Jump to content

Estable

Üyeler
  • İçerik sayısı

618
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Estable kullanıcısının paylaşımları

1. Önemli Bilgi : Windows 7 Home basic ya da starter olan bilgisayarların kişileştir seçeneği yok. Bu nedenden dolayı ise Başlat menünüzün resmini değiştirememe durumundadırlar ( Windows'un saçmalığı işte ) veya bir dosyaya tıklayınca dosyanın arka planında naruto vb. bulunduramazsınız. En azından Home basicte masaüstünüzü değiştirebilirsiniz fakat starterde o durumda yok. Sürümünüzü yükseltip Home premium yapmanız gerekmektedir. Onlar için keyler var internetten derin araştırma yaparsanız bulabilirsiniz. Fakat Casper bilgisayarları olanlar bu durumda şanssız hem home basic hemde casperse keyi bulunmamakta örneğin benim bilgisayarımda home basic, gördüğünüz gibi...
  2. Sende fazla kötümsersin :angry:
  3. Üzerimde deneyde yapılmış olabilir Deve çevirmek için falan :P
  4. Yok yahu ağabeyim ile acaip çok benziyoruz ve annemde bana çok benziyor :) Ben küçükkende anormaldim :D
  5. Bende senin tam tersine süt içmeyen ve futbol oynamış adamım :) Ailede bir ben uzunum O.o
  6. Bende 1.88'im ve çok uzun olduğumu söylüyorlar :huh: Ben diğer insanların boylarını pek farketmiyorum sanki bana neredeyse yetişmiş gibi arkadaşla aynanın karşısına geçince kendim bile şaşırıyorum bu kadar uzun muyum diye. :rolleyes: Bu sorunun cevabını bende merak ettim
  7. kesinlikle ara verenlerden :/
  8. Estable

Bleach’siz 1 Yılın Ardından

Videoya tıklayıp, o anda çıkan muziği duyup tüyleri diken diken olmayıp, duygulanmayan bizden değildir !11!!11!
  9. Estable

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

@Kartalyegt, Sen neyi inkar ediyorsun bilmiyorum. Saonun ödül almasının nedeni uygun ve güzel bulunduğu için, veya dediğine göre fanlarından kaynaklanıyor. Fanları canı sıkıldığı için sevmiyordur herhalde beğenmişlerki fanı olmuş. Asunnaa Asunnna asunnna diye 25 bölüm geçmesi belliki insanların hoşuna gidiyor. Sen ne kadar inkar etsende Sao ödülü aldı. :) Sen beğenmeyebilirsin, sana konusu işleyişi, kötü olabilir. Ama o animenin o kadar fanı olması senin düşüncelerinin tersine o kadarda beğenen var demektir. Binlerce anime vardı. Birsürü hakeden de vardı. Ama içlerinden seçmek zorundalar. Saoyu layık görmüşler.Ben asıl Ookami Kodomo no Ame to Yuki'ye çok şaşırdım :)
  10. Estable

Biraz klişeye kaymış olabilir ama bence o kadarda batırmadı. :) Sonlara doğruda biraz olsun toparlayabildi bence :)
  11. Estable

Bazı arkadaşlar, '' Biz Narutoya laf ediyor muyuz ? sizde saoya etmeyin demiş.'' Narutocuların laf ettiğini nereden çıkardınız Allah aşkına ? Sao En iyi orjinal hikaye olarak yerini tamamıyla hakediyor. Ama en iyi tv serisi olarak ödül alması tartışılabilir.
  12. Estable

Hepsi yerini fazlasıyla hak ediyor ve en çokta Sword Art Online.
  13. Estable

Mirai Nikki'ye Yeni Manga ve OVA

2. Sezon olsa daha iyiydi ama OVA da iyi :D
  14. Estable

Devil Survivor 2 Tanıtım Videoları

Bilgilendirme için teşekkürler kesinlikle izlemeliyim. :)
  15. Estable

Rütbe Güncellemesi

Online Süresine göre olması iyi olabilir. Bence bir denenmeli. :)
  16. Estable

Rütbe Güncellemesi

@Kartalyegt haklı. Rütbe, emeğe karşı ego tatmini :)
  17. Estable

Rütbe Güncellemesi

@Kirito, Bence bu kadar takmamalısın. :) Az rastlanan bir şey değil. :)
  18. Estable

Rütbe Güncellemesi

Hala hayırlı olsun diyen arkadaşlar, sistem geri alındı. :)
  19. Estable

Rütbe Güncellemesi

@Suna, Bencede senin üstüne alınmana gerek yok. Bende yorumlarını beğendiğim kullanıcılardan birisiniz. Bir bölümü izlerken, sizin düşüncenizi okumak bana gerçekten keyif veriyor.
  20. Estable

Rütbe Güncellemesi

Şahsen bende Suna gibi duygularımı yansıtıyorum. Ayrıyetten bir yoruma katılan olur katılmayan. Ve bütün puanlar disslikeden değil flooddanda gidiyor.
  21. Estable

Rütbe Güncellemesi

ALEJANDRO bir nevi mesaj veriyor :P
  22. Estable

Rütbe Güncellemesi

Denendi bile...
  23. Estable

Rütbe Güncellemesi

Güzel bir sistem olduğunu sanmıyorum. Bence tam tersi haksızlık... ben bir kişinin yorumuna katılmayıp disslike verince yarı puanı gidicek.Yorumu beğenilince + puan alması tamamda. beğenilmeyince, bölü puan alınması tamamen haksızlık. 1 yoruma katılan olur katılmayan olur.Her dislikede o kadar bölü puan alıcağız. Saçmalığın ta kendisi. bu sistemin en azından Üyelere danışılmazsı gerekilirdi.
  24. Estable

Rütbe Güncellemesi

Sisteme geçildi bile. Türkanime sitesinden yorumbazlar kısmınaa baklıcağı gibi. Otakudan Daimi, Daimiden sevilen üyeye kadar düşenler bulunmakta. :)
  25. Estable

Rütbe Güncellemesi

Birde o değil, Kaliteli bir yorum yapan kişi, atıyorum 20 like aldı. Ve 2 kişi geldi disslike attı. Yorum sayısı 100 olan bu kişi= 100+20=120/2=60. Yazık değil mi ? :) Kirito shu senin dediğinde çözüm değil. 1 tane daha hesap açan kişi kendi yorumunu beğenip x2 almasıda olmaz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.