Jump to content

Raion

Üyeler
  • İçerik sayısı

239
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Raion kullanıcısının paylaşımları

1. Raion

E-Dergi: İlk Bahar Sezonu En İyi Bölümler Anketi (1)

hunter x hunter nie yok listede özellikle son bölümü 131. bölüm fenaydı
  2. @ calpazhan spoiler a bak http://www.yabancidiziizle1.com/ burdan istersen idm ile indir istersen direk izle seçim senin ;)
  3. ulan oberyn ı 10 numara karakterdi sevmiştim nasıl bi eşşekliktir bu ya kendinide tyrıonıda yaktın o öküzde neymiş öyle insan deil nasıl bi insan göğsünün ortasına koskoca mızrak girdikten sonra doğrulup adam kafası patlatır
  4. Raion

Shingeki no Kyojin Fark Attı

akashi saolsun kuroko no basketde sağlam satmış
  5. Raion

One Piece Ara Verecek

geçmiş olsun oda senseiye
  6. fairytail sonuna kadar hak ediyo diğer 3 büyüğe göre daha dolu bi manga hele şuanda bleache sözüm yok en boş manga ödülünü alma yolunda ilerliyo kubo
  7. Raion

Manga Okurken Dinlenecek Müzik

okuduğum manganın animesi varsa yaz anime ismi yanınada badass ost youtube dinle ben öyle yapıyorum genelde :D örnek:one piece
  8. http://www.youtube.com/watch?v=byFXxi7v2Bc
  9. bende dragonball rn e baktım biraz 10 numara olmuş bide renklendirmişsin helal olsun valla eline sağlık gördüğüm en pro türk işi çalışma diebilirim :good-job-onion-head-emoticon:
  10. Raion

Kuroko No Basket 3. seri cıkarmı ?

yaklaşık 1 yılı bulur ama çıkar akashi reis döktürüyo şuanda mangada yapımcılar gözardı etmez :)
  11. Raion

birkaç çizittirmem-Raion

ne zamandır paylaşım yapmıyodum bizim deli kız kaguranın gerçek deli halini çiziyim dedim :) http://www.hizliresimyukle.com/image/hgl
  12. Raion

5.hafta çizim konusu Dragonball

benden de bi fusıon gogeta http://www.hizliresimyukle.com/image/SLe
  13. Raion

4.hafta çizim konsepti Kurosaki İchigo

biraz eski bi resmim ama şuan işim var çizemşyorum gomennesai :)
  14. kendine has bi havası olan gerçekten izlenicek bi anime 2. sezon merakla beklemekteyiz sibyl sistemiyle mücadele edecekkler galiba bizim tayfa
  15. sebastianla orochimaru hariç pek bi benzerlik göremedim
  16. Raion

Gintama Manga Tartışma

ah ah çok özledim animesini eski bölümleri izler dururum mangası nedense beni pek sarmıyo :depressed1-onion-head-emoticon:
  17. canlı aynı söylüyolar kayıttan farkı yok ya helal olsun DOES'a
  18. Raion

Eskişehir Anime Dükkanı

madem bu kadar almak istosun ebayden ucuza bulabilirsin bunları 5te 1 fiyatına alırsın
  19. devamı gelir animenin ortada bitmeside manganın ayda bir çıkmasından dolayı ki bu ayda 1 meselesini bende sevmiyorum anime mangaya yaklaştığı için kestiler ortada büyük ihtimalle
  20. barış adminim yapma böyle çizimlerini bende sevmiyorum ama hikaye dandrik,konu bütünlüğü yok gibi şeyler deme şu anda mangada günceldemisin acaba :huh:
  21. Raion

2011-2013 Arası çizimlerim.

ulquiorra hariç güzel olmuş eline sağlık
  22. Raion

2014 Çizimlerim

çok güzel çalışmalar kalemine sağlık devamını bekliyoruz :)
  23. Raion

NTMY-Çizim Başlığı

eline sağlık güzel olmuşlar özellikle mikotaya bayıldım
  24. Raion

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

sasuke hashirama sayesinde, narutoda minatoda mühürlü olan kyuubi nin diğer yarısının kendisine mühürlenmesi sayesinde hayatta kalır benim tahminim bu :)
  25. Raion

Bleach Manga Tartışma

o 5 halinden en son görünen hallow şekli fan uydurması ama ondan önceki 4.resim son 35 bölümde ichigonun yeni şekli ichigo shinigamilik gücünü kaybetttikten sonra urahara bi kılıç yapıyo bu kılıcın içine bütün kaptanlar(genryusai-dono bile) teğmenler vs. ruhundan birer parça koyuyo bunu ichigoya rukia sapladıktan sonra ichigo güçleri yeniden uyanıyo ayrıca son bölümler fullbringer arcıda içeriyo ichigoda aynı zamnda fullbringer özelliğinide aktif ettiğinden shinigami ve fullbringer güçlerinin birleşimi o tarz bi görünüm oluşturuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.