Jump to content

Yadomi

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

Yadomi hakkında

• Doğum günü 2 Mart

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1702 profil görütülenme

Yadomi üyemizin başarıları

1. Yadomi

3D2Y Özel Bölüm

Farkli bir sebep olsa da Zoro olmalıydı diyorum ben de :D Perona'yla geçirdikleri zamanı görmek istiyorum :D
  2. Yadomi

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

İngilizce izledim ;-; Bir de Kagerou izlerken sözlere dikkat etmeyenler için açıklayıcı bir şekilde yapsalarmış ;-; Beğenmedim hiç. Kuroha çıkıp şeyi başı dağıtsaydı daha tatmin olurdum. Mutlu son gibi mi yapmaya çalışmışlar hiç bir şey anlamadım ;-; Türkçe çıkınca izlemeyi düşünmüyorum ;-; Puanını düşürdü benim açımdan ;-;
  3. Yadomi

Mecha Naruto Animesi Hazırlanıyor

Hahaha :D Hiç hoşuma gitmedi. Naruto serisine yakıştı mı be :( Zaten haftalarda flashback üstüne flashback göreceğiz (Hashirama-Madara flashbackleri uzundu diye hatırlıyorum :C ) bir de "mecha" ??? Yeni oyundan beni soğutan ikinci etken zaten oydu bir de bir bölümü onun yüzünden izleyemeyeceğiz ha? Kishimoto yalan söylüyo adama yazık olmasın diye :D
  4. Magidekiler nasıl Moğol ya. Türkmen obalarından aldıklarını düşünüyordum.
  5. Yadomi

Çıktığı gibi görmüştüm yeni listeyi :/ No Game No Life'a yenilmemize üzülemedim komedi dalında favorim Bokura wa Minna Kawaisou'ydu onun geri dönmesi (ve bitmesi ;-; ) yetti sevinmeme. :D Ben protesto olarak güncel bölümü bile izlemedim ama geçti mi geçiyo.s Anitrendz bu konuda açıklama yapmıştı, No Game No Life'ın çıktıktan sonra 3 gün oylama zamanı kalıyor ama Mekakucity Actors'ün sadece 16 saat.
  6. Yadomi

Akame ga Kill'den Yeni Tanıtım Videosu

4 bölüm okudum aslında ama tipine de kişiliğine de uyan biri seslendirmiş gibi geldi bana... Kimmiş merak ettim.
  7. Yadomi

Steins;Gate Karakterleri 6 Yıl Sonrasında

Kurisu'nun saçları ;-; Ne yaptın kendine bacım ya ;-;
  8. Yadomi

Ondan bahsetmiyorum Mekakucity Actors bölüm çizelgesinden bahsediyorum :P Bu arada oylamaya katılıyor mu herkes? 2 hafta kaldı No Game No Life veya Date a Live II'ye yenilmemeliyiz ;-;
  9. Bizonlarla, Meelo ile birlikte gelenleri diyorsan Hava Yardımcıları onlar. Promise-Search-Rift üçlemesinde bahsedilmişti nasıl oluştukları. Ancak neden orda olduklarından bahsediyorsan bence o üç gözlü teyzeyle ilgili gibi duruyor.
  10. Yadomi

Neden çizelgede Outer Science yok? ;-;
  11. Yadomi

İzledikten sonra yorum faslıma geçiyorum :P Steins;Gate ile aynı şirket olduğunu görünce sevindim vallahi. :D Mangası biraz açık saçık denebilecek derecedeydi (çıplak ceset açısından :D ilk bölümde sanırım.) Fazla sansür atmamalarını umuyorum. Bir Corpse Party, Shingeki no Kyojin'in izinden gitmelerini umuyorum. (Not: Bu arada Corpse Party ile aynı manga dergisindeydi bunlar. :D ) Makaslı ablanın kesişlerine sansür atmasınlar özellikle. (Spoiler Not: Zaten o ablayı bir süre görebilicez, hiç gerek yok sansüre.) Kaç bölüm olacağı hakkında bilgisi veya tahmini olan var mı? 12-13lükler gibi duruyor ancak kaliteli olduğu için 25-26 olabileceğini de düşündüm. Uzun olmasını umuyorum tabi ki -_- Openinginin hafif kaçtığını düşündüm ama animede görünce fikrim değişebilir. Birkaç tanesininkini duyabildik ama seiyuuları da uygun gibi gözüküyor. Türlerinde romantizm de olacak sanırım.
  12. Hayır gerçekten hava büküyor. Tahminimce ruhsal enerji çok dağıldığı için bükücü olmayanlar da chi ile doldu. Bumi ne olduğunun farkında değil ama üç gözlü teyzenin yıllardır bu anı bekliyormuş gibi bir hali vardı. Umarım düzgün birileri çevirir. Türkanime'de çıkmasını bekleyemeyeceğim yine :unsure:
  13. Yadomi

Ana sitede gördüğüm gibi hemen daldım konuya. İndiriyorum şimdi. :D Teşekkürler^^
  14. Yadomi

Katakana İle Adınızı Yazmak

Celal ve Gerard nasıl okunuyor ve yazılıyor acaba?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.