Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. AdminSlayer

Herkes çizmiş atmış foruma, kıskandım ben de.

Lich King yok ama witch king var elimde :) Link vermem sorun olur mu bilmiyorum ama http://www.facebook....52786145&type=3 Bu albümden bakabilirsiniz diğer çizimlerime. Çoğunluk 2-3 senelik çizimler, eski yani. Şu an biraz daha iyiyim diyebilirim eskilerine göre. Ayrıca fantastik bilim kurgu benim işim, bunun üzerine kendi senaryomu yazıyorum ve çiziyorum. Teknik olarak manga gibi olsa da Japon kültürü yansıtmıyorum ya da klişe Japon tarzı çizimler yapmıyorum. O yüzden çizgi roman demek daha mantıklı gibi. İlgilenen olursa fikir alışverişi yapmak isterim :) Son olarak forumda 10 resim sınırı olduğu için bir link daha vermek istiyorum. Eğer karikatüre ilgisi olan falan varsa eleştirsin lütfen. Gelişimin anahtarı eleştiridir :) http://www.facebook....52786145&type=3 Karikatürlerin 4-5 tanesi Sabah gazetesine çalıştığım dönemlerden.
  2. AdminSlayer

Teşekkürler :) Geliştirmeye çalışıyorum
  3. AdminSlayer

Bunu da es geçemem tabi :) Ödüllü zeka sorumuzu bilen Yuki-chan'ın ödülü: Yeni format attığım için henüz photoshop kurulu değil. Biraz kontrast düzenlemesi yapılabilirdi (Scannerda kaybolan dokular için)
  4. Çizdiklerimden bir kaç tanesini attım. Genelde fantastik bilim kurgu çizerim. Daha fazla çizimim de var elimde.
  5. AdminSlayer

Onların dünyasında insanlar nasıl evleniyor?

Shounen mangalarda aşk pek vurgulanmaz. Dikkat edin Naruto'da aynı şekilde, sevgi var ama aşk sahneleri yok. Keza Full Metal Alc. Fairy Tail, Bleach, sayarım daha. Bu mangakanın yetenek dağılımı ile alakalı bir mevzu mesela. Hani ben de yazıyorum, paylaşayım o psikolojiyi. Sürekli vurdulu kırdılı şeyler yazıp çizince insan, böyle romantik meselelere gelince kendi kendine utanıyor, konuyu saptırıyor. Gerçek hayatta romantik olmakla bunu kağıda dökmek arasında uçurum var :) Ama ünlü mangakaların son zamanlarda bu konuya çok odaklandığı doğrudur.
  6. AdminSlayer

Katekyo Hitman Reborn

Herkes 20. bölümden sonra canlanıyor anime diyor ama 20 bölüm sabretmek zor o kalitede :)
  7. AdminSlayer

Katekyo Hitman Reborn

İlk 4 bölümü izledim, çok basit geldi. Bir kaç arkadaşım tavsiye etti ama sanırım devam edemeyeceğim.
  8. AdminSlayer

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Yazacaklarım kaybolup gidecek ama, çok geniş ve sosyal bir çevrem vardır ancak ben her zaman mümkün olduğunca kalabalıktan kaçar ve yalnız takılırım. Genelde 1 arkadaşım olur yanımda. Kalabalık her zaman kötülük yuvasıdır, haset başlar orada.
  9. AdminSlayer

:) Sen bayağı dolmuşsun. Benim çevremdeki kızlar genelde berbat durumlarda. İyi olanlar da var ama onları da arkadaş olarak seviyorum. Arkadaş sevgiliden önemlidir.
  10. AdminSlayer

Ever kendini ön yargılarla dışarıya kapatırsan elbette ruh ikizini bulman da imkansız olur.
  11. AdminSlayer

:) Zaten esprisi de 7. madde de Narulove haklı. Ama Leorn'un da dediği gibi kendine göre düzgün birini bulmak zor. Ama dostum şu açıdan bak, eğer sen böyle düşünen biri isen senin gibi düşünen bir kız da vardır. İnsanların çiftleriyle beraber yaratıldığına inanırım ben.
  12. Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :) 1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri arasında ultra rekabetçi insanlardır :P ) 2-Dürüst, iyi kalpli, şefkatli, olumlu, kısacası erdemli olacaksın. 3- 2. Maddeye sadık kalmakla beraber, asi, yeri geldiğinde hırcın ve ukala olabileceksin. 4-Sırf ortam neşelensin, kızlar benden etkilensin diye espri yapmaya çalışmayacaksın, sıvarsın, üzerine tüy dikip rezil olursun. Mesela bu yersiz espriydi :) Eğer espri yapmaya yeteneğin varsa sen çabalamasan da yerinde ve zamanında espriler çıkar ortaya. Eğer espri yapmaya yeteneğiniz yok ise ortam içinde daha ağır olun ve başkalarının yaptığı esprilere kibarca gülmekle yetinin. Çok çekici bir durumdur bu. 5-Yakışıklı olmak her zaman için + puandır ancak eğer yakışıklı olmadığınızı düşünüyorsanız diğer niteliklere odaklanın. Güzel kızların sevgilileri genelde çirkindir. Sebebi şaşırtıcı; ***Yakışıklı erkekler bu niteliklerine fazla güvendikleri için kızlara karşı başka bir şeye ihtiyaçları olmadığın düşünürler ve yanılırlar. Sonuçta kaybederler. Yakışıklı olmayanlar ise bu tip bir dayanakları olmadığı için güzel konuşmayı, efendi oturup kalkmayı, insanları etkilemeyi öğrenirler. Bunun da anlamı karizmadır. Karizmaya özen gösterelim. Kızlar bunu sever.*** 6-Kalabalık kız gruplarında erkeksi tavırlarınızı koruyun, buna ek olarak normalde olduğundan daha femine(kadınsı) davranmanız gerekiyor. Bunun sebebi kızların kendilerini size daha yakın hissetmelerini sağlamak ve onları anlayabildiğinize inandırmaktır. Kızlar empati yeteneğine çok değer verir. 7-Maddeler uzar da uzar ama ben bitirişi yapayım. Yukarıda yazdıklarımı unutun şimdi, sadece kendiniz olun. Ancak bu şekilde gerçek eşinizi ve aşkınızı bulabilirsiniz. Saygılar :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.