Jump to content

BongSoon

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

BongSoon hakkında

• Doğum günü 07/23/1994

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Web Dizayn,Proje Geliştirme, Bateri Çalmak, Müzik Dinlemek, Anime İzlemek

Son profil ziyaretçileri

713 profil görütülenme

BongSoon üyemizin başarıları

1. BongSoon

Selam hepinize ^-^

Hoşgeldin Burcu, animeler için hiç bir zaman geç değildir ne mutlu sana :cheer2-onion-head-emoticon: Ayrıca saygı eklerinin anlamlarına şuradan bakabilirsin : http://www.anime.web.tr/japon-dili-ve-kulturu/japoncadaki-saygi-ekleri/ Birkaç şey daha ekleyeyim; Nickin yıldızdan geliyor dediğin gibi oda şöyle yıldız => star => sutā ingden japoncaya geçen kelimelerde belirli bir okuma şekli var hemen hemen her ing kelimeyi japda kullanabilirsin :D İng dizi izliyorsan birkaç önerim var onları da izlemediysen izlemelisin : Fringe, Humans, Person of Interest, Believe, iZombie, The Flash Unutmadan yaptığın espriye tepkim şu olurdu sanırım :frozen-onion-head-emoticon: :D Tekrar hoşgeldin, iyi forumlar..
  2. BongSoon

Web site tasarım / Hosting / Alan adı

Arkadaş almış sanırım ama yeni başlayacaklar için birşeyler yazayım. Domaini godaddy'den alın, hosting'i ynt.com.tr'den. Aşağı yukarı 15 TL civarı tutacaktır. Kuracağınız site içeriğine göre Blog, CMS yada Forum sisteminizi seçersiniz. Benim sistem tavsiyelerim şunlar; Blog : Workpress (Cpanel'den otomatik kurulum yapmayın!) Forum : Php bilginiz varsa yada öğrenirim hertürlü diyorsan Simple Machine Forum (SMF), uğraşamam diyorsan Mybb, param var diyorsan Invision Power Board (IPB, Bu forumun kullandığı sistem) Galeri : CooperMine Online İzleme : Ücretsizlerle uğraşmayın, wordpress kullanmak da pek mantıklı değil bence, para kazanma amacı da güdüyorsanız script yazdırın istediğiniz gibi özelleştirin. Bu tarz konuları tartışmak için forumda bir geliştirici bölümü olsagüzel olur aslında yazılım ile uğraşanlar takılır falan, yabancı forumlarda görüyorum ama hiç türk anime forumlarında görmedim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.