Jump to content

Raion

Üyeler
  • İçerik sayısı

239
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Raion kullanıcısının paylaşımları

1. naruto mu o da ne ??? boşverin animesini ben hayatımda bi seriden bu kadar çok soğumadım daha da izlemem
  2. Raion

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

şu mecha işinden bi ben mi hoşlanmıyorum acaba :huh:
  3. Raion

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

burgess şeytan meyvesi toplamış galiba ayrıca ben nedense hoşlandım bu gear 4 görüntüsünden luffy'nin hayır benim anlamadığım bu luffy rayleigh ile 2 yıl beraber çalıştı bu adam hiç mi söylememiş df awakening leveli olduğunu tmm rogerın tayfasında meyve kullanıcısı yokmuş ama illa görmüşlerdir awakening yapan birini insan hakiye çalıştık tmm ama şeytan meyvesi gücünü bir üst seviyeye taşıyabilirsin der dimi, hakininde reiatsu veya chakra tarzı bişey olduğunuda görmüş olduk sonsuz bi kullanım kapasitesi yokmuş anlaşılan büyük ihtimalle şu anda shanks'tan daha çok haki gücü olan yoktur zaraki hesabı :D
  4. abi bu mashima-sensei ne müthiş bi adamdır ya örnek mangaka yemin ederim adam geçen hafta double bölüm yaptı bu haftada double yaptı haftayada double olacağını belirtmiş son chapterda oda-sensei azıcık şu herifi örnek alsa keşke yanlız bi youtube videosunda görmüştüm inanılmaz hızlı çizim yapıyo 2 dk'da natsuyu çizmişti yanılmıyorsam diğer mangakalar hızlandırılmış videoda kendi karakterlerini 2,5 dk da çiziyor
  5. Raion

sizcede gear 4 super saiyajin 4 e benzemiyormu valla sen neymişssin be akira-sensei hala etkin sürüyo diğer mangalar üstünde :D
  6. Raion

Kakashi’nin Yüzü Gösterildi Mi?

ooooow açıyırım aaaaa biliydim böle olacağını milleti kandırıyolar :)
  7. Raion

Bleach Manga Tartışma

herkesin bir grimmjow beklentisi var nedendir anlamam napcak bu herif şimdi geldi çıktı eğer eski halindeyse rukıa bile şamar oğlanına çevirir bunu bleach hiç bir hype uyandırmıyor artık insanda en sevdiğim serilerden biriydi ama batırdı tite iyice abi en basitinden bizi o kadar bekletti zaraki için ichigo için zaraki'yi tuttu bi çocuğa heder etti ichigo'nun da daha zaten bankai sini bile göremedik abi herif bleach tarihinin en güçlü adamıyla dövüşüyo hala bankai açmadı geldiğinden beri bi getsuga tenshousunu gördük o kadar ya juha ile dövüşüyon adam 0. takımı bile ipe dizdi sen hala shikai formunda yola devam kaç aydır bak oda-sensei ye adam bi gear-4 dedi yemin ediyom 2 hafta 4 gözle ne olacak acaba die bekledim her bölüm adam öyle bi heyecanla bitiriyoki bekleyemio insan bleach ide artık hiç bi halt olmuyacak gene die açarak okuyorum artık
  8. valla mangaya göre şu anda natsu ilk beş büyücü arasına girer gibi adam çok deli power-up aldı.Gördüğünü eze eze yeniyo
  9. Raion

Naruto Shippuuden Nisan 2015 Programı

naruto manga ile birlikte bitmiş oldu benim gözümde artık animeye bi ilgi de bırakmadı bu yayıncı şirket tek büyük one piece artık yola devam
  10. Raion

Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?

bir teori var zoro'nun da cavendish gibi bir demonic güce sahip olduğu üzerine cavendish bu gücünü kontrol edemiyor ama zoro bu gücünü sol gözünü kapatarak kontrol altında tutuyor olabilir anca extreme koşullarda bu gücünü serbest bırakacaktır diye düşünüyorum bu resimdeki gibi oda alttan alttan mesaj yollamayı seviyor hatta diğer bir teoride bu demonic göze sahip olanları insanlara ölümcül bir hastalık verebildiği söyleniyor bundan korunmak içinde kaballah adı verilen resimdeki bileklik takıldığı düşünülüyor mihawk bile bunu takıyorsa baya tehlikeli bişey bu.yanlız bu bileklik korunma amaçlı olarak sol bileğe takılyor ama dof bunu sağ bileğe takmış bunun anlamıda dof'unda bu göze sahip olduğu ve bunun gücünü arttırmak için sağ bileğine takıyor olabilir.bildiğimiz üzere dof'un jolly roger'ında yani korsan simgesinde bi gözü çizik olarak resmedilmiş bu nedenle dof'unda bu göze sahip olduğu belirtiliyor.
  11. Raion

High School DXD - Akeno'ya merhaba deyin...

bu ne böyle hilkat garibesi gibi valla akeno'dan soğudum
  12. Raion

Bakuman Live Action Filminin Gösterim Tarihi

karakterine en çok dergi yöneticisi benziyo bence
  13. Raion

laaaan yüreğime indirdin :lol:
  14. Raion

Bleach Manga Tartışma

bi an dövüşsünler dedim keşke şu kyoraku'nun bankaisini görebilsek dedim ukitake gitti bok yoluna bankaisini bile açmadan bu adamda gider die korkuom artık göstermeli şu herifin bankaisini kubo
  15. Raion

dedik dedik geldi sonunda gear 4 ee başka türlü alamyıcak dof.'u aşağı luffy anladı artık ama bu zamana kadar göstermediyse luffy'nin vücuda negatif olarak baya sağlam etkisi olacaktır bunun. büyük ihtimalle bu gidişle 30 'unu göremiyecek çocukcağız ayrıca oda-sensei'dende allah razı olsun tam climax durumundayken pat die ara vermeyi çok iyi bilio valla orda gear 4 yazısını gördükten sonra sayfada aşağı inmeye korktum büyük ihtimalle şu yazıyı görüceğimden we'll be hıatus next ıssue bıktırırsın adamı oda vallaha
  16. Raion

Japon Matematik Kitabı

öğrencinin dikkatini derse yöneltmek için bi yöntem ama örnek bi yöntem deil kadınları adeta bi obje olarak göstermekte hiç hoş deil
  17. Raion

Bleach Manga Tartışma

aynen adam ichigo ile dövüşünde zampakutousu toz oldu gerek yok artık o kürdana aizen için adamda hougyoku var zaten herhalde bu bide oturduğu yerden bu şeye daha bi çok alışmış yani adam oturduğu yerden power-up yedi sasuke 1 aizen 2 :D
  18. japonlarda manga anlayışı yerleşmiş bi kere yani sokaktan geçen 70 yaşında bi japon teyzeye sorsan bizim zamanımızda şu şu manga vardı die anlatır kültür meselesi bizdede aynı kültürün oluşması için çok büyük bir zaman emek ve bu emekleri oluşturmak için paraya oluşturduğun emeğin karşılığını almak için yine paraya ihtiyaç var ancak sondaki para maalesef böyle bi kültürümüz olmadığı için olmuyor e kültürü oluşturmak içinde o gelecek paraya gene ihtiyaç var karmaşık bi durum yani şimdi asıl olay sen bi manga dergisi yapsan bunu millete nasıl satıcaksın bizim milletimiz okumayı seven bi toplum deil bi kere yani bu dergiyi gözlerine gözlerine sokcan ki okumaya meyletsinler bu işlem içinde reklama ihtiyaç var reklamda bedava olmuyor maalesef hele ki tamam reklamını yaptın ama bunun sana geri dönüşü olmadı işte o zaman harcadığın emeklerde reklam için kullandığın parada yanar biter ki dediğim gibi bizim toplumumuzda manga kültürü olmadığı için bu feedback ı alamıyacaksın zaten
  19. Raion

olabilir şu law'ın ultimate tekniğinden bahsetti biyerde oda-sensei ölümsüzlüktü sanırsam ama böyle bişeyi luffy istermi bilmem ayrıca bu teknik yapanın canına mal oluyo galiba belki son nefesinde law luffy'e böyle bi kıyak geçer bana bu adam ölcek gibi gelio çünkü
  20. Raion

yalnız şu law'ı ne süründürdü oda adam her bölüm dayak yiyo yalnı yattığı yerden luffy'e nazaran daha iyi işler çıkarıyo luffy şu son bölümlerde sönük kaldı biraz bence her ne kadar bu bölümde dof 'a 2 tane sağlam yerleştirsede zoro'ya law'a göre baya sönük kaldı acil bize bir power-up göstermeli luffy için oda-sensei gear-4 mü olur yalnız şöyle bişey olsa on numara olur vergo gibi hakiylebütün vücudu kaplasa gear 3 üde bütün vücuda uygulasa hatırlarsak denizadam adasından çıkıp yeni dünyaya ilk geldiklerinde bi aşçıyı kurtarmak için şu büyüyebilme yeteneğine sahip kızı yutup dev olmuştu adam o halde gear 2 açınca rüzgarından gemi devrilecekti nerdeyse böyle bi power up harika olur bence
  21. on numara anime ama romantizm fazla yok karakterler romantizme pek müsait olmadığı için galiba :D
  22. Raion

2015 Gintama Animesi Fragmanı Yayınlandı!

YİHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
  23. Raion

Tokyo Ghoul Spinoff OVA Duyuruldu

12. bölümün sonunda touka üzerinde :re yazan tabelada close yazısını open a çeviriyor gelir herhalde ama fazlada umutları yüksek tutmaya gerek yok daha ben bu yayıncı şirketten bi hayır beklemem açıkçası şu 12. bölümden sonra sinirden çok pis tepem attı zaten yapmasınlar bence re felan eğer bu şekilde yapıcaklarsa resmen seriden soğudum
  24. Raion

Tokyo Ghoul Spinoff OVA Duyuruldu

sıçtılar sıvadılar zaten güzelim seriyi daha hiç bişey beklemiyorum bundan sonra :angry:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.