Jump to content
Türk Anime TV Forum
Misafir saya

Brandon Heat-Gungrave

Önerilen İletiler

Misafir saya

http://www.animesatis.net/gungrave

adı: brandon heat

takma ad : mezar ötesinde

saç rengi : siyah daha sonra gri

göz rengi açık kahve rengi

brandon heat, güçlü, sessiz,sadık ve korkusuz biridir.Brandon Heat ve Harry MacDowell, küçük bir çetenin üyeleri olan iki sokak serserisidir. Yanlış adamla karşılaşınca çetelerinden geriye sadece iki kişi kalır, kendileri. Güç arayışı içine düşen Harry, Millenion adlı oldukça güçlü bir suç örgütüne katılır. Sadece arkadaşı Harry’yi ve tek aşkı Maria’yı korumak isteyen Brandon da bu örgütün içine girer. Ancak bu örgüte giriş vardır, çıkış yoktur.

harry le beraber bu örgütte basamakları tırmanır ve örgütün koruyucusu olan "big daddy" nin güvendiği adamlardan biri olur.fakat Brandon ya arkadaşını ya da örgütü seçmek zorunda kalıdığında, ölümü kendi arkadaşının elinden olur.daha sonra Brandon “Beyond the Grave”(mezarın ötesinde) adıyla dirildiğinde, kendini öldürten şimdinin yozlaşmış suç örgütünü ortadan kaldırmak için işe koyulur.

    alıntı

[eklenti yönetici tarafından silindi]

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baya Eski Bir Konuyu Ortaya Çıkarıyorum Kusuruma Bakmayın Fakat Brandon Heat Bu Kadar Kısa Anlatabilecek Bir Kişilik Olmadığını Düşünüyorum Ayrıca Tam Bir Tanıtım Yapsaydın Daha Güzel Olurdu. Ben Yapmak İstedim Araştırırken Gördüm Benim Açmayı Düşündüğüm Konu İle Bu Konu Benzerlik Taşıyacağı İçin Açamıyorum. Neyse İsmini Duyurmak Bile Yeter Nadir Etkilendiğim Anime Karakterlerinden Birisi.

Bu Animeyi Düşündükçe Aklımda Saf Dram Animeleri Geliyor İçim Bir Tuhaflaşıyor Gerçek Hayatta Bile Karşılaşamayacağım Durumlar Var...

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×