyrılır ve cool bir şekilde "too slow" der. Tabi bu benim tahminim, manga ka ne çizer bilemem.
  14. AdminSlayer

Hahah :D Gerçekten hiç yeteneğin yokmuş ama çabalaman çok sevimli :) Belki de yazmayı denemelisin.
  15. AdminSlayer

Dünyanın ilk Türk mangakası!

Tam arıyordum, sağolasın. Bir röportajda ben yapayım B)
  16. AdminSlayer

Dünyanın ilk Türk mangakası!

Gidiyorum ve hemen tanışıyorum kendisiyle :wub: Edit: Ne yani 2008'de mi yapılmış röportaj? Ne yani şu an 25 yaşında mı? <_< :( :angry: :mellow: :unsure: :wacko:
  17. AdminSlayer

2012 Manga Satış Rakamları

6 Numara ile ilgili bir sıkıntı var...
  18. AdminSlayer

Ruh İkizi

iki gün girmedim hemen tartışmanın tansiyonu yükselmiş. Kaderle ilgili konu açabilirim, tartışmayı ve fikir yürütmeyi çok severim seviyesinde olduğu müddetçe. Ancak bu tip konularda tartışmaktan çekinen kişi tartışmayı kaybetme konusu olan kişidir. Bazıları ruh ikizi kavramından her şeyi ile aynı olan iki insan düşünmüşler. Ben evleneceğim kızın ortak noktalardan çok farklı noktalara sahip olmasını isterim ki eksiklerimizi tamamlayalım.
  19. AdminSlayer

Ruh İkizi

O sadece görünüş olarak kafamdaki kız imajıydı, heni öyle birine aşık olmayı tercih eder, öyle birinin sevgimi haketmesini isterdim. Eminim herkesin kafasında öyle bir imaj vardır, değil mi? Edit: Emel'e katılıyorum. İnsan kendi kararlarını kendi verir ve zaman içinde olaylar gelişir ve yaratıcı bunların hepsini önceden bilir çünkü zaman, karar verme, irade, yaratma, yaratılma gibi kavramları da o yaratmıştır ve algılamamız güçtür. Bir ara bununla ilgili konu açalım da tartışalım, çok severim seviyeli tartışmaları :)
  20. AdminSlayer

Ruh İkizi

Kıza aşık olmadım ki zaten, minik, minnacık bir örnekti o. Ne aşık olayım ben tanımadığım insana ^_^ Edit: Söylediklerinin yarısına katılıyorum. Ama bir şekilde evleneceğim insan bu dünyada bir yerlerde yaşıyor değil mi? Nerede o eşek kafalı?
  21. AdminSlayer

Ruh İkizi

3 kızlar beraber takıldığımız dönemler lisede kaldı. Anlamsız ve saçma geliyor artık. İnsanın ego şişirme çabalarından başka bir şey değil. Ama pişman değilim, böyle böyle öğrendik. Ezgi senin yaklaşımın gayet normal. Bir kızın bu konuda pasif kalması bana normal gelir, aktif olması çok itici geliyor bana.
  22. AdminSlayer

Ruh İkizi

İşin aslı kızlar arasında çok popülerim ve zerre kadar zevk vermiyor bana. Keşke hiç öyle olmasa da kuytu köşede kalsam. Hakkıyla seveceğim biri çıkana kadar daha da uğraşmam kızlarla. Çok pis ağzım yandı yani.
  23. AdminSlayer

Ruh İkizi

Okudum tabi ki spoiler içini, hoştu. Burak aşk meşk meselesine çok girmek istemiyorum, dertlendirme şimdi beni. Konuyu saptırırsam ölümüne saptırırım. Ağlarız beraber burada
  24. AdminSlayer

Ruh İkizi

Emel, epicsin, efsanesin, favorimsin bir şey demiyorum ya :D O sen miydin dedi direk :D Edit: O kız sadece örnekti gençler, gencimtıraklar ve gencimsiler :) Güzeldi orası ayrı. Ama ben kişiliğindeyim yani. iki mesaj üst üste yazdım, nasıl düzelteceğimi bilmiyorum, admin görmek üzeredir, korkuyorum :( Neyse hatanı fark etmişsin, bir daha olmasın. :D
  25. AdminSlayer

Ruh İkizi

Aramıyorum ki zaten, benim ki sadece merak yani. İnsan düşünmeden edemiyor. Çok değişik kızlarla tanışıyorum ama budur dediğim olmuyor. Ben mi garibim anlamadım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.